
Spot ROBBY 4xGU10/35W/230V negru/maro Globo 57911-4BW
Aplicat, orientabil, - bec tip halogen
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Set complet, inclusiv transformator, cablu și spoturi. Potrivit pentru montaj pe perete și pe tavan. Ideal pentru iluminarea spațiilor mari și înclinate. Oferă posibilități nelimitate de design. Sfoară cu lungime totală de 10 m, cu posibilitatea de a fi segmentată pentru o lungime maximă a sistemului de 5 m. Temperatura de culoare a sursei de lumină este de 3000 K, oferind o lumină albă, caldă. Tehnologia LED economisește până la 80 % din consumul de energie electrică comparativ cu becurile clasice.
| Tipul de bec recomandat | LED |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Culoarea luminii | Caldă |
| Stil | Altele |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Număr de becuri | 5 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Puterea de intrare a sursei | 5 W |
| Flux luminos total | 900 lm |
| Echivalent cu un bec convențional | 15 W |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Modalitate de suspendare | Pe cablu |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 25 W |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 5 W |
| Tip | Spot |
| Tensiune | 230 V |
| Series | ROUNDMAC Paulmann |
| Producător | Paulmann |

Aplicat, orientabil, - bec tip halogen
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, smart
În stoc
În stil rustic
În stoc
Aplicat, orientabil, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, smart
În stocAplicat, în stil modern, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, smart, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil industrial
În stocAplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, încastrat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
În stil modern, în stil scandinav
În stocLivrare gratuită
Orientabil, în stil modern, încastrat
În stoc
Aplicat
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip halogen
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, cu finisaj din crom
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, din metal
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Pentru bucătărie, cu abajur, din metal
În stoc
Din metal, din plastic, înălţime
În stocLivrare gratuită
Înălţime, diametru, smart
În stocLivrare gratuită