Recomandăm
Pernă decorativă 45x45 cm Ruhla – Light & Living
Dimensiuni 45×45 cm
168,29 RON
Istoricul prețurilor
- 26.05.2026 - 168,29 RON
- 14.02.2026 - 168,29 RON
- 05.02.2026 - 197,99 RON
- 23.01.2026 - 168,29 RON
- 16.01.2026 - 172,25 RON
- 07.11.2025 - 158,39 RON
- 31.10.2025 - 168,29 RON
- 25.10.2025 - 170,27 RON
- 14.01.2025 - 186,12 RON
- 14.11.2024 - 168,3 RON
- 06.11.2024 - 186,9 RON
- 18.04.2024 - 196 RON
- 17.04.2024 - 167 RON
- 16.04.2024 - 196 RON
- 14.03.2024 - 167 RON
- 10.03.2024 - 196 RON
- 08.03.2024 - 167 RON
- 06.03.2024 - 196 RON
- 02.03.2024 - 189 RON
- 01.03.2024 - 170 RON
- 27.02.2024 - 189 RON
- 22.02.2024 - 161 RON
Descrierea produsului
Este bine de știut: În timp ce partea din spate este formată în întregime din fibre de bumbac, partea din față este realizată din poliester.
Dimensiuni
| Lăţime: | 45 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 45 cm |
Specificații
| Tip | Decorativ |
|---|---|
| Formă | Pătrată |
| Umplutură | Poliester |
| Motiv | Unicolor |
| Funcție | Lavabil |
| Compoziție și tip de material | Poliester |
| Caracteristicile feței de pernă | Detașabilă |
| Greutate | 1.6 kg |
| Conține umplutură | Cu umplutură |
| Înălțime | 10 cm |
| Lățime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Dimensiuni pernă | 45x45 |
| Sistem de închidere față de pernă | Prin fermoar |
| Model | Geometric |
| Design | Glamour |
| Calitate | Extra |
| Îngrijire | Spălare la 30°c/nu se albește chimic/spălare la mașina de spălat |
| Compoziție țesătură | 100% poliester/100% bumbac |
| Producător | Light & Living |
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

230,82 RON
Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică

138,34 RON
Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
25×17×17 cm, cu capac

125,02 RON
Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, din plastic

62,84 RON
Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

91,09 RON
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

46,91 RON
Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

216,54 RON
Covor albastru/bej 120x170 cm Terrain – Hanse Home
120×170 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy

269,55 RON
Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

53,74 RON
Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, cu pene, pătrată

255,36 RON
Galerie de perdea 107 - 305 cm extensibilă din oțel Bellwood – Umbra
Din metal

776 RON
Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
275,99 RON
Perdea de duș tip roletă Wenko, 1,32 x 2,4 m
132×240 cm

62,3 RON79,04 RON
Cuvertură maro din bumbac reciclat 170x205 cm Merlin – Mijolnir

333,05 RON
Cuvertură bej matlasată 240x260 cm Corded Leaves – Catherine Lansfield
240×260 cm

453,85 RON
Covor pentru copii crem 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, clasic, dreptunghiular

182,92 RON
Raft pentru baie auriu autoadeziv din oțel inoxidabil Genova – Wenko
8×30×10 cm, dreaptă

468,11 RON497,99 RON
Masă de călcat Vileda Total Reflect Plus
Cu priză, freestanding

296,46 RON
Uscător de rufe de perete Pull Out 22m – Brabantia
7×8×47 cm, suspendat












