Recomandăm
Covor bej 160x230 cm Samarkand – Universal
Dimensiuni 160×230 cm
Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziile- Aspect foarte frumos (67%)
- Calitate bună (50%)
Istoricul prețurilor
- 27.05.2026 - 755 RON
- 06.01.2026 - 755 RON
- 29.12.2025 - 641,75 RON
- 14.11.2025 - 490,75 RON
- 01.11.2025 - 528,5 RON
- 27.10.2025 - 649 RON
- 09.10.2025 - 604 RON
- 08.10.2025 - 572 RON
- 01.10.2025 - 536 RON
- 26.09.2025 - 501 RON
- 24.09.2025 - 572 RON
- 19.09.2025 - 543,4 RON
- 19.09.2025 - 572 RON
- 16.09.2025 - 715 RON
- 12.09.2025 - 615 RON
- 29.08.2025 - 715 RON
- 24.08.2025 - 615 RON
- 19.08.2025 - 715 RON
- 15.08.2025 - 615 RON
- 01.08.2025 - 715 RON
- 30.07.2025 - 699 RON
- 27.07.2025 - 601 RON
- 15.07.2025 - 699 RON
- 11.07.2025 - 601 RON
- 26.06.2025 - 699 RON
- 20.06.2025 - 580 RON
- 17.06.2025 - 699 RON
- 10.06.2025 - 594 RON
- 06.06.2025 - 601 RON
- 01.06.2025 - 699 RON
- 27.05.2025 - 559,2 RON
- 27.05.2025 - 594,15 RON
- 23.05.2025 - 594 RON
- 20.05.2025 - 594,15 RON
- 16.05.2025 - 594 RON
- 09.05.2025 - 601 RON
- 02.05.2025 - 699 RON
- 30.04.2025 - 664 RON
- 25.04.2025 - 564 RON
- 15.04.2025 - 664 RON
- 10.04.2025 - 571 RON
- 26.03.2025 - 503 RON
- 25.03.2025 - 629 RON
- 20.03.2025 - 541 RON
- 10.03.2025 - 629 RON
- 05.03.2025 - 541 RON
- 26.02.2025 - 629 RON
- 22.02.2025 - 541 RON
- 15.02.2025 - 629 RON
- 13.02.2025 - 541 RON
- 11.02.2025 - 629 RON
- 04.02.2025 - 541 RON
- 03.02.2025 - 629 RON
- 03.02.2025 - 599 RON
- 16.01.2025 - 497,17 RON
- 10.01.2025 - 563,06 RON
- 10.12.2024 - 599 RON
- 06.12.2024 - 509 RON
- 05.12.2024 - 599 RON
- 04.12.2024 - 449 RON
- 03.12.2024 - 599 RON
- 02.12.2024 - 484 RON
- 06.11.2024 - 514,5 RON
- 01.11.2024 - 454 RON
- 01.11.2024 - 599 RON
- 01.10.2024 - 479 RON
- 17.09.2024 - 424 RON
- 13.09.2024 - 509 RON
- 11.09.2024 - 599 RON
- 14.08.2024 - 484 RON
- 30.04.2024 - 599 RON
- 28.04.2024 - 509 RON
- 18.04.2024 - 599 RON
- 17.04.2024 - 509 RON
- 16.04.2024 - 599 RON
- 15.04.2024 - 509 RON
- 01.04.2024 - 599 RON
- 29.03.2024 - 539 RON
- 27.03.2024 - 599 RON
- 08.03.2024 - 509 RON
- 06.03.2024 - 599 RON
Descrierea produsului
Covor bej 160x230 cm Samarkand – Universal
Dimensiuni
| Lăţime: | 160 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 230 cm |
Specificații
| Formă | Dreptunghiulară |
|---|---|
| Lungime fir | Fir lung/ shaggy, Fir mediu |
| Produs în | TR |
| Compoziție și tip de material | Poliester |
| Înălțime fir | 7 mm |
| Lungime fir covor | Cu fir scurt |
| Greutate | 6.26 kg |
| Lățime | 160 cm |
| Lungime | 230 cm |
| Amplasare | Interior |
| Tip de fabricație | Țesut la mașină |
| Tipul de bordură | Cu margini cusute/cu franjuri |
| Tipul de fire | Tăietură (velur) |
| Seria | Samarkand |
| Model | Ornamental |
| Design | Clasic |
| Calitate | Extra |
| Densitate | 462000 puncte/m² |
| Densitatea materialului | Înaltă |
| Îngrijire | A se aspira frecvent/curățarea petelor se face doar manual |
| Material partea din spate | Iută |
| Compoziție țesătură | 100% poliester |
| Producător | Universal |
Recenzii
Clienții menționează cel mai des
- Aspect foarte frumos (67%)
- Calitate bună (50%)
- Raport calitate-preț excelent (17%)
Recenzii ale utilizatorilor
Foarte frumos și calitativ👍
Achiziționat de la Bonami.ro
Descărcat de la Bonami.ro
Nu l-am folosit încă.
Achiziționat de la Bonami.ro
Descărcat de la Bonami.ro
Mai bun decât așteptările. Este luminos și moale. Decorează foarte mult fără însă a eclipsa celelalte piese de mobilier. Foarte frumos.
Covor identic cu cel din fotografie. Raport calitate-preț mai mult decât excelent.
Frumos
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din metal

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko

Cutie de depozitare pentru grădină gri City – Keter
55×58×44 cm, de plastic, diametru
Disponibil în 4 e-shop-uri

Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Suport magnetic pentru role de bucătărie Wenko Black Outdoor Kitchen Clayton, negru
Suporturi pentru prosoape, din metal

Scurgător vase Metaltex Felicia, 45 x 23 cm
Diametru

Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, decorativă, hipoalergenică

Suport pentru prosoape negru din oțel inoxidabil Rivaltana – Wenko
Freestanding, diametru

Raft pentru baie Wenko Alba, negru
11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

Termos alb/auriu 1 l Alessia – Vialli Design
Între 0,5 - 1 litru

Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

Suport pentru scurs vase Wenko Exclusive Duo
Diametru

Covor crem țesut manual din amestesc de lână 200x300 cm Kari – Villeroy&Boch
200×300 cm, unicolor, din lână





















