Recomandăm
Istoricul prețurilor
- 27.05.2026 - 7.436,65 RON
- 19.04.2026 - 7.436,65 RON
- 05.03.2026 - 7.079,65 RON
- 20.02.2026 - 5.668,65 RON
- 15.02.2026 - 5.335,2 RON
- 14.02.2026 - 5.668,65 RON
- 12.02.2026 - 6.669 RON
- 23.01.2026 - 5.668,65 RON
- 16.01.2026 - 5.802,03 RON
- 27.12.2025 - 5.668,65 RON
- 05.12.2025 - 6.182 RON
- 05.11.2025 - 5.335 RON
- 01.11.2025 - 5.601 RON
- 27.10.2025 - 6.182 RON
- 25.10.2025 - 5.735,34 RON
- 23.10.2025 - 6.669 RON
- 15.07.2025 - 4.991 RON
- 11.07.2025 - 5.366 RON
- 26.06.2025 - 6.239 RON
- 20.06.2025 - 5.178 RON
- 10.06.2025 - 6.239 RON
- 06.06.2025 - 5.366 RON
- 27.05.2025 - 6.239 RON
- 23.05.2025 - 5.366 RON
- 25.04.2025 - 5.048 RON
- 22.04.2025 - 5.939 RON
- 10.04.2025 - 5.108 RON
- 25.03.2025 - 5.939 RON
- 20.03.2025 - 5.108 RON
- 10.03.2025 - 5.939 RON
- 05.03.2025 - 5.108 RON
- 26.02.2025 - 5.939 RON
- 18.02.2025 - 5.108 RON
- 03.02.2025 - 4.751 RON
- 28.01.2025 - 5.939 RON
- 24.01.2025 - 5.048 RON
- 21.01.2025 - 5.939 RON
- 17.01.2025 - 5.226 RON
- 08.01.2025 - 5.939 RON
- 20.12.2024 - 5.048 RON
- 15.12.2024 - 5.939 RON
- 04.10.2024 - 5.048 RON
- 01.10.2024 - 5.939 RON
- 27.09.2024 - 5.048 RON
- 17.09.2024 - 5.939 RON
- 13.09.2024 - 5.048 RON
- 30.08.2024 - 5.939 RON
- 25.08.2024 - 5.048 RON
- 22.08.2024 - 5.939 RON
- 20.08.2024 - 7.319 RON
- 16.08.2024 - 6.221 RON
- 14.03.2024 - 4.666 RON
- 10.03.2024 - 5.490 RON
- 08.03.2024 - 4.666 RON
- 04.03.2024 - 5.490 RON
- 27.02.2024 - 4.392 RON
- 22.02.2024 - 4.666 RON
Descrierea produsului
Canapeaua extensibilă Santo oferă un spațiu de relaxare excelent pentru întreaga familie și adaugă o notă luxuriantă interiorului. Țesăturile folosite de brand sunt supuse unor teste riguroase care îi garantează durabilitate maximă, confort și stil atractiv . Astfel, pentru acoperirea canapelei a fost folosită o țesătură elegantă, cu o ușoară strălucire și cu un fir scurt, plăcută la atingere și, de asemenea, foarte rezistentă la abraziune. Tehnica Liquid Blocked utilizată pe țesătură face dificilă absorbția lichidelor, făcând astfel ca lichidul să se adune la suprafața materialului fără a pătrunde în profunzimea fibrelor. Prin urmare, cafeaua, ceaiul sau vinul vărsate pe țesătură sunt îndepărtate în câteva secunde prin aplicarea unei lavete ușor absorbante sau a unui prosop de hârtie. Include 2 perne decorative cu dimensiuni de 54 x 16 x 16 cm. Notă: Dimensiunile cutiei de depozitare sunt de 150 x 60 x 12 cm.
Dimensiuni
| Lăţime: | 225 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 100 cm |
| Înălţime: | 96 cm |
Specificații
| Stil | Scandinav |
|---|---|
| Cu spațiu de depozitare | Da |
| Caracteristici | Extensibile |
| Material tapițerie | Textil |
| Tip spătar | Jos |
| Caracteristicile tapițeriei | Potrivit pentru animale de companie/rezistent la apă/inflamabilitate redusă |
| Perne de scaun | Fixe |
| Fermitatea șezutului | Mediu ferm |
| Perne de spătar | Detașabile |
| Produs în | PL |
| Lățime cotiere | 15 cm |
| Înălțime cotiere | 68 cm |
| Înălțime spătar | 47 cm |
| Lățime șezut | 195 cm |
| Adâncime șezut | 55 cm |
| Înălțime șezut | 49 cm |
| Înălțime picior | 12 cm |
| Capacitate de încărcare | 300 kg |
| Greutate | 108 kg |
| Dimensiune canapea | Cu 3 locuri |
| Înălțime | 96 cm |
| Lățime | 225 cm |
| Husă detașabilă | Nu |
| Îngrijire | Se aspiră cu regularitate/evită expunerea la lumina directă a soarelui sau la căldura emanată de sursele de căldură, pentru a preveni decolorarea /curăță cu o cârpă uscată, fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Dimensiunea zonei de dormit | 140x195 |
| Umplutură | Spumă (PUR) |
| Seria | Santo |
| Necesită asamblare | Parțial |
| Funcție | Extensibile/cu spațiu de depozitare |
| Design | Glamour |
| Calitate | Extra |
| Culoarea picioare | Negru |
| Material picioare | Metal |
| Material structură | Placaj/lemn masiv de pin/MDF |
| Compoziție țesătură | 100% poliester |
| Martindale | 100000 martindale |
| Denumire tapițerie | Salvador 07 |
| Culoare | Verde închis |
| Producător | Milo Casa |
Recenzii
Recenzii ale utilizatorilor
Execuție frumoasă, culoare corespunzătoare, confortabilă....
Un canapea bună, plăcută, cu dimensiuni adecvate. Poate fi considerată mai fermă pentru dormit de către unii, dar nouă ne convine în general.
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din plastic

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×48×13 cm, cu picioare, în stil modern
Livrare gratuită
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko

Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Cutie de depozitare pentru grădină gri City – Keter
55×58×44 cm, de plastic, diametru
Disponibil în 4 e-shop-uri

Suport pentru hârtie igienică din oțel inoxidabil – Wenko
Diametru

Suport pentru prosoape negru din oțel inoxidabil Rivaltana – Wenko
Freestanding, diametru

Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, decorativă, cu pene

Uscător de rufe de perete Pull Out 22m – Brabantia
8×8×48 cm, suspendat, diametru

Covoraș de baie bej din diatomit 39x60 cm Nazca – Wenko
39×60 cm, antiderapante, de baie

Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

Capac WC 37 x 42,5 cm Bamboo – Wenko
Din lemn, clasic, înălţime

Cutie de depozitare pentru grădină gri închis Emily – Keter
58×118×45 cm, de plastic, diametru
Disponibil în 4 e-shop-uri


































