
Wofi 9012-306S - Plafonieră LED reglabilă DIJON LED/26W/230V
Din metal, diametru, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Plafonieră LED cu design modern. Dimabilă în 3 trepte prin întrerupătorul de perete.
| Tip | Plafonieră |
|---|---|
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Funcție | Luminozitate reglabilă treptat/Tehnologie LED |
| Formă | Rotund |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 37 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 37 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 295 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 4300 lm |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 37 W |
| Stil | Altele |
| Series | BORDEAUX Wofi |
| Producător | Wofi |

Din metal, diametru, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, din lemn
În stocLivrare gratuită
Din metal, lăţime, înălţime
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Aplicat
În stocLivrare gratuită

Din metal, din plastic, cu lumină caldă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din lemn, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită

Din sticlă, din lemn, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Diametru, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, din lemn
În stocLivrare gratuită
Din lemn, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită

Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Control de la distanță, rotundă, cu o sursă de iluminat
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Din lemn
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită
Pătrată, cu o sursă de iluminat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, diametru, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Pătrată
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Robot
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită