Recomandăm
Masă de dining rotundă ø 105 cm Vojens – Bonami Essentials
Dimensiuni 75 cm, ⌀ 105 cm
Istoricul prețurilor
- 27.05.2026 - 729 RON
- 15.02.2025 - 729 RON
- 13.02.2025 - 627 RON
- 28.01.2025 - 729 RON
- 24.01.2025 - 620 RON
- 21.01.2025 - 729 RON
- 17.01.2025 - 642 RON
- 01.01.2025 - 729 RON
- 27.12.2024 - 620 RON
- 25.12.2024 - 729 RON
- 24.12.2024 - 554 RON
- 20.12.2024 - 620 RON
- 10.12.2024 - 729 RON
- 06.12.2024 - 620 RON
- 03.12.2024 - 729 RON
- 20.11.2024 - 461,1 RON
- 01.11.2024 - 534 RON
- 30.10.2024 - 729 RON
- 29.10.2024 - 620 RON
- 28.10.2024 - 598 RON
- 28.10.2024 - 620 RON
- 27.10.2024 - 598 RON
- 27.10.2024 - 620 RON
- 21.10.2024 - 729 RON
- 16.10.2024 - 620 RON
- 08.10.2024 - 729 RON
- 04.10.2024 - 620 RON
- 01.10.2024 - 729 RON
- 27.09.2024 - 620 RON
- 17.09.2024 - 729 RON
- 13.09.2024 - 620 RON
- 11.09.2024 - 729 RON
- 28.08.2024 - 619 RON
- 25.08.2024 - 594 RON
- 20.08.2024 - 699 RON
- 16.08.2024 - 594 RON
- 01.08.2024 - 699 RON
- 28.07.2024 - 594 RON
- 16.07.2024 - 699 RON
- 12.07.2024 - 594 RON
- 26.06.2024 - 699 RON
- 20.06.2024 - 559 RON
- 30.04.2024 - 699 RON
- 26.04.2024 - 594 RON
- 18.04.2024 - 699 RON
- 17.04.2024 - 594 RON
- 16.04.2024 - 699 RON
- 11.04.2024 - 594 RON
- 01.04.2024 - 699 RON
- 29.03.2024 - 629 RON
- 19.03.2024 - 699 RON
- 14.03.2024 - 594 RON
- 11.03.2024 - 489 RON
- 10.03.2024 - 699 RON
- 08.03.2024 - 594 RON
- 02.03.2024 - 699 RON
- 01.03.2024 - 629 RON
- 27.02.2024 - 699 RON
- 22.02.2024 - 594 RON
Descrierea produsului
Brandul Bonami Essentials pune tradiția nordică, inima și calitatea în fiecare masă de sufragerie. Suprafața de luat masa Vojens este realizată din MDF, un clasic popular și un bun compromis între preț și calitate. Picioarele au fost realizate dintr-un lemn de cauciuc robust. Printre cele mai mari atuuri ale acestuia se numără durata de viață lungă și rezistența la mucegai și bacterii. Pe scurt, aceste scaune de dining au capacitatea de a rezista datorită acestui tip de lemn. Acest articol este un rezultat al producției în masă, ceea ce poate cauza imperfecțiuni estetice minore care nu constituie însă un argument pentru reclamație. Produsul este supus unui control de calitate periodic, în timpul căruia eliminăm produsele nesatisfăcătoare. În cazul unei reclamații, ne rezervăm dreptul la o evaluare individuală și la posibilitatea de a o respinge.
Dimensiuni
| Înălţime: | 75 cm |
|---|---|
| Diametru: | 105 cm |
Specificații
| Număr persoane | 4 |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Produs în | MY |
| Grosime | 1.8 cm |
| Formă | Rotundă |
| Înălțime picior | 73.7 cm |
| Capacitate de încărcare | 200 kg |
| Greutate | 14 kg |
| Înălțime | 75 cm |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă umedă sau burete fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Extensibil | Nu |
| Necesită asamblare | Da |
| Design | Modern/scandinav |
| Calitate | Basic |
| Culoarea picioare | Negru |
| Material picioare | Arbore de cauciuc |
| Finisaj suprafață | Lăcuit |
| Număr persoane | Pentru 4 persoane |
| Material blat masă | Placă fibrolemnoasă |
| Producător | Bonami Essentials |
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din plastic

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×48×13 cm, cu picioare, în stil modern
Livrare gratuită
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko

Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Cutie de depozitare pentru grădină gri City – Keter
55×58×44 cm, de plastic, diametru
Disponibil în 4 e-shop-uri

Suport pentru hârtie igienică din oțel inoxidabil – Wenko
Diametru

Suport pentru prosoape negru din oțel inoxidabil Rivaltana – Wenko
Freestanding, diametru

Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, decorativă, cu pene

Covor Universal Anouk Abstract, 160 x 230 cm
160×230 cm, cu fir scurt, dreptunghiular

Veioză verde cu abajur din sfoară din hârtie (înălțime 38 cm) Alev – Opviq lights
Pentru noptiere, cu întrerupător

Coș deșeuri Wenko Leman, 3L, negru
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

Suport pentru scurs vase Wenko Exclusive Duo
Diametru

Veioză crem/aurie cu abajur textil (înălțime 47 cm) Yakamoz – Opviq lights
De birou, pentru noptiere, cu întrerupător
Disponibil în 3 e-shop-uri















