Recomandăm
Comodă albă joasă 99x82 cm Bodo – Tvilum
Dimensiuni 82×99×39 cm
Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziile- Calitate bună (50%)
- Design atractiv (33%)
- Sertarele se deschid parțial (33%)
- Defecte de fabricație (17%)
Istoricul prețurilor
- 01.06.2026 - 874,65 RON
- 17.04.2026 - 874,65 RON
- 24.03.2026 - 925 RON
- 19.03.2026 - 786,25 RON
- 16.03.2026 - 925 RON
- 05.03.2026 - 786,25 RON
- 30.01.2026 - 691 RON
- 27.01.2026 - 925 RON
- 23.01.2026 - 786,25 RON
- 23.01.2026 - 690 RON
- 16.01.2026 - 691 RON
- 06.01.2026 - 752 RON
- 08.12.2025 - 684 RON
- 05.12.2025 - 786 RON
- 22.11.2025 - 738 RON
- 01.11.2025 - 739 RON
- 27.10.2025 - 813 RON
- 25.10.2025 - 795,5 RON
- 20.10.2025 - 925 RON
- 14.10.2025 - 796 RON
- 09.10.2025 - 925 RON
- 07.10.2025 - 879 RON
- 03.10.2025 - 756 RON
- 01.10.2025 - 879 RON
- 23.09.2025 - 696 RON
- 19.09.2025 - 879 RON
- 16.09.2025 - 791 RON
- 16.09.2025 - 879 RON
- 15.09.2025 - 756 RON
- 03.09.2025 - 791 RON
- 02.09.2025 - 879 RON
- 26.08.2025 - 791 RON
- 24.08.2025 - 756 RON
- 19.08.2025 - 879 RON
- 15.08.2025 - 756 RON
- 14.08.2025 - 879 RON
- 25.07.2025 - 743 RON
- 15.07.2025 - 864 RON
- 11.07.2025 - 743 RON
- 26.06.2025 - 864 RON
- 20.06.2025 - 717 RON
- 10.06.2025 - 864 RON
- 01.06.2025 - 760 RON
- 01.06.2025 - 864 RON
- 16.05.2025 - 734 RON
- 13.05.2025 - 777 RON
- 09.05.2025 - 786 RON
- 02.05.2025 - 864 RON
- 30.04.2025 - 819 RON
- 25.04.2025 - 696 RON
- 15.04.2025 - 819 RON
- 10.04.2025 - 704 RON
- 07.04.2025 - 819 RON
- 27.03.2025 - 814 RON
- 25.03.2025 - 795 RON
- 20.03.2025 - 684 RON
- 10.03.2025 - 795 RON
- 05.03.2025 - 684 RON
- 26.02.2025 - 795 RON
- 22.02.2025 - 684 RON
- 15.02.2025 - 795 RON
- 13.02.2025 - 684 RON
- 07.02.2025 - 795 RON
- 16.01.2025 - 683 RON
- 10.01.2025 - 747 RON
- 01.01.2025 - 795 RON
- 27.12.2024 - 676 RON
- 24.12.2024 - 795 RON
- 20.12.2024 - 676 RON
- 10.12.2024 - 795 RON
- 06.12.2024 - 676 RON
- 03.12.2024 - 795 RON
- 14.11.2024 - 675,7 RON
- 06.11.2024 - 718,9 RON
- 01.11.2024 - 679 RON
- 30.10.2024 - 795 RON
- 29.10.2024 - 676 RON
- 29.10.2024 - 652 RON
- 29.10.2024 - 676 RON
- 28.10.2024 - 652 RON
- 27.10.2024 - 676 RON
- 27.10.2024 - 652 RON
- 21.10.2024 - 795 RON
- 16.10.2024 - 676 RON
- 08.10.2024 - 795 RON
- 04.10.2024 - 676 RON
- 01.10.2024 - 795 RON
- 27.09.2024 - 676 RON
- 18.09.2024 - 795 RON
- 17.09.2024 - 864 RON
- 13.09.2024 - 734 RON
- 30.08.2024 - 864 RON
- 25.08.2024 - 734 RON
- 20.08.2024 - 864 RON
- 12.07.2024 - 734 RON
- 04.07.2024 - 864 RON
- 01.05.2024 - 864 RON
- 26.04.2024 - 734 RON
- 18.04.2024 - 864 RON
- 17.04.2024 - 734 RON
- 16.04.2024 - 864 RON
- 11.04.2024 - 734 RON
- 01.04.2024 - 864 RON
- 29.03.2024 - 778 RON
- 19.03.2024 - 864 RON
- 14.03.2024 - 734 RON
- 10.03.2024 - 864 RON
- 08.03.2024 - 734 RON
- 08.03.2024 - 864 RON
- 27.02.2024 - 749 RON
- 22.02.2024 - 637 RON
Descrierea produsului
Bodo este o colecție de mobilier de depozitare de culoare albă și gri antracit, cu picioare oblice și mânere din lemn de stejar.
Dimensiuni
| Lăţime: | 99 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 39 cm |
| Înălţime: | 82 cm |
Specificații
| Tip | Cu sertare |
|---|---|
| Stil | Modern, Scandinav |
| Suprafață | Mată |
| Decor | Stejar |
| Sistem de deschidere | Clasic - cu balamale |
| Formă | Dreaptă |
| Culoare | Alb |
| Material | Lemn masiv, PAL |
| Picioare | Cu picioare, Fără picioare |
| Produs în | DK |
| Înălțime picior | 21 cm |
| Capacitate de încărcare | 45 kg |
| Greutate | 29.4 kg |
| Înălțime | 81.7 cm |
| Lățime | 98.7 cm |
| Sistem de închidere | Fără amortizare |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă uscată, fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Materialul părții din spate | Placă fibrolemnoasă |
| Materialul mânerelor | Lemn |
| Fixare de siguranță pe perete | Da |
| Seria | Bodo |
| Necesită asamblare | Da |
| Design | Scandinav/modern |
| Calitate | Basic |
| Caracteristici | Cu picioare/cu sertare |
| Culoarea picioare | Lemn culoare deschisă |
| Material picioare | Lemn masiv de stejar |
| Finisaj suprafață | Folie |
| Producător | Tvilum |
Recenzii
Clienții menționează cel mai des
- Calitate bună (50%)
- Design atractiv (33%)
- Funcționează acceptabil (17%)
- Sertarele se deschid parțial (33%)
- Defecte de fabricație (17%)
- Asamblare complicată (17%)
Recenzii ale utilizatorilor
Compoziție mai complicată, mici defecte de fabricație. Totuși, în final funcționează și arată acceptabil.
O piesă de design de înaltă calitate.
Foarte frumos și pare a fi de o calitate mai bună decât Ikea. Singurul lucru care mă deranjează este că sertarele se pot deschide doar aproximativ pe jumătate, ceea ce este destul de nepractic. Asamblarea este un pic inutil de complicată.
Suficient de bun.
Comoda a venit zgâriată și lovita, din păcate am observat asta abia când era aproape complet asamblată.
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din metal

Serviciu de masă 6 buc. din porțelan Purita – Bonami Essentials
Din porțelan, lăţime, înălţime

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete, diametru

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

Covor tip traversă verde deschis lavabil 52x200 cm Ricci Monet – Universal
Naproane de masă, din poliester, la bucată

Raft pentru baie Wenko Alba, negru
11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

Mop rotativ cu găleată Turbo 3v1 – Vileda
Diametru

Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko
Diametru

Scurgător de vase gri din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko
Diametru

Perie de toaletă cu suport pentru hârtie Wenko Rivalita
Diametru, cu suport hârtie igienică, din plastic

Mop cu găleată Ultramax XL – Vileda
Diametru

Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Set găleată și mop 2în1 microfibre Ultramax XL Turbo - Vileda
Diametru

Cuvertură bej matlasată din catifea pentru pat dublu 220x220 cm Crushed – Catherine Lansfield
220×220 cm, pentru pat dublu

Husă de schimb pentru mop H2PrO – Vileda
Înălţime, diametru





















