Recomandăm
Covoraș de intrare 90x60 cm Wash and Clean - Hanse Home
Dimensiuni 60×90 cm
Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziile- Calitate bună (27%)
- Aspect frumos (18%)
- Prețul ar putea fi mai mic (9%)
- Margine de cauciuc subțire (9%)
139,14 RON
Istoricul prețurilor
- 26.05.2026 - 139,14 RON
- 05.03.2026 - 139,14 RON
- 03.03.2026 - 139 RON
- 15.12.2025 - 139,14 RON
- 01.11.2025 - 130,04 RON
- 27.10.2025 - 136,52 RON
- 20.10.2025 - 122,39 RON
- 09.10.2025 - 122 RON
- 08.10.2025 - 116 RON
- 07.10.2025 - 144,99 RON
- 03.10.2025 - 125 RON
- 01.10.2025 - 144,99 RON
- 30.09.2025 - 116 RON
- 26.09.2025 - 125 RON
- 24.09.2025 - 144,99 RON
- 19.09.2025 - 117,44 RON
- 16.09.2025 - 123,24 RON
- 29.08.2025 - 144,99 RON
- 24.08.2025 - 125 RON
- 01.08.2025 - 144,99 RON
- 30.07.2025 - 142 RON
- 27.07.2025 - 122 RON
- 15.07.2025 - 142 RON
- 11.07.2025 - 122 RON
- 09.07.2025 - 142 RON
- 26.06.2025 - 149 RON
- 20.06.2025 - 124 RON
- 10.06.2025 - 149 RON
- 06.06.2025 - 128 RON
- 01.06.2025 - 149 RON
- 27.05.2025 - 126,65 RON
- 23.05.2025 - 127 RON
- 20.05.2025 - 126,65 RON
- 16.05.2025 - 127 RON
- 13.05.2025 - 134,09 RON
- 09.05.2025 - 135,6 RON
- 02.05.2025 - 149 RON
- 30.04.2025 - 142 RON
- 25.04.2025 - 121 RON
- 18.04.2025 - 114 RON
- 15.04.2025 - 142 RON
- 10.04.2025 - 122 RON
- 07.04.2025 - 142 RON
- 27.03.2025 - 140 RON
- 25.03.2025 - 136 RON
- 20.03.2025 - 117 RON
- 10.03.2025 - 116,96 RON
- 05.03.2025 - 117 RON
- 26.02.2025 - 116,96 RON
- 26.02.2025 - 136 RON
- 22.02.2025 - 117 RON
- 15.02.2025 - 136 RON
- 13.02.2025 - 117 RON
- 03.02.2025 - 136 RON
- 16.01.2025 - 116,96 RON
- 10.01.2025 - 127,84 RON
- 01.01.2025 - 136 RON
- 27.12.2024 - 116 RON
- 24.12.2024 - 136 RON
- 20.12.2024 - 116 RON
- 10.12.2024 - 136 RON
- 06.12.2024 - 116 RON
- 03.12.2024 - 136 RON
- 22.11.2024 - 116 RON
- 14.11.2024 - 115,6 RON
- 06.11.2024 - 122,8 RON
- 01.11.2024 - 116 RON
- 30.10.2024 - 136 RON
- 29.10.2024 - 116 RON
- 28.10.2024 - 112 RON
- 28.10.2024 - 116 RON
- 27.10.2024 - 112 RON
- 27.10.2024 - 116 RON
- 21.10.2024 - 136 RON
- 16.10.2024 - 116 RON
- 08.10.2024 - 136 RON
- 04.10.2024 - 116 RON
- 01.10.2024 - 136 RON
- 27.09.2024 - 116 RON
- 17.09.2024 - 136 RON
- 13.09.2024 - 116 RON
- 30.08.2024 - 136 RON
- 25.08.2024 - 116 RON
- 20.08.2024 - 136 RON
- 16.08.2024 - 116 RON
- 09.08.2024 - 136 RON
- 01.08.2024 - 143 RON
- 28.07.2024 - 122 RON
- 16.07.2024 - 143 RON
- 12.07.2024 - 122 RON
- 27.06.2024 - 143 RON
- 20.06.2024 - 114 RON
- 30.04.2024 - 143 RON
- 26.04.2024 - 122 RON
- 31.03.2024 - 143 RON
- 20.03.2024 - 159 RON
- 14.03.2024 - 135 RON
- 10.03.2024 - 159 RON
- 08.03.2024 - 135 RON
- 06.03.2024 - 159 RON
- 02.03.2024 - 139 RON
- 01.03.2024 - 125 RON
- 27.02.2024 - 139 RON
- 22.02.2024 - 118 RON
- 14.02.2024 - 120 RON
- 30.01.2024 - 139 RON
- 15.01.2024 - 119 RON
Descrierea produsului
Covoraș de intrare 90x60 cm Wash and Clean - Hanse Home
Dimensiuni
| Lăţime: | 60 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 90 cm |
Specificații
| Material | Textil |
|---|---|
| Formă | Dreptunghiulară |
| Culoare | Bej |
| Produs în | BE |
| Material specific | Poliamidă |
| Grosime | 0.7 cm |
| Greutate | 1.6 kg |
| Lățime | 60 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Certificări și standarde îndeplinite | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Amplasare | Exterior/interior |
| Tip de fabricație | Țesut la mașină |
| Seria | Wash & Clean |
| Model | Monocrom |
| Design | Modern |
| Calitate | Basic |
| Densitate | 2900 g/m² |
| Caracteristici | Antiderapant/lavabil |
| Îngrijire | A se aspira frecvent/spălare la 30°c/spălare manuală |
| Material partea din spate | Cauciuc |
| Compoziție țesătură | 100% Poliamidă |
| Producător | Hanse Home |
Recenzii
4.812 evaluări
5
9 x4
3 x3
0 x2
0 x1
0 x
Clienții menționează cel mai des
- Calitate bună (27%)
- Aspect frumos (18%)
- Nu alunecă (9%)
- Prețul ar putea fi mai mic (9%)
- Margine de cauciuc subțire (9%)
- Subțire/delicat (9%)
Recenzii ale utilizatorilor
Utilizator mulțumit
Produsul ar putea avea un preț mai mic.
Utilizator mulțumit
Satisfacție
Utilizator mulțumit
Super!!
Utilizator mulțumit
Recomand
Utilizator mulțumit
Utilizat la interior ca covoraș.
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

230,82 RON
Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică

138,34 RON
Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
25×17×17 cm, cu capac

125,02 RON
Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, din plastic

62,84 RON
Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

91,09 RON
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

46,91 RON
Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

216,54 RON
Covor albastru/bej 120x170 cm Terrain – Hanse Home
120×170 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy

269,55 RON
Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

53,74 RON
Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, cu pene, pătrată

255,36 RON
Galerie de perdea 107 - 305 cm extensibilă din oțel Bellwood – Umbra
Din metal

776 RON
Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
275,99 RON
Perdea de duș tip roletă Wenko, 1,32 x 2,4 m
132×240 cm

453,85 RON
Covor pentru copii crem 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, clasic, dreptunghiular

62,3 RON79,04 RON
Cuvertură maro din bumbac reciclat 170x205 cm Merlin – Mijolnir

205,69 RON
Scaun pentru cadă sau duș 45 x 45 cm Bath/Shower - Wenko

182,92 RON
Raft pentru baie auriu autoadeziv din oțel inoxidabil Genova – Wenko
8×30×10 cm, dreaptă

296,46 RON
Uscător de rufe de perete Pull Out 22m – Brabantia
7×8×47 cm, suspendat

468,11 RON497,99 RON
Masă de călcat Vileda Total Reflect Plus
Cu priză, freestanding




