Recomandăm
Covor verde mentă 160x235 cm Orient Reni – Hanse Home
Dimensiuni 160×235 cm
330,34 RON
Istoricul prețurilor
- 26.05.2026 - 330,34 RON
- 16.01.2025 - 330,34 RON
- 14.11.2024 - 338,3 RON
- 06.11.2024 - 358,9 RON
- 01.11.2024 - 339 RON
- 30.10.2024 - 398 RON
- 29.10.2024 - 338 RON
- 29.10.2024 - 326 RON
- 28.10.2024 - 338 RON
- 27.10.2024 - 326 RON
- 27.10.2024 - 338 RON
- 21.10.2024 - 398 RON
- 16.10.2024 - 338 RON
- 08.10.2024 - 398 RON
- 04.10.2024 - 338 RON
- 01.10.2024 - 398 RON
- 27.09.2024 - 338 RON
- 17.09.2024 - 398 RON
- 13.09.2024 - 338 RON
- 30.08.2024 - 398 RON
- 25.08.2024 - 338 RON
- 20.08.2024 - 398 RON
- 16.08.2024 - 338 RON
- 01.08.2024 - 398 RON
- 28.07.2024 - 338 RON
- 16.07.2024 - 398 RON
- 12.07.2024 - 338 RON
- 26.06.2024 - 398 RON
- 20.06.2024 - 318 RON
- 30.04.2024 - 398 RON
- 26.04.2024 - 338 RON
- 18.04.2024 - 398 RON
- 17.04.2024 - 338 RON
- 16.04.2024 - 398 RON
- 11.04.2024 - 338 RON
- 01.04.2024 - 398 RON
- 29.03.2024 - 358 RON
- 25.03.2024 - 398 RON
- 27.02.2024 - 299 RON
- 27.02.2024 - 369 RON
- 22.02.2024 - 314 RON
Descrierea produsului
Covor verde mentă 160x235 cm Orient Reni – Hanse Home
Dimensiuni
| Lăţime: | 160 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 235 cm |
Specificații
| Formă | Dreptunghiulară |
|---|---|
| Produs în | EG |
| Compoziție și tip de material | Polipropilenă |
| Grosime | 0.8 cm |
| Greutate | 5.9 kg |
| Lățime | 160 cm |
| Lungime | 235 cm |
| Amplasare | Interior |
| Tip de fabricație | Țesut la mașină |
| Seria | Luxor |
| Model | Oriental |
| Design | Clasic |
| Calitate | Basic |
| Densitate | 1550 g/m² |
| Densitatea materialului | Joasă |
| Îngrijire | A se folosi o spumă de curățare adecvată pentru curățarea produsului/a se aspira frecvent |
| Material partea din spate | Polipropilenă/iută |
| Compoziție țesătură | 100% polipropilenă |
| Producător | Hanse Home |
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

230,82 RON
Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică

138,34 RON
Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
25×17×17 cm, cu capac

125,02 RON
Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, din plastic

62,84 RON
Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

91,09 RON
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

46,91 RON
Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

216,54 RON
Covor albastru/bej 120x170 cm Terrain – Hanse Home
120×170 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy

269,55 RON
Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

53,74 RON
Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, cu pene, pătrată

255,36 RON
Galerie de perdea 107 - 305 cm extensibilă din oțel Bellwood – Umbra
Din metal

776 RON
Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
275,99 RON
Perdea de duș tip roletă Wenko, 1,32 x 2,4 m
132×240 cm

453,85 RON
Covor pentru copii crem 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, clasic, dreptunghiular

62,3 RON79,04 RON
Cuvertură maro din bumbac reciclat 170x205 cm Merlin – Mijolnir

182,92 RON
Raft pentru baie auriu autoadeziv din oțel inoxidabil Genova – Wenko
8×30×10 cm, dreaptă

205,69 RON
Scaun pentru cadă sau duș 45 x 45 cm Bath/Shower - Wenko

296,46 RON
Uscător de rufe de perete Pull Out 22m – Brabantia
7×8×47 cm, suspendat

468,11 RON497,99 RON
Masă de călcat Vileda Total Reflect Plus
Cu priză, freestanding























