








Dimensiuni 29×45 cm
Tocător din lemn 29x45.5 cm – Westmark
| Lăţime: | 29 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 45 cm |
| Formă | Dreaptă |
|---|---|
| Material | Lemn |
| Culoare | Gri |
| Greutate | 0.39 kg |
| Înălțime | 0.9 cm |
| Lățime | 29.3 cm |
| Lungime | 45.5 cm |
| Calitate | Basic |
| Îngrijire | Neadecvat pentru mașina de spălat vase |
| Producător | Westmark |

400×240 cm, voal, cu margini drepte

Suporturi bucătărie, din plastic, din metal


Cu suport hârtie igienică

18×49 cm, de perete, din plastic

25×17×17 cm, cu capac

⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

Cu ventuză, de perete

56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

Din sticlă

25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită

160×235 cm, clasic, dreptunghiular

240×260 cm

132×240 cm

40×40 cm, cu pene, pătrată