Covor gri/bej 80x150 cm – Universal
Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziile- Raport calitate-preț excelent (14%)
- Foarte frumos (29%)
- Culoare diferită față de poze (57%)
- Alunecă pe podea (14%)
Istoricul prețurilor
- 27.05.2026 - 172,19 RON
- 19.03.2026 - 172,19 RON
- 05.03.2026 - 209,09 RON
- 05.03.2026 - 209,1 RON
- 13.02.2026 - 196,88 RON
- 10.02.2026 - 245,99 RON
- 23.01.2026 - 184,49 RON
- 16.01.2026 - 196,79 RON
- 10.01.2026 - 214,01 RON
- 06.01.2026 - 245,99 RON
- 05.12.2025 - 209,09 RON
- 14.11.2025 - 159,89 RON
- 01.11.2025 - 172,19 RON
- 27.10.2025 - 204,17 RON
- 22.10.2025 - 196,79 RON
- 29.08.2025 - 245,99 RON
- 24.08.2025 - 212 RON
- 10.08.2025 - 245,99 RON
- 15.07.2025 - 241 RON
- 11.07.2025 - 207 RON
- 26.06.2025 - 241 RON
- 20.06.2025 - 200 RON
- 17.06.2025 - 241 RON
- 10.06.2025 - 205 RON
- 06.06.2025 - 207 RON
- 01.06.2025 - 241 RON
- 27.05.2025 - 192,8 RON
- 27.05.2025 - 204,85 RON
- 23.05.2025 - 205 RON
- 20.05.2025 - 204,85 RON
- 16.05.2025 - 205 RON
- 13.05.2025 - 207,26 RON
- 09.05.2025 - 207,3 RON
- 02.05.2025 - 241 RON
- 30.04.2025 - 234 RON
- 25.04.2025 - 199 RON
- 22.04.2025 - 234 RON
- 18.04.2025 - 199 RON
- 15.04.2025 - 234 RON
- 10.04.2025 - 201 RON
- 26.03.2025 - 187 RON
- 25.03.2025 - 234 RON
- 20.03.2025 - 201 RON
- 10.03.2025 - 234 RON
- 05.03.2025 - 201 RON
- 15.02.2025 - 234 RON
- 13.02.2025 - 201 RON
- 11.02.2025 - 234 RON
- 06.02.2025 - 201 RON
- 17.01.2025 - 184,26 RON
- 10.01.2025 - 208,68 RON
- 08.01.2025 - 222 RON
- 20.12.2024 - 189 RON
- 05.12.2024 - 222 RON
- 04.12.2024 - 166 RON
- 03.12.2024 - 222 RON
- 02.12.2024 - 178 RON
- 21.11.2024 - 188,7 RON
- 06.11.2024 - 189,2 RON
- 01.11.2024 - 167 RON
- 01.10.2024 - 178 RON
- 13.09.2024 - 189 RON
- 04.09.2024 - 222 RON
- 16.08.2024 - 189 RON
- 26.06.2024 - 222 RON
- 20.06.2024 - 178 RON
- 30.04.2024 - 222 RON
- 26.04.2024 - 189 RON
- 18.04.2024 - 222 RON
- 17.04.2024 - 189 RON
- 16.04.2024 - 222 RON
- 14.03.2024 - 189 RON
- 10.03.2024 - 222 RON
- 08.03.2024 - 189 RON
- 27.02.2024 - 199 RON
Descrierea produsului
Creează un sentiment cozy, înfrumusețează camera și ajută la ridicarea temperaturii din aceasta - sunt doar câteva din caracteristicile covoarelor Universal. Însă acestea au ceva și mai special - sunt realizate prin tehnologia heat-frisé. Ce este tehnologia heat-frisé ? Aceasta este o metodă prin care fibra este tratată termic, oferind covorului o rezistență mai mare la deteriorare. Calitatea fabricării prin această metodă poate fi observată și în aspectul general al covorului - acesta devine mult mai atrăgător datorită culorilor mult mai intense.
Specificații
| Produs în | TR |
|---|---|
| Compoziție și tip de material | Polipropilenă |
| Înălțime fir | 17 mm |
| Lungime fir covor | Cu fir mediu |
| Formă | Dreptunghiulară |
| Greutate | 3.35 kg |
| Lățime | 80 cm |
| Lungime | 150 cm |
| Amplasare | Interior |
| Tip de finisaj | Heat set |
| Tip de fabricație | Brodat la mașină |
| Tipul de bordură | Cu margini cusute |
| Tipul de fire | Tăietură (Frisé) |
| Seria | Montana |
| Model | Monocrom |
| Design | Modern/scandinav |
| Calitate | Extra/Back To School |
| Densitate | 180000 puncte/m² |
| Densitatea materialului | Medie |
| Caracteristici | Adecvat pentru încălzire prin podea |
| Îngrijire | A se curăța cu o cârpă umedă/a se aspira frecvent |
| Material partea din spate | Iută |
| Compoziție țesătură | 100% polipropilenă |
| Producător | Universal |
Recenzii
Clienții menționează cel mai des
- Raport calitate-preț excelent (14%)
- Foarte frumos (29%)
- Plăcut/moale la atingere (29%)
- Culoare diferită față de poze (57%)
- Alunecă pe podea (14%)
- Prea gros pentru încălzire pardoseală (14%)
Recenzii ale utilizatorilor
În imagine pare a avea o culoare mai deschisă.
Produsul are un raport calitate-preț excelent, singurul lucru este că culoarea nu corespunde exact descrierii... am ales un bej-gri, dar este mai mult bej decât gri. În rest, covorul este foarte bun și cred că voi mai cumpăra și altele.
Covoraș foarte frumos și moale. Dezavantajul este că pe podeaua plutitoare alunecă. Am cumpărat o saltea antiderapantă și acum este perfect.
Realizat bine, robust și conform descrierii.
Mă așteptam la un covor moale și delicat, din păcate am fost dezamăgită. Covorul a fost foarte tare atât la suprafață, cât și pe partea de dedesubt, nu a fost deloc catifelat, iar culoarea este mult mai închisă decât în fotografie.
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din metal

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko

Cutie de depozitare pentru grădină gri City – Keter
55×58×44 cm, de plastic, diametru
Disponibil în 4 e-shop-uri

Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Suport magnetic pentru role de bucătărie Wenko Black Outdoor Kitchen Clayton, negru
Suporturi pentru prosoape, din metal

Scurgător vase Metaltex Felicia, 45 x 23 cm
Diametru

Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, decorativă, cu pene

Suport pentru prosoape negru din oțel inoxidabil Rivaltana – Wenko
Freestanding, diametru

Covor crem țesut manual din amestesc de lână 200x300 cm Kari – Villeroy&Boch
200×300 cm, unicolor, din lână

Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

Termos alb/auriu 1 l Alessia – Vialli Design
Între 0,5 - 1 litru

Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
Raft pentru baie auriu autoadeziv din oțel inoxidabil Genova – Wenko
8×30×11 cm, dreaptă, diametru






