Produse care v-ar putea interesa
Comodă albă înaltă 50x120 cm Bodo – Tvilum
Dimensiuni 120×50×39 cm
Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziile- Aspect frumos/modern/scandinav (42%)
- Ușor de asamblat (17%)
- Material subțire/calitate inferioară (17%)
- Probleme la orificii/șuruburi (8%)
Istoricul prețurilor
- 31.05.2026 - 849,15 RON
- 15.05.2026 - 849,15 RON
- 08.05.2026 - 909 RON
- 19.04.2026 - 828,75 RON
- 17.03.2026 - 760 RON
- 16.01.2026 - 761 RON
- 10.01.2026 - 793 RON
- 06.01.2026 - 794 RON
- 15.12.2025 - 743 RON
- 11.12.2025 - 695 RON
- 05.12.2025 - 696 RON
- 28.11.2025 - 697 RON
- 22.11.2025 - 698 RON
- 01.11.2025 - 699 RON
- 27.10.2025 - 769 RON
- 25.10.2025 - 752,5 RON
- 20.10.2025 - 875 RON
- 14.10.2025 - 753 RON
- 09.10.2025 - 875 RON
- 07.10.2025 - 835 RON
- 03.10.2025 - 718 RON
- 01.10.2025 - 835 RON
- 24.09.2025 - 705 RON
- 24.09.2025 - 751 RON
- 23.09.2025 - 705 RON
- 16.09.2025 - 751 RON
- 16.09.2025 - 835 RON
- 15.09.2025 - 718 RON
- 03.09.2025 - 751 RON
- 02.09.2025 - 835 RON
- 26.08.2025 - 751 RON
- 24.08.2025 - 718 RON
- 19.08.2025 - 835 RON
- 15.08.2025 - 718 RON
- 14.08.2025 - 835 RON
- 01.06.2025 - 728 RON
- 01.06.2025 - 819 RON
- 16.05.2025 - 696 RON
- 13.05.2025 - 737 RON
- 09.05.2025 - 745 RON
- 02.05.2025 - 819 RON
- 30.04.2025 - 779 RON
- 25.04.2025 - 662 RON
- 15.04.2025 - 779 RON
- 10.04.2025 - 670 RON
- 07.04.2025 - 779 RON
- 27.03.2025 - 774 RON
- 25.03.2025 - 757 RON
- 20.03.2025 - 651 RON
- 10.03.2025 - 757 RON
- 05.03.2025 - 651 RON
- 26.02.2025 - 757 RON
- 22.02.2025 - 651 RON
- 15.02.2025 - 757 RON
- 13.02.2025 - 651 RON
- 03.02.2025 - 757 RON
- 16.01.2025 - 651 RON
- 10.01.2025 - 711 RON
- 01.01.2025 - 757 RON
- 27.12.2024 - 643 RON
- 24.12.2024 - 757 RON
- 20.12.2024 - 643 RON
- 10.12.2024 - 757 RON
- 06.12.2024 - 643 RON
- 03.12.2024 - 757 RON
- 14.11.2024 - 643,4 RON
- 06.11.2024 - 681,8 RON
- 01.11.2024 - 644 RON
- 30.10.2024 - 757 RON
- 29.10.2024 - 621 RON
- 29.10.2024 - 643 RON
- 29.10.2024 - 621 RON
- 28.10.2024 - 643 RON
- 27.10.2024 - 621 RON
- 21.10.2024 - 757 RON
- 16.10.2024 - 643 RON
- 08.10.2024 - 757 RON
- 04.10.2024 - 643 RON
- 01.10.2024 - 757 RON
- 27.09.2024 - 643 RON
- 18.09.2024 - 757 RON
- 17.09.2024 - 789 RON
- 13.09.2024 - 671 RON
- 30.08.2024 - 789 RON
- 25.08.2024 - 671 RON
- 20.08.2024 - 789 RON
- 16.08.2024 - 671 RON
- 01.08.2024 - 789 RON
- 28.07.2024 - 671 RON
- 24.07.2024 - 789 RON
- 17.07.2024 - 674 RON
- 16.07.2024 - 789 RON
- 12.07.2024 - 671 RON
- 26.06.2024 - 789 RON
- 20.06.2024 - 631 RON
- 19.06.2024 - 789 RON
- 12.06.2024 - 674 RON
- 30.04.2024 - 824 RON
- 26.04.2024 - 700 RON
- 18.04.2024 - 824 RON
- 17.04.2024 - 700 RON
- 16.04.2024 - 824 RON
- 15.04.2024 - 700 RON
- 29.03.2024 - 742 RON
- 19.03.2024 - 824 RON
- 15.03.2024 - 700 RON
- 22.02.2024 - 637 RON
Descrierea produsului
Bodo este o colecție de mobilier de depozitare de culoare albă și gri antracit, cu picioare oblice și mânere din lemn de stejar.
Dimensiuni
| Lăţime: | 50 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 39 cm |
| Înălţime: | 120 cm |
Specificații
| Tip | Cu sertare |
|---|---|
| Stil | Modern, Scandinav |
| Suprafață | Mată |
| Decor | Stejar |
| Sistem de deschidere | Clasic - cu balamale |
| Formă | Dreaptă |
| Culoare | Alb |
| Material | Lemn masiv, PAL |
| Picioare | Cu picioare, Fără picioare |
| Produs în | DK |
| Înălțime picior | 21 cm |
| Capacitate de încărcare | 50 kg |
| Greutate | 26.7 kg |
| Înălțime | 120.1 cm |
| Lățime | 50.2 cm |
| Sistem de închidere | Fără amortizare |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă uscată, fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Materialul părții din spate | Placă fibrolemnoasă |
| Materialul mânerelor | Lemn |
| Fixare de siguranță pe perete | Da |
| Seria | Bodo |
| Necesită asamblare | Da |
| Design | Scandinav/modern |
| Calitate | Basic |
| Caracteristici | Cu picioare/cu sertare |
| Culoarea picioare | Lemn culoare deschisă |
| Material picioare | Lemn masiv de stejar |
| Finisaj suprafață | Folie |
| Producător | Tvilum |
Recenzii
Clienții menționează cel mai des
- Aspect frumos/modern/scandinav (42%)
- Ușor de asamblat (17%)
- Preț bun/corespunde prețului (17%)
- Material subțire/calitate inferioară (17%)
- Probleme la orificii/șuruburi (8%)
- Sertarele nu se extind complet (8%)
Recenzii ale utilizatorilor
Am cumpărat-o ca o variantă mai ușoară în locul unui dulap masiv sculptat, pe care îl cumpărasem. Și-a îndeplinit așteptările.
O piesă de mobilier frumoasă. Preț bun. Livrare rapidă.
Nu toate orificiile se potrivesc între ele. Pentru șuruburile mici de fixare a șinei sertarului nu există orificii. Produsul arată foarte bine după asamblare.
Frumos dulap, dar foarte subtil din material subțire. A fost ușor de asamblat, materialul a fost complet, este un fel de Ikea de calitate inferioară.
Este un mobilier retro care revine în modă.
Recomandăm

Comoda Malmo, 3 Sertare, 2 Usi, Stejar Alb/Antracit, 120 x 42 x 80 cm
120×120×120 cm, mată, decor stejar
În stocLivrare gratuită
HOMCOM Comodă cu 6 Sertare și Mânere din Piele Ecologică Albă | Aosom Romania
Cu sertare, cu picioare, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Comodă modernă cu 5 sertare, 80x40x120,5 cm, alb
Cu sertare, cu picioare, în stil modern
În stoc
Comodă Asha 200 cm cu patru uși - artisan / rivier stone mat
În stil modern, mată, decor stejar
În stocLivrare gratuită
HOMCOM Comoda cu Sertare, Unitate de Organizare si Depozitare cu 5 Sertare, cu Manere, pentru Dormitor, Camera de Zi, Alb
Fără picioare
În stocLivrare gratuită
Comoda Creta, 2 Usi, Stejar Sonoma, 80 x 42 x 90 cm
80×80×80 cm, cu ușă, în stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Comoda Tisa, 1 Sertar, 2 Usi, Stejar Sonoma, 80 x 35 x 100 cm
Mată, dreaptă, în stil scandinav
În stocLivrare gratuită
Comodă modernă cu 6 sertare, 120x40x78,5 cm, alb
În stoc
Comoda Remi, 4 Usi, Stejar Sonoma, 135 x 50 x 80 cm
În stil modern, mată, dreaptă
În stocLivrare gratuită
HOMCOM Comodă cu 4 Sertare Modernă și Minimalistă, Comodă din Pal Melaminat, 60x40x85 cm, Alb Lucios | Aosom Romania
Cu sertare, lucioasă, cu sistem deschidere culisant
În stocLivrare gratuită
HOMCOM Comodă cu 6 sertare, sertar de depozitare înalt | Aosom Romania
Cu sertare, cu picioare, în stil modern
În stocLivrare gratuităCele mai bune produse de la Bonami.ro

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din plastic

Serviciu de masă 6 buc. din porțelan Purita – Bonami Essentials
Din porțelan, lăţime, înălţime

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete, diametru

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

Raft pentru baie Wenko Alba, negru
11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

Covor tip traversă verde deschis lavabil 52x200 cm Ricci Monet – Universal
Naproane de masă, din poliester, la bucată

Scurgător de vase gri din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko
Diametru

Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko
Diametru

Mop rotativ cu găleată Turbo 3v1 – Vileda
Diametru

Set găleată și mop 2în1 microfibre Ultramax XL Turbo - Vileda
Diametru

Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Recipiente 24 buc. pentru alimente Fresco – Hermia
Pentru alimente, set de, din plastic

Covoraș intrare Hanse Home Cozy Welcome 45x75 cm, negru
45×75 cm, textil, formă dreptunghiulară

Suport pentru hârtie igienică argintiu din oțel cromat – Wenko
Diametru

Prosoape de vase 5 buc. din bumbac 50x70 cm – Tiseco Home Studio
50×70 cm, din bumbac, set






































































