Recomandăm
Noptieră verde cenușiu Pisco – Marckeric
Dimensiuni 53×40 cm
Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziile- Aspect plăcut (20%)
- Lac fin (20%)
- Calitate slabă a materialelor (40%)
- Preț prea mare (40%)
Istoricul prețurilor
- 27.05.2026 - 429 RON
- 22.02.2025 - 429 RON
- 15.02.2025 - 499 RON
- 13.02.2025 - 429 RON
- 05.02.2025 - 499 RON
- 10.01.2025 - 426,33 RON
- 10.01.2025 - 469,06 RON
- 08.01.2025 - 499 RON
- 22.12.2024 - 424 RON
- 10.12.2024 - 499 RON
- 06.12.2024 - 424 RON
- 03.12.2024 - 499 RON
- 14.11.2024 - 424,1 RON
- 06.11.2024 - 474,4 RON
- 01.11.2024 - 429 RON
- 30.10.2024 - 499 RON
- 29.10.2024 - 409 RON
- 29.10.2024 - 424 RON
- 28.10.2024 - 409 RON
- 28.10.2024 - 424 RON
- 27.10.2024 - 409 RON
- 27.10.2024 - 424 RON
- 21.10.2024 - 499 RON
- 16.10.2024 - 424 RON
- 08.10.2024 - 499 RON
- 04.10.2024 - 424 RON
- 01.10.2024 - 499 RON
- 27.09.2024 - 424 RON
- 17.09.2024 - 499 RON
- 13.09.2024 - 424 RON
- 30.08.2024 - 499 RON
- 25.08.2024 - 424 RON
- 20.08.2024 - 499 RON
- 16.08.2024 - 424 RON
- 01.08.2024 - 499 RON
- 28.07.2024 - 424 RON
- 19.07.2024 - 499 RON
- 18.04.2024 - 499 RON
- 17.04.2024 - 424 RON
- 16.04.2024 - 499 RON
- 14.03.2024 - 424 RON
- 10.03.2024 - 499 RON
- 08.03.2024 - 424 RON
- 02.03.2024 - 499 RON
- 01.03.2024 - 449 RON
- 27.02.2024 - 499 RON
- 22.02.2024 - 424 RON
Descrierea produsului
Noptieră verde cenușiu Pisco – Marckeric
Dimensiuni
| Lăţime: | 40 cm |
|---|---|
| Înălţime: | 53 cm |
Specificații
| Suprafață | Mată |
|---|---|
| Produs în | BR |
| Înălțime picior | 25 cm |
| Capacitate de încărcare | 10 kg |
| Greutate | 6.5 kg |
| Înălțime | 53 cm |
| Lățime | 40 cm |
| Sistem de închidere | Fără amortizare |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă umedă sau burete fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Materialul mânerelor | Metal |
| Seria | Pisco |
| Necesită asamblare | Da |
| Calitate | Basic |
| Materialul părții din spate | Placă fibrolemnoasă |
| Finisaj sertare | Lăcuit |
| Material sertar | Pin masiv |
| Culoarea picioare | Lemn culoare deschisă |
| Material picioare | Lemn masiv de pin |
| Material structură | Placă fibrolemnoasă |
| Material | Lemn masiv/placă fibrolemnoasă |
| Producător | Marckeric |
Recenzii
Clienții menționează cel mai des
- Aspect plăcut (20%)
- Lac fin (20%)
- A îndeplinit așteptările (20%)
- Calitate slabă a materialelor (40%)
- Preț prea mare (40%)
- Instrucțiuni asamblare dificile (20%)
Recenzii ale utilizatorilor
Mai puține piese, o asamblare mai simplă ar fi mai bună.
Produsul a îndeplinit așteptările mele.
Plăcile frontale zgâriate și deteriorate, picioarele nevopsite. L-aș exclude din ofertă, chiar și la jumătate de preț ar fi scump.
La fel ca și comoda, foarte frumoasă dulapul. Lac fin. Culoare foarte plăcută. Lipsă închidere silențioasă.
Nu recomand. Prețul este disproporționat în comparație cu calitatea produsului. Componentele individuale nu se potrivesc, instrucțiunile de asamblare sunt greu de înțeles. Regret foarte mult această achiziție.
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din plastic

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×48×13 cm, cu picioare, în stil modern
Livrare gratuită
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko

Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Cutie de depozitare pentru grădină gri City – Keter
55×58×44 cm, de plastic, diametru
Disponibil în 4 e-shop-uri

Suport pentru hârtie igienică din oțel inoxidabil – Wenko
Diametru

Suport pentru prosoape negru din oțel inoxidabil Rivaltana – Wenko
Freestanding, diametru

Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, decorativă, cu pene

Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

Mop rotativ cu găleată H2PrO – Vileda

Covor pentru copii crem 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, clasic, dreptunghiular

Raft pentru baie auriu autoadeziv din oțel inoxidabil Genova – Wenko
8×30×11 cm, dreaptă, diametru

Uscător de rufe de perete Pull Out 22m – Brabantia
8×8×48 cm, suspendat, diametru

















