






Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziileOrganizează-ți biroul cu cutia practică cu sertare de la Bigso Box of Sweden . Are două sertare detașabile care au dimensiunea perfectă pentru depozitarea hârtiilor de format A4 . Este confecționată din carton reciclat rezistent, acoperit cu hârtie care provine din păduri gestionate cu respect pentru ecologie și sustenabilitate . Prin urmare, este o alegere ideală pentru cei cărora le pasă de calitate și de mediu.
| Produs în | LT |
|---|---|
| Material | Carton |
| Greutate | 1.43 kg |
| Înălțime | 14.5 cm |
| Lățime | 25.5 cm |
| Lungime | 33.5 cm |
| Certificări și standarde îndeplinite | FSC Mix |
| Seria | Canvas Paper Laminate |
| Calitate | Special Week 2/Extra |
| Îngrijire | A se curăța cu o cârpă uscată |
| Culoare | Bej |
| Producător | Bigso |
Clienții menționează cel mai des
Recenzii ale utilizatorilor
excelent pentru a menține ordinea pe birou
super calitate
ambalat profesionist și de înaltă calitate
Practic, trebuia să înlocuiască bibliorafturile clasice pentru a nu se depune praf pe documente – practic este OK, doar că totuși ar fi putut fi puțin mai masiv.
Superb.

Diametru, cu suport hârtie igienică, din plastic

18×49 cm, de perete, în stil modern

Cu ventuză, de perete

26×17×17 cm, cu capac, diametru

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

81×48×13 cm, cu picioare, în stil modern
Livrare gratuită
11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

25×17×23 cm, cu pedală, cu capac


26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

55×58×44 cm, de plastic, diametru
Disponibil în 4 e-shop-uri

Diametru

Freestanding, diametru

40×40 cm, decorativă, cu pene

8×8×48 cm, suspendat, diametru

Diametru

60×100 cm, antiderapante, de baie

275×23×31 cm, de colț