




Dimensiuni 20×65 cm
Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziileCel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 329,02 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Covorașe pentru scări 16 buc. 20x65 cm Floral Path – Vitaus
| Lăţime: | 20 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 65 cm |
| Formă | Atipică |
|---|---|
| Culoare | Roșu |
| Tip | La bucată |
| Amplasare | De interior |
| Tip covor | Pentru trepte |
| Material | Sintetic |
| Lungime fir | Fir scurt |
| Tip țesătură | Țesut la mașină |
| Produs în | TR |
| Număr piese | 16 buc. |
| Compoziție și tip de material | Poliamidă |
| Înălțime fir | 4 mm |
| Grosime | 0.4 cm |
| Lungime fir covor | Fără fir |
| Greutate | 3.36 kg |
| Înălțime | 5 cm |
| Lățime | 20 cm |
| Lungime | 65 cm |
| Tip de finisaj | Print digital |
| Tip de fabricație | Țesut la mașină |
| Tipul de bordură | Cu margini cusute |
| Tipul de fire | Buclă (La nivel) |
| Model | Oriental |
| Design | Clasic |
| Calitate | Back To School/Basic |
| Caracteristici | Cu bandă adezivă |
| Îngrijire | A se aspira frecvent |
| Compoziție țesătură | 100% Poliamidă |
| Producător | Vitaus |
Clienții menționează cel mai des
Recenzii ale utilizatorilor
Este foarte frumos atât în fotografie, cât și în realitate!
Produs excelent și extrem de elegant.
Sunt mulțumită. Produsul este mai frumos decât cel prezentat.
Foarte frumos
Arată frumos pe scări, calitate superioară și sunt practice. Recomand produsul.

În stil scandinav, din lână, de interior
În stoc
În stil modern, de interior, tip mochetă
În stocLivrare gratuită
Rotund, în stil scandinav, din lână
În stoc
În stil modern, de interior, tip mochetă
În stocLivrare gratuită
În stil modern, de interior, tip mochetă
În stocLivrare gratuită
În stil modern, de interior, tip mochetă
În stocLivrare gratuită
Cu fir scurt, în stil modern, de interior
În stoc
În stil modern, de interior, tip mochetă
În stocLivrare gratuită
În stil modern, de interior, tip mochetă
În stoc
Tip traversă, dreptunghiular, în stil modern
În stoc
De exterior, cu fir scurt, în stil modern
În stoc
În stil modern, de interior, tip mochetă
În stocLivrare gratuită
Tip traversă, dreptunghiular, în stil modern
În stoc
Din lână, în stil modern, de interior
În stoc
Cu fir scurt, în stil modern, de interior
În stoc
Rotund, în stil modern, de interior
În stocLivrare gratuită
Cu fir scurt, în stil retro, de interior
În stoc
Cu fir scurt, în stil modern, de interior
În stoc
În stil modern, de interior, tip mochetă
În stocLivrare gratuită
Tip traversă, în stil modern, de interior
În stocLivrare gratuită
În stil modern, de interior, tip mochetă
În stocLivrare gratuită
Cu fir scurt, în stil modern, de interior
În stoc
Unicolor, în stil modern, de interior
În stoc
În stil modern, de interior, tip mochetă
În stocLivrare gratuită
Oval, în stil modern, de interior
În stoc
În stil modern, de interior, tip mochetă
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiular, în stil modern, de interior
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Dreptunghiular, în stil modern, de interior
În stocLivrare gratuită
Oval, în stil modern, de interior
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, de interior, tip mochetă
În stocLivrare gratuită
În stil modern, de interior, tip mochetă
În stocLivrare gratuită
Oval, în stil modern, de interior
În stoc
Diametru, cu suport hârtie igienică, din plastic

18×49 cm, de perete, în stil modern

Cu ventuză, de perete, diametru

26×17×17 cm, cu capac, diametru

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

81×48×13 cm, cu picioare, în stil modern
Livrare gratuită
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

Diametru

26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

60×100 cm, de baie, în set

Diametru

Diametru

40×40 cm, decorativă, hipoalergenică

160×235 cm, - de joacă, clasic

39×60 cm, antiderapante, de baie


Din metal