Recomandăm
Covor rotund Universal Aqua Liso, ø 80 cm, maro
Dimensiuni ⌀ 80 cm
Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziile- Aspect frumos (71%)
- Culoare conform imaginii (14%)
- Cade scame (14%)
- Margini nefinisate (14%)
Istoricul prețurilor
- 25.05.2026 - 65,58 RON
- 19.03.2026 - 65,58 RON
- 20.02.2026 - 78,19 RON
- 16.02.2026 - 91,99 RON
- 14.02.2026 - 78,19 RON
- 12.02.2026 - 91,99 RON
- 23.01.2026 - 68,99 RON
- 16.01.2026 - 73,59 RON
- 05.12.2025 - 78,19 RON
- 14.11.2025 - 63,22 RON
- 01.11.2025 - 64,39 RON
- 27.10.2025 - 80,95 RON
- 22.10.2025 - 73,59 RON
- 01.08.2025 - 91,99 RON
- 30.07.2025 - 90 RON
- 25.07.2025 - 77 RON
- 15.07.2025 - 90 RON
- 11.07.2025 - 77 RON
- 26.06.2025 - 90 RON
- 20.06.2025 - 75 RON
- 17.06.2025 - 90 RON
- 07.06.2025 - 77 RON
- 01.06.2025 - 90 RON
- 27.05.2025 - 72 RON
- 27.05.2025 - 76,5 RON
- 23.05.2025 - 77 RON
- 20.05.2025 - 76,5 RON
- 16.05.2025 - 77 RON
- 09.05.2025 - 77,4 RON
- 02.05.2025 - 90 RON
- 30.04.2025 - 89 RON
- 25.04.2025 - 76 RON
- 15.04.2025 - 89 RON
- 26.03.2025 - 71 RON
- 25.03.2025 - 89 RON
- 20.03.2025 - 77 RON
- 10.03.2025 - 89 RON
- 05.03.2025 - 77 RON
- 26.02.2025 - 89 RON
- 22.02.2025 - 77 RON
- 11.02.2025 - 89 RON
- 04.02.2025 - 77 RON
- 03.02.2025 - 89 RON
- 03.02.2025 - 80 RON
- 16.01.2025 - 66,4 RON
- 10.01.2025 - 75,2 RON
- 05.12.2024 - 80 RON
- 14.11.2024 - 68 RON
- 06.11.2024 - 69,1 RON
- 01.11.2024 - 61 RON
- 06.10.2024 - 64 RON
- 17.09.2024 - 69 RON
- 13.09.2024 - 68 RON
- 04.09.2024 - 80 RON
- 03.09.2024 - 69 RON
- 20.03.2024 - 85 RON
- 14.03.2024 - 90 RON
- 10.03.2024 - 106 RON
- 08.03.2024 - 90 RON
- 06.03.2024 - 106 RON
- 02.03.2024 - 99 RON
- 01.03.2024 - 89 RON
- 27.02.2024 - 99 RON
- 22.02.2024 - 84 RON
Descrierea produsului
Strălucire delicată, suprafață catifelată, durabilitate și respect pentru mediu? Viscoza este un material ce reușește să combine toate aceste calități. Transformă-ți interiorul, cu atmosfera comodă și confortul oferit de brandul Universal. Acestă piesă cu model delicat va fi în centrul atenției și după mulți ani. De ce să ai covoare în casă? Casa ta are o podea rece? Un covor poate crește temperatura cu 2 °C. Astfel, vei economisi bani la încălzire, protejând totodată natura. Unele dintre covoarele Universal sunt antistatice. Acest aspect face ca aspirarea firmiturilor sau părului de animale să fie mult mai simplă. Despre brandul Universal : Plictiseala începe să se strecoare, subtil, în casa ta? Covoarele moderne ale brandului Universal o vor alunga imediat. În gama lor vei găsi multe piese fabricate din materiale foarte fine. Pe lângă faptul că sunt foarte plăcute la atingere, au și proprietăți izolatoare excelente, fiind și simplu de întreținut.
Dimensiuni
| Diametru: | 80 cm |
|---|
Specificații
| Formă | Rotundă |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Tip | La bucată |
| Amplasare | De exterior |
| Lungime fir | Fir mediu |
| Tip covor | Mochetă |
| Motiv | Unicolor |
| Stil | Modern |
| Material | Sintetic |
| Produs în | ES |
| Compoziție și tip de material | Polipropilenă |
| Înălțime fir | 25 mm |
| Lungime fir covor | Shaggy cu fir lung |
| Greutate | 2 kg |
| Tip de fabricație | Țesut la mașină |
| Tipul de bordură | Cu margini cusute |
| Tipul de fire | Tăietură (Frisé) |
| Seria | Aqua Liso |
| Model | Monocrom |
| Design | Modern/scandinav |
| Calitate | Basic/Back To School |
| Densitate | 86400 puncte/m² |
| Densitatea materialului | Joasă |
| Caracteristici | Adecvat pentru încălzire prin podea |
| Îngrijire | A se curăța cu o cârpă umedă/a se aspira frecvent |
| Material partea din spate | Iută |
| Compoziție țesătură | 100% polipropilenă |
| Producător | Universal |
Recenzii
Clienții menționează cel mai des
- Aspect frumos (71%)
- Culoare conform imaginii (14%)
- Pufos/plăcut la atingere (14%)
- Cade scame (14%)
- Margini nefinisate (14%)
Recenzii ale utilizatorilor
Covoraș foarte frumos pentru un hol neobișnuit.
Covor frumos. Este absolut potrivit.
Foarte frumos, culoarea este exact ca în imagine.
Execuție frumoasă
Este foarte plăcut.
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Perdea albă din voal 400x240 cm Lissea – douceur d'intérieur
400×240 cm, voal, cu margini drepte

Raft suplimentar alb din oțel 25x25 cm Silos – Metaltex
Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică

Termos pentru mâncare Termo – Orion

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, din plastic

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
25×17×17 cm, cu capac

Tigaie din fontă ø 30 cm Litina – Orion
⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

Cutie de depozitare pentru grădină gri deschis din plastic Woodys – Toomax
56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

Dozator de băuturi 4,8 l Savita – Premier Housewares
Din sticlă

Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Masă de călcat Vileda Total Reflect Plus
Cu priză, freestanding

Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
Grătar pe cărbuni pentru masă Cattara Keg, ø 30 cm
Pe cărbuni, de masă, cu suprafața grilată

Set boluri cu suport pentru câini din ceramică ø 13 cm Dog Fantasy – Plaček Pet Products
Boluri și cutii

Set de 6 cești din porțelan alb de 125 ml Whiteline - Orion
- set, din porţelan


























