Recomandăm
Canapea extensibilă Miuform Charming Charlie, bej
Dimensiuni 85×225×92 cm
Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziile- Design frumos (44%)
- Ușor de asamblat (33%)
- Dificil de asamblat (22%)
- Preț prea mare (22%)
Istoricul prețurilor
- 25.05.2026 - 4.538,15 RON
- 19.04.2026 - 4.538,15 RON
- 10.03.2026 - 4.215 RON
- 20.02.2026 - 4.215,15 RON
- 15.02.2026 - 3.967,2 RON
- 14.02.2026 - 4.215,15 RON
- 12.02.2026 - 4.959 RON
- 23.01.2026 - 4.685 RON
- 16.01.2026 - 4.686 RON
- 28.11.2025 - 3.985 RON
- 22.11.2025 - 3.984 RON
- 05.11.2025 - 3.985 RON
- 01.11.2025 - 4.104 RON
- 27.10.2025 - 4.487 RON
- 25.10.2025 - 4.152,94 RON
- 23.10.2025 - 4.829 RON
- 03.07.2025 - 4.749 RON
- 02.07.2025 - 4.084 RON
- 24.06.2025 - 3.941 RON
- 01.06.2025 - 4.084 RON
- 01.06.2025 - 4.749 RON
- 16.05.2025 - 4.036 RON
- 13.05.2025 - 4.274 RON
- 09.05.2025 - 4.464 RON
- 30.04.2025 - 4.749 RON
- 25.04.2025 - 4.292 RON
- 22.04.2025 - 5.049 RON
- 20.03.2025 - 4.342 RON
- 14.03.2025 - 5.049 RON
- 11.03.2025 - 4.439 RON
- 10.03.2025 - 4.719 RON
- 05.03.2025 - 4.058 RON
- 26.02.2025 - 4.719 RON
- 18.02.2025 - 4.058 RON
- 03.02.2025 - 4.719 RON
- 17.01.2025 - 4.024 RON
- 20.12.2024 - 4.011 RON
- 10.12.2024 - 4.719 RON
- 06.12.2024 - 4.011 RON
- 04.12.2024 - 4.719 RON
- 03.12.2024 - 3.775 RON
- 06.11.2024 - 4.444,5 RON
- 01.11.2024 - 4.019 RON
- 30.10.2024 - 4.719 RON
- 28.10.2024 - 3.870 RON
- 28.10.2024 - 4.011 RON
- 28.10.2024 - 3.870 RON
- 27.10.2024 - 4.011 RON
- 27.10.2024 - 3.870 RON
- 21.10.2024 - 4.719 RON
- 16.10.2024 - 4.011 RON
- 15.10.2024 - 4.719 RON
- 04.10.2024 - 4.011 RON
- 02.10.2024 - 4.719 RON
- 25.09.2024 - 3.775 RON
- 17.09.2024 - 4.719 RON
- 13.09.2024 - 4.011 RON
- 30.08.2024 - 4.719 RON
- 25.08.2024 - 4.011 RON
- 22.08.2024 - 4.719 RON
- 20.08.2024 - 4.749 RON
- 16.08.2024 - 4.037 RON
- 17.07.2024 - 3.809 RON
- 16.07.2024 - 4.749 RON
- 12.07.2024 - 4.037 RON
- 26.06.2024 - 4.749 RON
- 20.06.2024 - 3.799 RON
- 30.04.2024 - 4.749 RON
- 29.04.2024 - 4.037 RON
- 19.04.2024 - 4.749 RON
- 18.04.2024 - 5.039 RON
- 17.04.2024 - 4.283 RON
- 17.04.2024 - 3.391 RON
- 16.04.2024 - 3.990 RON
- 15.04.2024 - 3.391 RON
- 04.03.2024 - 3.990 RON
- 27.02.2024 - 3.192 RON
- 22.02.2024 - 3.391 RON
Descrierea produsului
Miuform Charming Charlie este o canapea care se va potrivi de minune în casa ta. Este elegantă, dar în același timp și practică. Un element interesant este, de exemplu, buzunarul lateral în care poți pune orice dorești să ai la îndemână. De asemenea, poate fi transformată într-un pat confortabil pentru două persoane. Designul în stil boho oferă canapelei o eleganță atemporală. Alături de tapițeria textilă, devine o piesă de mobilier care nu se demodează și se potrivește în orice tip de interior. Notă: Înălțimea pernei scaunului atunci când este desfășurată pentru funcția de pat este de 40 cm, iar grosimea saltelei atunci când este desfășurată pentru pat este de 7,5 cm. Salteaua este din spumă.
Dimensiuni
| Lăţime: | 225 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 92 cm |
| Înălţime: | 85 cm |
Specificații
| Stil | Modern, Scandinav |
|---|---|
| Caracteristici | Extensibile |
| Număr locuri | Două locuri |
| Material tapițerie | Textil |
| Tip spătar | Jos |
| Culoare | Bej |
| Perne de scaun | Detașabile |
| Perne de spătar | Detașabile |
| Fermitatea șezutului | Mediu ferm |
| Produs în | PL |
| Lățime cotiere | 13 cm |
| Înălțime cotiere | 66 cm |
| Înălțime spătar | 40 cm |
| Lățime șezut | 190 cm |
| Adâncime șezut | 57 cm |
| Înălțime șezut | 45 cm |
| Înălțime picior | 5 cm |
| Capacitate de încărcare | 450 kg |
| Greutate | 88 kg |
| Dimensiune canapea | Cu 3 locuri |
| Înălțime | 85 cm |
| Lățime | 225 cm |
| Husă detașabilă | Nu |
| Îngrijire | Se aspiră cu regularitate/curăță cu o cârpă umedă sau burete fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi/curăță cu o cârpă uscată, fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Certificări și standarde îndeplinite | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Dimensiunea zonei de dormit | 140x190 |
| Umplutură | Spumă (PUR) |
| Seria | Charming Charlie |
| Necesită asamblare | Parțial |
| Funcție | Extensibile/cu spațiu de depozitare |
| Design | Modern/scandinav |
| Calitate | Basic |
| Culoarea picioare | Negru |
| Material picioare | Plastic |
| Material structură | Lemn masiv de pin/MDF |
| Compoziție țesătură | 100% poliester |
| Martindale | 90000 martindale |
| Denumire tapițerie | Linea 1 |
| Producător | Miuform |
Recenzii
Clienții menționează cel mai des
- Design frumos (44%)
- Ușor de asamblat (33%)
- Confortabil pentru dormit (33%)
- Dificil de asamblat (22%)
- Preț prea mare (22%)
- Șezut ferm (22%)
Recenzii ale utilizatorilor
Execuție atentă. Nu există elemente din lemn moale, neșlefuite, nici măcar în zona suportului pentru lenjerie de pat. Mecanismul funcționează ușor. Am primit exact ceea ce am așteptat.
E place mult! Canapeaua este foarte frumoasă, dar putin cam fermă.
Achiziționat de la Bonami.ro
Descărcat de la Bonami.ro
abia a sosit ieri, cred că abia peste aproximativ 1-2 săptămâni se poate formula o opinie autentică.
Am avut probleme cu asamblarea canapelei, părțile laterale nu se potriveau cu suporturile pre-găurite, a trebuit să le reșurubăm și să le îndoim pentru a putea fi montate și chiar și așa nu sunt stabile. Nu este o canapea pentru utilizare zilnică, dar utilizarea ocazională a funcției sale extensibile va fi suficientă. Produsul nu corespunde prețului.
la pretul acesta ....Mi-ar fi placut si 2 perne.
Achiziționat de la Bonami.ro
Descărcat de la Bonami.ro
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Perdea albă din voal 400x240 cm Lissea – douceur d'intérieur
400×240 cm, voal, cu margini drepte

Raft suplimentar alb din oțel 25x25 cm Silos – Metaltex
Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică

Termos pentru mâncare Termo – Orion

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, din plastic

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
25×17×17 cm, cu capac

Tigaie din fontă ø 30 cm Litina – Orion
⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

Cutie de depozitare pentru grădină gri deschis din plastic Woodys – Toomax
56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

Dozator de băuturi 4,8 l Savita – Premier Housewares
Din sticlă

Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Masă de călcat Vileda Total Reflect Plus
Cu priză, freestanding

Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
Traversă Universal Sprinty Amalfi, 52 x 200 cm
52×200 cm, tip traversă, cu fir scurt

Termos crem pentru mâncare 6 l Termo – Orion

Galerie de perdea 120 - 210 cm extensibilă din metal Globa – douceur d'intérieur
Din metal

Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal






























