Recomandăm
Covor din lână Flair Rugs Aubusson, ⌀ 120 cm, roșu
Dimensiuni ⌀ 120 cm
Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziile- Aspect frumos (71%)
- Calitate bună (57%)
- Preț ridicat (14%)
- Nu sunt autentice (14%)
Istoricul prețurilor
- 27.05.2026 - 607,75 RON
- 17.04.2026 - 607,75 RON
- 19.03.2026 - 590,75 RON
- 23.02.2026 - 516,62 RON
- 23.02.2026 - 590,75 RON
- 16.01.2026 - 516,62 RON
- 06.01.2026 - 561,55 RON
- 08.12.2025 - 510,5 RON
- 05.12.2025 - 534,05 RON
- 01.11.2025 - 510,5 RON
- 27.10.2025 - 554,9 RON
- 23.10.2025 - 556 RON
- 19.08.2025 - 695 RON
- 15.08.2025 - 598 RON
- 14.08.2025 - 695 RON
- 25.07.2025 - 588 RON
- 15.07.2025 - 684 RON
- 11.07.2025 - 588 RON
- 26.06.2025 - 684 RON
- 20.06.2025 - 568 RON
- 17.06.2025 - 684 RON
- 10.06.2025 - 581 RON
- 06.06.2025 - 588 RON
- 27.05.2025 - 684 RON
- 23.05.2025 - 588 RON
- 20.05.2025 - 684 RON
- 19.05.2025 - 602 RON
- 18.05.2025 - 581 RON
- 17.05.2025 - 602 RON
- 16.05.2025 - 581 RON
- 16.05.2025 - 602 RON
- 16.05.2025 - 581 RON
- 02.05.2025 - 684 RON
- 30.04.2025 - 649 RON
- 25.04.2025 - 552 RON
- 22.04.2025 - 649 RON
- 18.04.2025 - 552 RON
- 15.04.2025 - 649 RON
- 20.03.2025 - 558 RON
- 10.03.2025 - 649 RON
- 05.03.2025 - 558 RON
- 26.02.2025 - 649 RON
- 22.02.2025 - 558 RON
- 15.02.2025 - 649 RON
- 13.02.2025 - 558 RON
- 11.02.2025 - 649 RON
- 04.02.2025 - 558 RON
- 03.02.2025 - 649 RON
- 16.01.2025 - 506,22 RON
- 10.01.2025 - 571,12 RON
- 01.01.2025 - 649 RON
- 27.12.2024 - 552 RON
- 24.12.2024 - 649 RON
- 20.12.2024 - 552 RON
- 19.12.2024 - 649 RON
- 05.12.2024 - 493 RON
- 04.12.2024 - 487 RON
- 02.12.2024 - 493 RON
- 17.11.2024 - 519,2 RON
- 16.10.2024 - 519 RON
- 08.10.2024 - 649 RON
- 04.10.2024 - 552 RON
- 01.10.2024 - 649 RON
- 17.09.2024 - 554 RON
- 13.09.2024 - 552 RON
- 04.09.2024 - 649 RON
- 16.08.2024 - 554 RON
- 26.06.2024 - 649 RON
- 20.06.2024 - 519 RON
- 01.05.2024 - 649 RON
- 28.04.2024 - 519 RON
- 19.03.2024 - 649 RON
- 14.03.2024 - 552 RON
- 10.03.2024 - 649 RON
- 08.03.2024 - 552 RON
- 02.03.2024 - 649 RON
- 01.03.2024 - 584 RON
- 27.02.2024 - 649 RON
- 22.02.2024 - 552 RON
Descrierea produsului
Revigorează-ți locuința, cu un covor plin de creativitate. Despre covoarele din lână: Covoarele din lână au excelente proprietăți de izolare, atât termic cât și fonic. O altă proprietate care le recomandă este memoria formei - chiar dacă sunt presate timp îndelungat, acestea revin mereu la forma inițială. De ce să cumperi un covor: Pe lângă rațiunile estetice, există și un motiv practic. Un covor va izola atât răceala podelei, cât și zgomotul pe care îl fac obiectele care intră în contact cu aceasta. Îți va păstra picioarele calde, atenuând zgomotul copiilor care se joacă. Un covor cu proprietăți antistatice este excelent pentru louințele în care trăiesc și animale de companie - acesta va fixa părul la nivelul podelei, simplificând curățenia (același beneficiu se aplică și în cazul prafului). Totodată, un covor va proteja podeaua de gheruțele unui cățel sau ale unei pisici, dar și de orice mic accident care implică obiecte scăpate pe jos din greșeală. Notă: După ce rulezi covorul, sunt necesare câteva săptămâni pentru ca acesta să revină la forma inițială (aceasta este o caracteristică comună a covoarelor din lână). Dacă observi fire ieșite din covor, îți recomandăm să nu le smulgi ci pur și simplu să le tai cu o foarfecă.
Dimensiuni
| Diametru: | 120 cm |
|---|
Specificații
| Formă | Rotundă |
|---|---|
| Culoare | Roșu |
| Tip | La bucată |
| Amplasare | De interior |
| Lungime fir | Fir lung/ shaggy, Fir mediu |
| Tip covor | Mochetă |
| Motiv | Abstract |
| Stil | Modern |
| Material | Natural |
| Produs în | IN |
| Compoziție și tip de material | Lână |
| Înălțime fir | 9 mm |
| Grosime | 1.2 cm |
| Lungime fir covor | Cu fir scurt |
| Greutate | 5.14 kg |
| Tip de fabricație | Brodat la mașină |
| Tipul de bordură | Margini întărite |
| Tipul de fire | Tăietură (saxony) |
| Seria | Lotus Premium |
| Model | Ornamental/floral |
| Design | Clasic |
| Calitate | Extra |
| Densitate | 2500 g/m² |
| Densitatea materialului | Înaltă |
| Caracteristici | Adecvat pentru încălzire prin podea |
| Îngrijire | A se aspira frecvent/a se curăța cu o cârpă uscată |
| Material partea din spate | Bumbac |
| Compoziție țesătură | 100% lână |
| Producător | Flair Rugs |
Recenzii
Clienții menționează cel mai des
- Aspect frumos (71%)
- Calitate bună (57%)
- Covor gros (29%)
- Preț ridicat (14%)
- Nu sunt autentice (14%)
- Calitate simplă (14%)
Recenzii ale utilizatorilor
Deocamdată am impresia că este o piesă de calitate. Din punct de vedere estetic este frumos, este un covor mai gros, ceea ce garantează că nu va aluneca.
Îmi place foarte mult.
un covor cu aspect f frumos culori naturale ,se potiveste perfect pentru locuinte la bloc
Achiziționat de la Bonami.ro
Descărcat de la Bonami.ro
Elegant și de bună calitate
Achiziționat de la Bonami.ro
Descărcat de la Bonami.ro
În fotografie sunt niște covorașe frumoase, pufoase, groase. Credeam că sunt niște adevărate covorașe chinezești. Din păcate, sunt departe de cele autentice. Da, sunt frumoase, corecte, dar simple covorașe, cum găsești din belșug în orice magazin de covoare. Prețul este foarte ridicat pentru astfel de covorașe mici și calitatea lor. Îmi pare rău, dar nu recomand aceste covorașe.
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din metal

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko

Cutie de depozitare pentru grădină gri City – Keter
55×58×44 cm, de plastic, diametru
Disponibil în 4 e-shop-uri

Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Suport magnetic pentru role de bucătărie Wenko Black Outdoor Kitchen Clayton, negru
Suporturi pentru prosoape, din metal

Scurgător vase Metaltex Felicia, 45 x 23 cm
Diametru

Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, decorativă, hipoalergenică

Suport pentru prosoape negru din oțel inoxidabil Rivaltana – Wenko
Freestanding, diametru

Termos alb/auriu 1 l Alessia – Vialli Design
Între 0,5 - 1 litru

Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

Raft pentru baie Wenko Alba, negru
11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

Suport pentru scurs vase Wenko Exclusive Duo
Diametru

Mop rotativ cu găleată Turbo 3v1 – Vileda
Diametru





















