Recomandăm
Scaun de dining gri din catifea Stormi Sandalye – Kalune Design
Dimensiuni 89×47×47 cm
718,25 RON
Istoricul prețurilor
- 27.05.2026 - 718,25 RON
- 19.04.2026 - 718,25 RON
- 21.03.2026 - 667,25 RON
- 06.03.2026 - 627 RON
- 01.11.2025 - 625 RON
- 25.10.2025 - 626 RON
- 23.10.2025 - 627 RON
- 15.06.2025 - 692 RON
- 16.01.2025 - 645 RON
- 14.01.2025 - 676 RON
- 10.12.2024 - 769 RON
- 06.12.2024 - 654 RON
- 04.12.2024 - 769 RON
- 03.12.2024 - 538,3 RON
- 14.11.2024 - 653,6 RON
- 01.11.2024 - 694 RON
- 30.10.2024 - 769 RON
- 29.10.2024 - 654 RON
- 28.10.2024 - 631 RON
- 28.10.2024 - 654 RON
- 27.10.2024 - 631 RON
- 27.10.2024 - 654 RON
- 21.10.2024 - 769 RON
- 16.10.2024 - 654 RON
- 08.10.2024 - 769 RON
- 04.10.2024 - 654 RON
- 01.10.2024 - 769 RON
- 27.09.2024 - 654 RON
- 17.09.2024 - 769 RON
- 13.09.2024 - 654 RON
- 30.08.2024 - 769 RON
- 25.08.2024 - 654 RON
- 20.08.2024 - 769 RON
- 16.08.2024 - 654 RON
- 16.08.2024 - 619 RON
- 20.06.2024 - 615 RON
- 18.04.2024 - 684 RON
- 17.04.2024 - 581 RON
- 15.04.2024 - 549 RON
- 14.03.2024 - 581 RON
- 10.03.2024 - 684 RON
- 08.03.2024 - 581 RON
- 01.03.2024 - 521 RON
- 27.02.2024 - 579 RON
- 22.02.2024 - 492 RON
Descrierea produsului
Scaun de dining gri din catifea Stormi Sandalye – Kalune Design
Dimensiuni
| Lăţime: | 47 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 47 cm |
| Înălţime: | 89 cm |
Specificații
| Stil | Scandinav |
|---|---|
| Material șezut | Stofă |
| Tapițate | Da |
| Produs în | TR |
| Tip | Tapițat |
| Lățime șezut | 47 cm |
| Adâncime șezut | 46 cm |
| Înălțime șezut | 49 cm |
| Capacitate de încărcare | 175 kg |
| Greutate | 14 kg |
| Înălțime | 89 cm |
| Lățime | 47 cm |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă umedă sau burete fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Necesită asamblare | Nu |
| Design | Clasic |
| Calitate | Basic |
| Culoarea picioare | Lemn culoare deschisă |
| Material picioare | Lemn masiv de carpen |
| Finisaj suprafață | Melamină |
| Material | Lemn masiv/capitonat |
| Material tapițerie | Catifea |
| Culoare | Gri |
| Producător | Kalune Design |
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

230,82 RON
Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din metal

125,02 RON
Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

62,84 RON
Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

138,34 RON
Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

46,91 RON
Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

776 RON
Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×48×13 cm, cu picioare, în stil modern
Livrare gratuită
91,09 RON
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

82,77 RON
Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko

105,86 RON
Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

181,99 RON
Cutie de depozitare pentru grădină gri City – Keter
55×58×44 cm, de plastic, diametru
Disponibil în 4 e-shop-uri

95,07 RON
Suport pentru hârtie igienică din oțel inoxidabil – Wenko
Diametru

230,3 RON
Suport pentru prosoape negru din oțel inoxidabil Rivaltana – Wenko
Freestanding, diametru

53,74 RON
Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, decorativă, cu pene

269,55 RON
Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

276,35 RON293,99 RON
Mop rotativ cu găleată H2PrO – Vileda

453,85 RON
Covor pentru copii crem 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, clasic, dreptunghiular

182,92 RON
Raft pentru baie auriu autoadeziv din oțel inoxidabil Genova – Wenko
8×30×11 cm, dreaptă, diametru

296,46 RON
Uscător de rufe de perete Pull Out 22m – Brabantia
8×8×48 cm, suspendat, diametru



























