Recomandăm
Noptieră Actona Mitra, alb
Dimensiuni 61×40 cm
Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziile- Design plăcut (71%)
- Construcție robustă (43%)
- Sertar fără șine/glisieră (57%)
- Dificultate la deschiderea sertarului (43%)
Istoricul prețurilor
- 26.05.2026 - 564,51 RON
- 19.04.2026 - 564,51 RON
- 16.01.2026 - 508,94 RON
- 01.11.2025 - 571,2 RON
- 27.10.2025 - 622 RON
- 25.10.2025 - 614,04 RON
- 23.10.2025 - 714 RON
- 10.04.2025 - 498 RON
- 25.03.2025 - 579 RON
- 20.03.2025 - 498 RON
- 10.03.2025 - 579 RON
- 05.03.2025 - 498 RON
- 26.02.2025 - 579 RON
- 22.02.2025 - 498 RON
- 15.02.2025 - 579 RON
- 13.02.2025 - 498 RON
- 11.02.2025 - 579 RON
- 04.02.2025 - 463 RON
- 03.02.2025 - 579 RON
- 28.11.2024 - 363,7 RON
- 22.11.2024 - 472,8 RON
- 20.11.2024 - 492,1 RON
- 19.11.2024 - 579 RON
- 14.11.2024 - 492 RON
- 12.11.2024 - 579 RON
- 08.11.2024 - 492 RON
- 30.10.2024 - 579 RON
- 29.10.2024 - 492 RON
- 29.10.2024 - 475 RON
- 29.10.2024 - 492 RON
- 28.10.2024 - 475 RON
- 28.10.2024 - 492 RON
- 28.10.2024 - 475 RON
- 27.10.2024 - 492 RON
- 27.10.2024 - 475 RON
- 21.10.2024 - 579 RON
- 16.10.2024 - 492 RON
- 15.10.2024 - 579 RON
- 01.08.2024 - 348 RON
- 01.08.2024 - 579 RON
- 28.07.2024 - 492 RON
- 26.07.2024 - 579 RON
- 19.07.2024 - 464 RON
- 15.04.2024 - 459 RON
- 14.03.2024 - 492 RON
- 11.03.2024 - 579 RON
- 27.02.2024 - 519 RON
- 27.02.2024 - 579 RON
- 22.02.2024 - 492 RON
Descrierea produsului
Noptieră Actona Mitra, alb
Dimensiuni
| Lăţime: | 40 cm |
|---|---|
| Înălţime: | 61 cm |
Specificații
| Suprafață | Mată |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip | Cu sertare |
| Produs în | CN |
| Capacitate de încărcare | 10 kg |
| Greutate | 6.5 kg |
| Înălțime | 61.5 cm |
| Lățime | 40 cm |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă umedă sau burete fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Materialul părții din spate | Placă fibrolemnoasă |
| Seria | Mitra |
| Necesită asamblare | Da |
| Design | Scandinav/retro |
| Calitate | Extra |
| Finisaj sertare | Lăcuit |
| Material sertar | MDF |
| Caracteristici | Cu sertare |
| Culoarea picioare | Lemn culoare deschisă |
| Material picioare | Lemn masiv de stejar |
| Finisaj suprafață | Lăcuit |
| Material structură | MDF/lemn masiv de stejar |
| Material blat masă | Lemn masiv |
| Material | MDF |
| Producător | Actona |
Recenzii
Clienții menționează cel mai des
- Design plăcut (71%)
- Construcție robustă (43%)
- Asamblare ușoară (29%)
- Sertar fără șine/glisieră (57%)
- Dificultate la deschiderea sertarului (43%)
- Montaj imperfect al pieselor (14%)
Recenzii ale utilizatorilor
Perfect ptr camera unui copil
Achiziționat de la Bonami.ro
Descărcat de la Bonami.ro
Sertarul nu are șine, ci doar 2 benzi de cauciuc lipite, prin urmare deschiderea nu este complet lină. Cred că, în timp, există riscul ca întreaga măsuță să se răstoarne la deschidere. Fără mânere, sertarul va fi adesea murdar. În rest, măsuța pare bună și arată excelent.
Aspect plăcut, solid. Am fost surprins de montajul sertarului, nu are șină.
O măsuță foarte frumoasă. Asamblare simplă, pe care oricine o poate gestiona.
O măsuță de cafea bine realizată, robustă și cu un design plăcut.
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
25×17×17 cm, cu capac

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, din plastic

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Covor albastru/bej 120x170 cm Terrain – Hanse Home
120×170 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy

Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, cu pene, pătrată

Galerie de perdea 107 - 305 cm extensibilă din oțel Bellwood – Umbra
Din metal

Cuvertură bej matlasată 240x260 cm Corded Leaves – Catherine Lansfield
240×260 cm

Perdea de duș tip roletă Wenko, 1,32 x 2,4 m
132×240 cm

Cuvertură maro din bumbac reciclat 170x205 cm Merlin – Mijolnir

Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
Masă de călcat Vileda Total Reflect Plus
Cu priză, freestanding

Covor pentru copii crem 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, clasic, dreptunghiular

Raft pentru baie auriu autoadeziv din oțel inoxidabil Genova – Wenko
8×30×10 cm, dreaptă

Uscător de rufe de perete Pull Out 22m – Brabantia
7×8×47 cm, suspendat
















