Recomandăm
Istoricul prețurilor
- 31.05.2026 - 837,25 RON
- 17.04.2026 - 837,25 RON
- 05.03.2026 - 752,25 RON
- 12.02.2026 - 702 RON
- 19.01.2026 - 769,95 RON
- 16.01.2026 - 702 RON
- 08.12.2025 - 681 RON
- 05.12.2025 - 752 RON
- 01.11.2025 - 708 RON
- 27.10.2025 - 778 RON
- 25.10.2025 - 761,1 RON
- 23.10.2025 - 885 RON
- 25.04.2025 - 665 RON
- 15.04.2025 - 782 RON
- 10.04.2025 - 673 RON
- 25.03.2025 - 782 RON
- 20.03.2025 - 673 RON
- 10.03.2025 - 782 RON
- 05.03.2025 - 673 RON
- 26.02.2025 - 782 RON
- 22.02.2025 - 673 RON
- 15.02.2025 - 782 RON
- 13.02.2025 - 673 RON
- 03.02.2025 - 782 RON
- 16.01.2025 - 632 RON
- 10.01.2025 - 664 RON
- 14.11.2024 - 664,7 RON
- 06.11.2024 - 708,3 RON
- 01.11.2024 - 669 RON
- 30.10.2024 - 782 RON
- 29.10.2024 - 641 RON
- 29.10.2024 - 665 RON
- 29.10.2024 - 641 RON
- 28.10.2024 - 665 RON
- 28.10.2024 - 641 RON
- 28.10.2024 - 665 RON
- 28.10.2024 - 641 RON
- 27.10.2024 - 665 RON
- 27.10.2024 - 641 RON
- 21.10.2024 - 782 RON
- 16.10.2024 - 665 RON
- 08.10.2024 - 782 RON
- 04.10.2024 - 665 RON
- 01.10.2024 - 782 RON
- 27.09.2024 - 665 RON
- 18.09.2024 - 782 RON
- 17.09.2024 - 789 RON
- 13.09.2024 - 671 RON
- 30.08.2024 - 789 RON
- 25.08.2024 - 671 RON
- 20.08.2024 - 789 RON
- 16.08.2024 - 671 RON
- 01.08.2024 - 789 RON
- 28.07.2024 - 671 RON
- 24.07.2024 - 789 RON
- 17.07.2024 - 674 RON
- 16.07.2024 - 789 RON
- 12.07.2024 - 671 RON
- 26.06.2024 - 789 RON
- 20.06.2024 - 631 RON
- 19.06.2024 - 789 RON
- 12.06.2024 - 674 RON
- 30.04.2024 - 864 RON
- 26.04.2024 - 734 RON
- 18.04.2024 - 864 RON
- 17.04.2024 - 734 RON
- 16.04.2024 - 864 RON
- 15.04.2024 - 734 RON
- 01.04.2024 - 864 RON
- 29.03.2024 - 778 RON
- 19.03.2024 - 864 RON
- 14.03.2024 - 734 RON
- 10.03.2024 - 864 RON
- 08.03.2024 - 734 RON
- 06.03.2024 - 864 RON
- 02.03.2024 - 749 RON
- 01.03.2024 - 674 RON
- 27.02.2024 - 749 RON
- 22.02.2024 - 637 RON
Descrierea produsului
Comodă gri antracit înaltă 50x120 cm Bodo – Tvilum
Dimensiuni
| Lăţime: | 50 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 39 cm |
| Înălţime: | 120 cm |
Specificații
| Tip | Cu sertare |
|---|---|
| Stil | Modern, Scandinav |
| Suprafață | Mată |
| Sistem de deschidere | Clasic - cu balamale |
| Formă | Dreaptă |
| Culoare | Negru |
| Material | PAL |
| Picioare | Cu picioare, Fără picioare |
| Produs în | DK |
| Înălțime picior | 21 cm |
| Capacitate de încărcare | 50 kg |
| Greutate | 26.7 kg |
| Înălțime | 120.1 cm |
| Lățime | 50.2 cm |
| Sistem de închidere | Fără amortizare |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă uscată, fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Materialul părții din spate | Placă fibrolemnoasă |
| Materialul mânerelor | Lemn |
| Fixare de siguranță pe perete | Da |
| Seria | Bodo |
| Necesită asamblare | Da |
| Design | Scandinav/modern |
| Calitate | Basic |
| Caracteristici | Cu sertare/cu picioare |
| Culoarea picioare | Lemn culoare deschisă |
| Material picioare | Lemn masiv de stejar |
| Finisaj suprafață | Folie |
| Producător | Tvilum |
Recenzii
Recenzii ale utilizatorilor
Comodă foarte frumoasă. Materialul ar putea fi de o calitate mai bună, se văd mici zgârieturi pe el, dar în rest arată foarte bine.
Calitativ și solid, culoarea corespunde imaginii. Asamblare simplă. A sosit puțin zgâriat.
Produsul pe care l-am primit prezintă semne clare de utilizare și, se pare, a fost deja returnat anterior. În plus, are o culoare considerabil mai deschisă decât cea la care mă așteptam și, per ansamblu, nu pare stabil. La acest preț, mă așteptam la ceva mai bun.
Comoda este conform așteptărilor! Deocamdată este rezistentă, vom vedea pe termen lung.
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din plastic

Serviciu de masă 6 buc. din porțelan Purita – Bonami Essentials
Din porțelan, lăţime, înălţime

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete, diametru

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

Covor tip traversă verde deschis lavabil 52x200 cm Ricci Monet – Universal
Naproane de masă, din poliester, la bucată

Raft pentru baie Wenko Alba, negru
11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

Scurgător de vase gri din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko
Diametru

Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko
Diametru

Mop rotativ cu găleată Turbo 3v1 – Vileda
Diametru

Set găleată și mop 2în1 microfibre Ultramax XL Turbo - Vileda
Diametru

Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Recipiente 24 buc. pentru alimente Fresco – Hermia
Pentru alimente, set de, din plastic

Covoraș intrare Hanse Home Cozy Welcome 45x75 cm, negru
45×75 cm, textil, formă dreptunghiulară

Suport pentru hârtie igienică argintiu din oțel cromat – Wenko
Diametru

Prosoape de vase 5 buc. din bumbac 50x70 cm – Tiseco Home Studio
50×70 cm, din bumbac, set





















