



Dimensiuni 160×230 cm
Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziileCel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 584,35 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Covor gri/crem 160x230 cm Sensation – Universal
| Lăţime: | 160 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 230 cm |
| Formă | Dreptunghiulară |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Tip | La bucată |
| Amplasare | De interior |
| Motiv | Abstract |
| Stil | Modern |
| Material | Sintetic |
| Lungime fir | Fir lung/ shaggy, Fir mediu, Fir scurt |
| Tip țesătură | Țesut la mașină |
| Produs în | ES |
| Compoziție și tip de material | Poliester/polipropilenă |
| Înălțime fir | 10 mm |
| Lungime fir covor | Cu fir scurt |
| Greutate | 8.47 kg |
| Lățime | 160 cm |
| Lungime | 230 cm |
| Tip de finisaj | Heat set |
| Tip de fabricație | Țesut la mașină |
| Tipul de bordură | Margini întărite/cu margini cusute |
| Tipul de fire | Tăietură (velur) |
| Seria | Sensation |
| Model | Abstract |
| Design | Modern |
| Calitate | Extra/Back To School |
| Densitate | 256000 puncte/m² |
| Densitatea materialului | Medie |
| Caracteristici | Adecvat pentru încălzire prin podea |
| Îngrijire | A se aspira frecvent/curățarea petelor se face doar manual |
| Material partea din spate | Iută |
| Compoziție țesătură | 40% poliester/60% polipropilenă |
| Producător | Universal |
Clienții menționează cel mai des
Recenzii ale utilizatorilor
Este așa cum ne-am dorit.
Covor frumos și de calitate! Recomand cu siguranță ☺️
Nu este atât de plăcut la atingere precum am crezut.
Așa cum este în imagine.
Covor foarte frumos.

Din lână, în stil modern, de interior
În stoc
Din lână, în stil modern, de interior
În stoc
Cu fir scurt, dreptunghiular, din lână
În stoc
În stil scandinav, din lână, de interior
În stoc
În stil scandinav, din lână, de interior
În stoc
Rotund, în stil modern, tip mochetă
În stocLivrare gratuită
În stil scandinav, din lână, de interior
În stoc
Din lână, de interior, tip mochetă
În stoc
Din lână, de interior, tip mochetă
În stoc
Din lână, în stil modern, de interior
În stoc
Din lână, de interior, tip mochetă
În stoc
Din lână, în stil modern, de interior
În stoc
În stil scandinav, dreptunghiular, din lână
În stoc
Din lână, în stil modern, de interior
În stoc
În stil modern, de interior, tip mochetă
În stocLivrare gratuită
Cu fir scurt, în stil modern, de interior
În stocLivrare gratuită
Din lână, de interior, tip mochetă
În stoc
În stil modern, de interior, tip mochetă
În stocLivrare gratuită
În stil modern, de interior, tip mochetă
În stocLivrare gratuită
Cu fir scurt, în stil modern, de interior
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiular, în stil modern, de interior

De interior, tip mochetă, la bucată
În stoc
Tip traversă, cu fir scurt, dreptunghiular
În stoc
Din lână, în stil modern, de interior
În stoc
Din lână, de interior, tip mochetă
În stoc
Dreptunghiular, din lână, în stil modern
În stoc
Cu fir scurt, din lână, în stil modern
În stoc
În stil modern, de interior, tip mochetă
În stocLivrare gratuită
De exterior, în stil modern, tip mochetă
În stocLivrare gratuită
Din lână, în stil modern, de interior
În stoc
De exterior, în stil modern, tip mochetă
În stocLivrare gratuită
Cu fir scurt, în stil modern, de interior
În stoc
Diametru, cu suport hârtie igienică, din plastic

18×49 cm, de perete, în stil modern

Cu ventuză, de perete

26×17×17 cm, cu capac, diametru

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

160×230 cm, cu fir scurt, de interior


26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Suporturi pentru prosoape, din metal

160×230 cm, cu fir scurt, dreptunghiular
Livrare gratuită
154×230 cm, de interior, din material sintetic

160×230 cm, de interior, din material sintetic
Livrare gratuită
160×230 cm, dreptunghiular, în stil rustic

120×170 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy

40×40 cm, cu pene, pătrată

Din metal

81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită