
Plafoniera cu 3 spoturi Amecy alb
Aplicat
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Set complet, inclusiv transformator, cablu și spoturi. Potrivit pentru montaj pe perete și pe tavan. Ideal pentru iluminarea spațiilor mari și înclinate. Oferă posibilități nelimitate de design. Sfoară cu lungimea totală de 10 m, cu posibilitatea de împărțire pentru lungimea maximă a sistemului de 5 m. Temperatura de culoare a sursei de lumină este de 3000 K, oferind o lumină albă caldă. Tehnologia LED economisește până la 80% din energia electrică în comparație cu becurile incandescente.
| Tipul de bec recomandat | LED |
|---|---|
| Finisaj de suprafață | Crom |
| Putere | 230V |
| Tip | Aplicate |
| Orientabile | Da |
| Material | Metal |
| Culoarea luminii | Caldă |
| Culoare | Alb |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 22,5 W |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Funcție | Transformator inclus/Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 35 W |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Număr de becuri | 5 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Puterea de intrare a sursei | 4,5 W |
| Flux luminos total | 1250 lm |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Tensiune | 230 V |
| Modalitate de suspendare | Pe cablu |
| Stil | Altele |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 4,5 W |
| Series | ROUNDMAC Paulmann |
| Producător | Paulmann |

Aplicat
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, încastrat
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, de 230V, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, smart
În stoc

În stil modern, în stil scandinav
În stocLivrare gratuită
În stil modern, încastrat, de 230V
În stoc
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Încastrat, de 230V
În stoc
Aplicat, în stil modern, - bec tip LED
În stocAplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuităAplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, smart
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuităOrientabil, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Orientabil, în stil modern, de 230V
În stoc
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, încastrat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat
În stocLivrare gratuităAplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stoc
Aplicat, de 230V, atipic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Orientabil, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Aplicat, orientabil, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită