






Covor albastru/bej 120x80 cm Terrain - Hanse Home
| Produs în | EG |
|---|---|
| Compoziție și tip de material | Polipropilenă |
| Grosime | 0.8 cm |
| Formă | Dreptunghiulară |
| Greutate | 1.2 kg |
| Lățime | 80 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Amplasare | Interior |
| Tipul de bordură | Cu margini cusute |
| Tip de fabricație | Țesut la mașină |
| Seria | Terrain |
| Model | Zaruri |
| Design | Modern |
| Calitate | Extra/Back To School |
| Densitate | 1100 g/m² |
| Densitatea materialului | Joasă |
| Îngrijire | A se aspira frecvent/a se folosi o spumă de curățare adecvată pentru curățarea produsului |
| Material partea din spate | Polipropilenă/iută |
| Compoziție țesătură | 100% polipropilenă |
| Producător | Hanse Home |

Diametru, cu suport hârtie igienică, din plastic

Din porțelan, lăţime, înălţime

18×49 cm, de perete, în stil modern

26×17×17 cm, cu capac, diametru

Cu ventuză, de perete, diametru

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

Naproane de masă, din poliester, la bucată

Diametru

Diametru

Diametru

Diametru

26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Pentru alimente, set de, din plastic

45×75 cm, textil, formă dreptunghiulară

Diametru

50×70 cm, din bumbac, set