Recomandăm
Blană de oaie artificială Tiseco Home Studio Lambskin, 60 x 180 cm, alb
Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziile- Foarte plăcută (40%)
- Calitate bună (20%)
- Culoare diferită față de poză (20%)
Istoricul prețurilor
- 26.05.2026 - 364,64 RON
- 19.04.2026 - 364,64 RON
- 19.03.2026 - 381,6 RON
- 14.02.2026 - 360,4 RON
- 14.02.2026 - 424 RON
- 10.01.2026 - 366,91 RON
- 31.10.2025 - 360,4 RON
- 28.10.2025 - 424 RON
- 25.10.2025 - 364,64 RON
- 23.10.2025 - 424 RON
- 15.07.2025 - 373,15 RON
- 11.07.2025 - 373 RON
- 26.06.2025 - 373,15 RON
- 20.06.2025 - 373 RON
- 10.06.2025 - 373,15 RON
- 06.06.2025 - 373 RON
- 01.06.2025 - 373,15 RON
- 01.06.2025 - 439 RON
- 27.05.2025 - 371,78 RON
- 23.05.2025 - 372 RON
- 20.05.2025 - 373,14 RON
- 16.05.2025 - 373 RON
- 13.05.2025 - 395,1 RON
- 09.05.2025 - 399,5 RON
- 30.04.2025 - 439 RON
- 25.04.2025 - 373 RON
- 15.04.2025 - 439 RON
- 10.04.2025 - 378 RON
- 27.03.2025 - 439 RON
- 25.03.2025 - 429 RON
- 21.03.2025 - 369 RON
- 10.03.2025 - 429 RON
- 05.03.2025 - 369 RON
- 26.02.2025 - 429 RON
- 22.02.2025 - 369 RON
- 15.02.2025 - 429 RON
- 13.02.2025 - 369 RON
- 03.02.2025 - 429 RON
- 16.01.2025 - 356,07 RON
- 10.01.2025 - 377,52 RON
- 08.01.2025 - 429 RON
- 22.12.2024 - 365 RON
- 21.12.2024 - 343 RON
- 20.12.2024 - 365 RON
- 10.12.2024 - 429 RON
- 06.12.2024 - 365 RON
- 03.12.2024 - 429 RON
- 21.10.2024 - 357 RON
- 16.10.2024 - 356 RON
- 08.10.2024 - 419 RON
- 04.10.2024 - 356 RON
- 01.10.2024 - 419 RON
- 27.09.2024 - 356 RON
- 17.09.2024 - 419 RON
- 03.09.2024 - 336 RON
- 30.04.2024 - 429 RON
- 26.04.2024 - 365 RON
- 18.04.2024 - 429 RON
- 17.04.2024 - 365 RON
- 16.04.2024 - 429 RON
- 11.04.2024 - 365 RON
- 01.04.2024 - 429 RON
- 29.03.2024 - 386 RON
- 19.03.2024 - 429 RON
- 14.03.2024 - 365 RON
- 10.03.2024 - 429 RON
- 08.03.2024 - 365 RON
- 06.03.2024 - 429 RON
- 02.03.2024 - 399 RON
- 01.03.2024 - 359 RON
- 27.02.2024 - 399 RON
- 22.02.2024 - 339 RON
Descrierea produsului
Blana artificială poate face minuni în interior. Trebuie doar să o așezi în fața patului sau a canapelei. Aceasta de la brandul Tiseco Home Studio îți va face primii pași din dimineață mult mai plăcuți, și te va ajuta să îți începei ziua mai energic. Despre brand: Tiseco a fost fondat în anul 1946 din pasiunea familiei belgiene Degroot pentru produse originale. Ei produc de ani de zile prosoape, șervete decorative și alte textile pentru casă, iar gama lor de produse se extinde de la an la an. Ei pun accent pe calitate și practicabilitate, și sprijină și mediul, astfel în produsele lor nu veți găsi substanțe nocive.
Dimensiuni
| Lăţime: | 60 cm |
|---|
Specificații
| Formă | Atipică |
|---|---|
| Tip | La bucată |
| Amplasare | De interior |
| Material | Sintetic |
| Culoare | Alb |
| Lungime fir | Fir lung/ shaggy |
| Motiv | Unicolor |
| Tip covor | Blană |
| Compoziție și tip de material | Poliester |
| Grosime | 5 cm |
| Lungime fir covor | Shaggy cu fir lung |
| Greutate | 0.66 kg |
| Lățime | 60 cm |
| Lungime | 180 cm |
| Seria | Lambskin |
| Design | Glamour |
| Calitate | Special Week/Extra |
| Îngrijire | A se aspira frecvent/a se curăța cu o cârpă umedă |
| Compoziție țesătură | 100% poliester |
| Producător | Tiseco Home Studio |
Recenzii
Clienții menționează cel mai des
- Foarte plăcută (40%)
- Calitate bună (20%)
- Potrivită pentru bancă lungă (20%)
- Culoare diferită față de poză (20%)
Recenzii ale utilizatorilor
Foarte plăcut!
Excelentă pentru o bancă mai lungă.
Jennoucke, foarte plăcut!
Fin, de calitate, îl pot recomanda.
Blana este de un alb pur, ceea ce nu corespunde în totalitate cu fotografia.
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din plastic

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

Covor Universal Anouk Abstract, 160 x 230 cm
160×230 cm, cu fir scurt, de interior

Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko

Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Suport magnetic pentru role de bucătărie Wenko Black Outdoor Kitchen Clayton, negru
Suporturi pentru prosoape, din metal

Covor bej din lână 160x230 cm – Flair Rugs
160×230 cm, cu fir scurt, dreptunghiular
Livrare gratuită
Covor bej 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cm, de interior, din material sintetic

Covor crem 160x230 cm Leon – Villeroy&Boch
160×230 cm, de interior, din material sintetic
Livrare gratuită
Covor Universal Moar Hakuna, 160 x 230 cm
160×230 cm, dreptunghiular, în stil rustic

Covor albastru/bej 120x170 cm Terrain – Hanse Home
120×170 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy

Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, cu pene, pătrată

Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită

















