










Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziilePantofar gri antracit cu deschidere înclinată Bodo – Tvilum
| Produs în | DK |
|---|---|
| Înălțime picior | 21 cm |
| Capacitate de încărcare | 20 kg |
| Greutate | 24.8 kg |
| Înălțime | 139.3 cm |
| Lățime | 70.3 cm |
| Sistem de închidere | Fără amortizare |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă uscată, fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Materialul mânerelor | Lemn |
| Fixare de siguranță pe perete | Da |
| Seria | Bodo |
| Necesită asamblare | Da |
| Design | Scandinav/modern |
| Calitate | Basic |
| Culoarea picioare | Lemn culoare deschisă |
| Material picioare | Lemn masiv de stejar |
| Finisaj suprafață | Folie |
| Tip pantofar | Fixare pe perete necesară/închis/cu deschidere |
| Material | PAL (placă aglomerată de lemn) |
| Culoare | Gri antracit |
| Producător | Tvilum |
Clienții menționează cel mai des
Recenzii ale utilizatorilor
Pantofarul era zgâriat.
Dulapul de pantofi este frumos și solid, trebuie fixat în perete, astfel încât nu există riscul să se răstoarne.
Excelent dulap, care încap multe perechi de pantofi. Singurele inconveniente sunt mânerele, care sunt destul de incomode și alunecă din mâini.
Produsul este foarte frumos și practic, oferind spațiu amplu pentru numeroase perechi de încălțăminte. Asamblarea necesită un efort minim, dar nu este dificilă.
Produsul a fost zgâriat.

Diametru, cu suport hârtie igienică, din metal

18×49 cm, de perete, în stil modern

Cu ventuză, de perete

26×17×17 cm, cu capac, diametru

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

25×17×23 cm, cu pedală, cu capac


26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Suporturi pentru prosoape, din metal

Diametru

40×40 cm, cu pene, pătrată

Freestanding, diametru

Autoadeziv, de perete, diametru

Din metal

8×30×11 cm, dreaptă, diametru

Diametru

8×8×48 cm, suspendat, diametru

81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită