Recomandăm
Covor Universal Pandora, 160 x 230 cm
Dimensiuni 160×230 cm
Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziile- Design frumos și modern (62%)
- Culori vii și plăcute (54%)
Istoricul prețurilor
- 26.05.2026 - 586,3 RON
- 23.04.2026 - 586,3 RON
- 17.03.2026 - 472,5 RON
- 11.03.2026 - 506,25 RON
- 05.03.2026 - 573,75 RON
- 24.02.2026 - 675 RON
- 20.02.2026 - 573,75 RON
- 16.02.2026 - 675 RON
- 14.02.2026 - 573,75 RON
- 10.02.2026 - 675 RON
- 23.01.2026 - 506,25 RON
- 16.01.2026 - 540 RON
- 10.01.2026 - 587,25 RON
- 06.01.2026 - 675 RON
- 05.12.2025 - 573,75 RON
- 14.11.2025 - 438,75 RON
- 01.11.2025 - 472,5 RON
- 27.10.2025 - 580,5 RON
- 12.10.2025 - 540 RON
- 10.08.2025 - 675 RON
- 18.07.2025 - 659 RON
- 15.07.2025 - 689 RON
- 11.07.2025 - 593 RON
- 03.07.2025 - 689 RON
- 26.06.2025 - 704 RON
- 20.06.2025 - 584 RON
- 17.06.2025 - 704 RON
- 10.06.2025 - 598 RON
- 06.06.2025 - 605 RON
- 01.06.2025 - 704 RON
- 27.05.2025 - 563,2 RON
- 27.05.2025 - 598,39 RON
- 23.05.2025 - 598 RON
- 20.05.2025 - 598,39 RON
- 18.05.2025 - 598 RON
- 09.05.2025 - 605 RON
- 30.04.2025 - 704 RON
- 25.04.2025 - 598 RON
- 22.04.2025 - 704 RON
- 18.04.2025 - 598 RON
- 15.04.2025 - 704 RON
- 10.04.2025 - 605 RON
- 26.03.2025 - 563 RON
- 25.03.2025 - 704 RON
- 20.03.2025 - 605 RON
- 10.03.2025 - 704 RON
- 05.03.2025 - 605 RON
- 26.02.2025 - 704 RON
- 22.02.2025 - 605 RON
- 15.02.2025 - 704 RON
- 13.02.2025 - 605 RON
- 03.02.2025 - 704 RON
- 03.02.2025 - 669 RON
- 16.01.2025 - 555,27 RON
- 10.01.2025 - 588,72 RON
- 01.01.2025 - 669 RON
- 27.12.2024 - 569 RON
- 24.12.2024 - 669 RON
- 20.12.2024 - 569 RON
- 10.12.2024 - 669 RON
- 06.12.2024 - 569 RON
- 05.12.2024 - 669 RON
- 04.12.2024 - 502 RON
- 03.12.2024 - 669 RON
- 14.11.2024 - 568,6 RON
- 06.11.2024 - 571,2 RON
- 01.11.2024 - 504 RON
- 01.11.2024 - 669 RON
- 01.10.2024 - 535 RON
- 17.09.2024 - 469 RON
- 13.09.2024 - 569 RON
- 04.09.2024 - 669 RON
- 14.08.2024 - 539 RON
- 01.08.2024 - 669 RON
- 28.07.2024 - 569 RON
- 16.07.2024 - 669 RON
- 13.07.2024 - 569 RON
- 26.06.2024 - 669 RON
- 23.06.2024 - 535 RON
- 30.04.2024 - 669 RON
- 26.04.2024 - 569 RON
- 18.04.2024 - 669 RON
- 17.04.2024 - 569 RON
- 16.04.2024 - 669 RON
- 11.04.2024 - 569 RON
- 01.04.2024 - 669 RON
- 29.03.2024 - 602 RON
- 27.03.2024 - 669 RON
- 20.03.2024 - 535 RON
- 19.03.2024 - 669 RON
- 14.03.2024 - 569 RON
- 10.03.2024 - 669 RON
- 08.03.2024 - 569 RON
- 06.03.2024 - 669 RON
- 02.03.2024 - 649 RON
- 01.03.2024 - 584 RON
- 27.02.2024 - 649 RON
- 22.02.2024 - 552 RON
Descrierea produsului
Piesele colecției Pandora oferă o stare de confort și liniste, un aer curat și sentimentul unui spațiu deschis. Partea superioară este fabricată din polipropilenă , un material cu o întreținere foarte ușoară și perfect pentru cei ce suferă de alergii. Partea inferioară este fabricată din iută naturală , material deosebit de durabil și în același timp o fibră cu o producție regenerabilă. Brandul Universal are grijă de natură, adaptându-și întregul proces de producție pentru a fi sustenabil și utilizând materiale reciclate sau reciclabile oriunde este posibil.
Dimensiuni
| Lăţime: | 160 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 230 cm |
Specificații
| Formă | Dreptunghiulară |
|---|---|
| Tip | La bucată |
| Amplasare | De interior |
| Lungime fir | Fir lung/ shaggy, Fir mediu |
| Material | Iută, Polipropilenă |
| Tip covor | Mochetă |
| Stil | Modern |
| Produs în | ES |
| Compoziție și tip de material | Polipropilenă |
| Înălțime fir | 13 mm |
| Grosime | 1.6 cm |
| Lungime fir covor | Cu fir mediu |
| Greutate | 10.38 kg |
| Lățime | 160 cm |
| Lungime | 230 cm |
| Tip de finisaj | Heat set |
| Tip de fabricație | Țesut la mașină |
| Tipul de bordură | Cu margini cusute |
| Tipul de fire | Tăietură (Frisé) |
| Seria | Pandora |
| Model | Abstract/vintage |
| Design | Modern |
| Calitate | Back To School/Extra |
| Densitate | 310000 puncte/m² |
| Densitatea materialului | Medie |
| Caracteristici | Adecvat pentru încălzire prin podea |
| Îngrijire | A se aspira frecvent/a se curăța cu o cârpă umedă |
| Material partea din spate | Iută |
| Compoziție țesătură | 100% polipropilenă |
| Culoare | Multicolor |
| Producător | Universal |
Recenzii
Clienții menționează cel mai des
- Design frumos și modern (62%)
- Culori vii și plăcute (54%)
- Calitate peste așteptări (38%)
Recenzii ale utilizatorilor
deosebit ca design, cu culori ce transmit o atmosfera linistitoare
Achiziționat de la Bonami.ro
Descărcat de la Bonami.ro
Covorul arata foarte bine,sunt foarte mulțumită.
Achiziționat de la Bonami.ro
Descărcat de la Bonami.ro
Covorul arată în realitate mult mai bine, am fost cu adevărat încântat! Culori frumoase și vii, o suprafață foarte plăcută, pe care este și minunat să stai întins.
frumos
Produsul a fost exact așa cum a fost descris. Calitatea este peste așteptări și funcționează fără nicio problemă până în prezent. Livrarea a fost rapidă și eficientă. Cu siguranță voi recomanda acest produs altor persoane.
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
25×17×17 cm, cu capac

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, din plastic

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Covor albastru/bej 120x170 cm Terrain – Hanse Home
120×170 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy

Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, cu pene, pătrată

Perdea de duș tip roletă Wenko, 1,32 x 2,4 m
132×240 cm

Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
Galerie de perdea 107 - 305 cm extensibilă din oțel Bellwood – Umbra
Din metal

Covor tip traversă verde deschis lavabil 52x200 cm Ricci Monet – Universal
52×200 cm, Naproane de masă, la bucată

Suport pentru prosoape negru din oțel inoxidabil Rivaltana – Wenko

Cârlig de perete Wenko Blandas, auriu mat
De perete

Suport pentru hârtie igienică negru/în culoare naturală din oțel Pomarolo – Wenko

Covor pentru copii crem 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, clasic, dreptunghiular

Coș de gunoi argintiu cu pedală din plastic 45 l Chic Bin – KIS
60×44×29 cm, din plastic, pentru deșeuri mixte





















