Recomandăm
Covor Universal Alpaca Liso, 200 x 290 cm, gri
Dimensiuni 200×290 cm
Istoricul prețurilor
- 28.05.2026 - 937 RON
- 19.03.2026 - 937 RON
- 20.02.2026 - 1.138,15 RON
- 16.02.2026 - 1.339 RON
- 14.02.2026 - 1.138,15 RON
- 12.02.2026 - 1.339 RON
- 23.01.2026 - 1.004 RON
- 16.01.2026 - 1.071 RON
- 14.01.2026 - 1.164 RON
- 11.11.2025 - 1.339 RON
- 07.11.2025 - 1.071,2 RON
- 04.11.2025 - 1.339 RON
- 01.11.2025 - 1.138,15 RON
- 23.10.2025 - 1.071,2 RON
- 26.06.2025 - 1.309 RON
- 20.06.2025 - 1.086 RON
- 17.06.2025 - 1.309 RON
- 10.06.2025 - 1.113 RON
- 07.06.2025 - 1.126 RON
- 27.05.2025 - 1.047 RON
- 23.05.2025 - 1.112 RON
- 20.03.2025 - 1.066 RON
- 14.03.2025 - 1.239 RON
- 11.03.2025 - 1.269 RON
- 10.03.2025 - 1.429 RON
- 05.03.2025 - 1.229 RON
- 26.02.2025 - 1.429 RON
- 22.02.2025 - 1.229 RON
- 15.02.2025 - 1.429 RON
- 13.02.2025 - 1.229 RON
- 11.02.2025 - 1.429 RON
- 17.01.2025 - 1.127 RON
- 10.12.2024 - 1.359 RON
- 06.12.2024 - 1.155 RON
- 05.12.2024 - 1.359 RON
- 04.12.2024 - 1.019 RON
- 03.12.2024 - 1.359 RON
- 02.12.2024 - 1.089 RON
- 06.11.2024 - 1.132,2 RON
- 01.11.2024 - 999 RON
- 06.10.2024 - 1.087 RON
- 17.09.2024 - 1.159 RON
- 13.09.2024 - 1.155 RON
- 10.09.2024 - 1.359 RON
- 02.05.2024 - 1.249 RON
- 30.04.2024 - 1.379 RON
- 28.04.2024 - 1.172 RON
- 24.03.2024 - 1.103 RON
- 14.03.2024 - 1.172 RON
- 10.03.2024 - 1.379 RON
- 08.03.2024 - 1.172 RON
- 06.03.2024 - 1.379 RON
- 03.03.2024 - 1.290 RON
- 01.03.2024 - 1.161 RON
- 27.02.2024 - 1.290 RON
- 22.02.2024 - 1.096 RON
Descrierea produsului
Covorul din colecția Alpaca Liso se mândrește cu un design minimalist și monocrom și cu prezența unor fire lungi ce creează un sentiment plăcut pentru picioare. Un astfel de covor se potrivește cu ușurință în diferite tipuri de interior. Este fabricat din poliester , caracterizat printr-un luciu elegant și senzație moale la atingere. E adecvat chiar și pentru cei ce suferă adesea de alergii, deoarece nu absoarbe praful. Brandul Universal respectă natura, astfel încât procesul de producție al produselor sale este sustenabil și în strânsă legătură cu reciclarea . Notă : Covorul este adecvat și pentru podelele cu încălzire.
Dimensiuni
| Lăţime: | 200 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 290 cm |
Specificații
| Formă | Dreptunghiulară |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Tip | La bucată |
| Amplasare | De interior |
| Lungime fir | Fir lung/ shaggy |
| Tip covor | Mochetă |
| Motiv | Unicolor |
| Stil | Scandinav |
| Material | Sintetic |
| Produs în | CN |
| Compoziție și tip de material | Poliester |
| Înălțime fir | 40 mm |
| Lungime fir covor | Shaggy cu fir lung |
| Greutate | 6.38 kg |
| Lățime | 200 cm |
| Lungime | 290 cm |
| Tip de fabricație | Brodat la mașină |
| Tipul de bordură | Cu margini cusute |
| Tipul de fire | Tăietură (velur) |
| Model | Monocrom |
| Design | Glamour |
| Calitate | Basic/Back To School |
| Densitate | 50000 puncte/m² |
| Densitatea materialului | Joasă |
| Caracteristici | Adecvat pentru încălzire prin podea |
| Îngrijire | A se aspira frecvent/a se curăța cu o cârpă umedă |
| Material partea din spate | Poliester |
| Compoziție țesătură | 100% poliester |
| Producător | Universal |
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din metal

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete, diametru

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

Masă de călcat pentru mâneci 52x12 cm Leona – Wenko
Freestanding, de masă, diametru

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×48×13 cm, cu picioare, în stil modern
Livrare gratuită
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

Raft pentru baie Wenko Alba, negru
11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko
Diametru

Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Covor crem 160x230 cm Leon – Villeroy&Boch
160×230 cm, de interior, din material sintetic
Livrare gratuită
Pat albastru tapițat cu spațiu de depozitare cu saltea 120x200 cm Avela – Bonami Selection
92×127×211 cm, cu saltea, tapițat

Suport pentru hârtie igienică din oțel inoxidabil – Wenko
Diametru

Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, decorativă, cu pene

Covorașe de baie gri/taupe 2 buc. 60x100 cm – Foutastic
60×100 cm, de baie, în set

Scaun pentru cadă sau duș 45 x 45 cm Bath/Shower - Wenko
Diametru

Mop rotativ cu găleată H2PrO – Vileda
Diametru



















