

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Sollux pe care îl avem în stoc la prețul de 153.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Putere | 230V |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Decorul lemnului | Fag |
| Stil | Altele |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Soclu | G9 |
| Becuri incluse | NU |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Tip | Spot |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 8 W |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Series | BOOMO Sollux, ABEL Sollux |
| Producător | Sollux |

De 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, de 230V, cu lumină rece
În stoc
De 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, încastrat, cu finisaj din bronz / alamă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc

În stil modern, - bec tip LED, încastrat
În stoc
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern
În stoc
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
În stil modern, încastrat, de 230V
În stoc
În stil modern, în stil scandinav
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V, atipic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern, în stil scandinav
În stoc
Aplicat, de 230V
În stoc
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern
În stocAplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Cu finisaj din bronz / alamă, de 230V, din metal
În stoc
Orientabil, - bec tip LED, de 230V
În stoc
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, încastrat, de 230V
În stoc
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Orientabil, în stil modern, de 230V
În stoc
Aplicat, orientabil, - bec tip halogen
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită