
Spot Sollux SL.1203 LAGOS 1xGU10/10W/230V 30 cm auriu
De 230V
În stocPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Milagro pe care îl avem în stoc la prețul de 302.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Tipul de bec recomandat | LED, Halogen |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Tip | Aplicate |
| Orientabile | Da |
| Material | Metal |
| Culoare | Galben |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 8 W |
| Becuri incluse | NU |
| Număr de becuri | 1 |
| Soclu | GU10 |
| Stil | Altele |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Formă | Rotund |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Tensiune | 230 V |
| Series | GENESIS Milagro |
| Producător | Milagro |

De 230V
În stoc
Aplicat, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Aplicat, în stil modern, cu finisaj din bronz / alamă
În stoc
Aplicat, - bec tip halogen, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern
În stoc
- bec tip LED, încastrat, de 230V
În stoc
Aplicat, orientabil, cu finisaj din bronz / alamă
În stoc
De 230V, pentru living și dormitor, cu o sursă de iluminat
În stoc
Aplicat, orientabil, - bec tip halogen
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Orientabil, smart, - bec tip LED
În stoc
Aplicat, de 230V
În stoc
Aplicat, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocAplicat, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, încastrat, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern
În stoc
Aplicat, în stil modern
În stoc
Aplicat, în stil modern
În stoc
Aplicat, - bec tip LED, - bec tip halogen
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, încastrat
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită

În stil modern
În stoc
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
- bec tip LED, încastrat, de 230V
În stoc
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită