Recomandăm
Noptieră cu 2 sertare din lemn masiv de pin Marckeric Berna, alb
Dimensiuni 49×46 cm
Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziile- Aspect frumos și estetic (54%)
- Conform descrierii/imaginii (14%)
- Probleme de asamblare (24%)
- Calitate inferioară/defecte (22%)
373,14 RON
Istoricul prețurilor
- 26.05.2026 - 373,14 RON
- 17.04.2026 - 373,14 RON
- 01.04.2026 - 438,99 RON
- 05.03.2026 - 349,34 RON
- 05.03.2026 - 349,35 RON
- 20.02.2026 - 349,34 RON
- 16.02.2026 - 410,99 RON
- 14.02.2026 - 349,34 RON
- 12.02.2026 - 410,99 RON
- 22.01.2026 - 366,81 RON
- 01.11.2025 - 349,34 RON
- 27.10.2025 - 386,33 RON
- 25.10.2025 - 353,45 RON
- 23.10.2025 - 410,99 RON
- 25.07.2025 - 347 RON
- 15.07.2025 - 404 RON
- 11.07.2025 - 347 RON
- 10.07.2025 - 404 RON
- 03.07.2025 - 323 RON
- 30.06.2025 - 404 RON
- 29.06.2025 - 379,76 RON
- 06.06.2025 - 380 RON
- 01.06.2025 - 379,76 RON
- 27.05.2025 - 404 RON
- 23.05.2025 - 347 RON
- 20.05.2025 - 404 RON
- 19.05.2025 - 343 RON
- 18.05.2025 - 356 RON
- 17.05.2025 - 343 RON
- 17.05.2025 - 356 RON
- 16.05.2025 - 343 RON
- 16.05.2025 - 356 RON
- 30.04.2025 - 404 RON
- 25.04.2025 - 343 RON
- 23.04.2025 - 404 RON
- 15.04.2025 - 452,99 RON
- 15.04.2025 - 479 RON
- 10.04.2025 - 412 RON
- 27.03.2025 - 479 RON
- 25.03.2025 - 469 RON
- 20.03.2025 - 403 RON
- 10.03.2025 - 469 RON
- 05.03.2025 - 403 RON
- 26.02.2025 - 469 RON
- 22.02.2025 - 403 RON
- 15.02.2025 - 469 RON
- 13.02.2025 - 403 RON
- 05.02.2025 - 469 RON
- 10.01.2025 - 343,24 RON
- 10.01.2025 - 440,86 RON
- 01.01.2025 - 469 RON
- 27.12.2024 - 399 RON
- 24.12.2024 - 469 RON
- 20.12.2024 - 399 RON
- 15.12.2024 - 469 RON
- 14.12.2024 - 422 RON
- 10.12.2024 - 469 RON
- 06.12.2024 - 399 RON
- 03.12.2024 - 469 RON
- 14.11.2024 - 398,6 RON
- 06.11.2024 - 441,2 RON
- 01.11.2024 - 399 RON
- 30.10.2024 - 469 RON
- 28.10.2024 - 399 RON
- 28.10.2024 - 385 RON
- 28.10.2024 - 399 RON
- 27.10.2024 - 385 RON
- 27.10.2024 - 399 RON
- 27.10.2024 - 385 RON
- 21.10.2024 - 469 RON
- 16.10.2024 - 399 RON
- 08.10.2024 - 469 RON
- 04.10.2024 - 399 RON
- 01.10.2024 - 469 RON
- 27.09.2024 - 399 RON
- 17.09.2024 - 469 RON
- 13.09.2024 - 399 RON
- 30.08.2024 - 469 RON
- 25.08.2024 - 399 RON
- 20.08.2024 - 469 RON
- 16.08.2024 - 399 RON
- 01.08.2024 - 469 RON
- 28.07.2024 - 399 RON
- 19.07.2024 - 469 RON
- 20.06.2024 - 375 RON
- 30.04.2024 - 469 RON
- 26.04.2024 - 399 RON
- 18.04.2024 - 469 RON
- 17.04.2024 - 399 RON
- 16.04.2024 - 469 RON
- 11.04.2024 - 399 RON
- 01.04.2024 - 469 RON
- 29.03.2024 - 422 RON
- 19.03.2024 - 469 RON
- 14.03.2024 - 399 RON
- 02.03.2024 - 469 RON
- 01.03.2024 - 422 RON
- 28.02.2024 - 399 RON
- 24.02.2024 - 339 RON
Descrierea produsului
Noptieră cu 2 sertare din lemn masiv de pin Marckeric Berna, alb
Dimensiuni
| Lăţime: | 46 cm |
|---|---|
| Înălţime: | 49 cm |
Specificații
| Suprafață | Mată |
|---|---|
| Decor | Pin |
| Cu sertar | Da |
| Culoare | Alb |
| Material | Lemn |
| Tip | Cu sertare |
| Produs în | BR |
| Înălțime picior | 7.5 cm |
| Capacitate de încărcare | 25 kg |
| Greutate | 6.5 kg |
| Înălțime | 49.5 cm |
| Lățime | 46 cm |
| Sistem de închidere | Fără amortizare |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă umedă sau burete fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Materialul părții din spate | Placă fibrolemnoasă |
| Materialul mânerelor | Metal |
| Seria | Berna |
| Necesită asamblare | Da |
| Design | Modern/scandinav |
| Calitate | Basic |
| Finisaj sertare | Lăcuit |
| Material sertar | Pin masiv/MDF |
| Caracteristici | Cu sertare |
| Culoarea picioare | Alb |
| Material picioare | Lemn masiv de pin |
| Finisaj suprafață | Albit |
| Material structură | Lemn masiv de pin |
| Material blat masă | Lemn masiv |
| Producător | Marckeric |
Recenzii
4.039 evaluări
5
20 x4
7 x3
6 x2
3 x1
3 x
Clienții menționează cel mai des
- Aspect frumos și estetic (54%)
- Conform descrierii/imaginii (14%)
- Raport preț-calitate adecvat (8%)
- Probleme de asamblare (24%)
- Calitate inferioară/defecte (22%)
- Vopsire insuficientă/culoare neuniformă (14%)
Recenzii ale utilizatorilor
Utilizator mulțumit
Frumos și de bun gust
Utilizator anonim
Calitatea este ușor inferioară așteptărilor noastre.
Utilizator mulțumit
Măsuță de noapte splendidă.
Utilizator anonim
Mobilier foarte delicat
Utilizator mulțumit
Conform descrierii
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

230,82 RON
Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică

138,34 RON
Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
25×17×17 cm, cu capac

125,02 RON
Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, din plastic

62,84 RON
Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

91,09 RON
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

46,91 RON
Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

216,54 RON
Covor albastru/bej 120x170 cm Terrain – Hanse Home
120×170 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy

269,55 RON
Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

53,74 RON
Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, cu pene, pătrată

275,99 RON
Perdea de duș tip roletă Wenko, 1,32 x 2,4 m
132×240 cm

776 RON
Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
255,36 RON
Galerie de perdea 107 - 305 cm extensibilă din oțel Bellwood – Umbra
Din metal

453,85 RON
Covor pentru copii crem 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, clasic, dreptunghiular

296,46 RON
Uscător de rufe de perete Pull Out 22m – Brabantia
7×8×47 cm, suspendat

230,3 RON
Suport pentru prosoape negru din oțel inoxidabil Rivaltana – Wenko

40,43 RON
Cârlig de perete Wenko Blandas, auriu mat
De perete

162,96 RON
Covorașe de baie bej 2 buc. 60x100 cm – Mila Home
60×100 cm, de baie, în set

182,92 RON
Raft pentru baie auriu autoadeziv din oțel inoxidabil Genova – Wenko
8×30×10 cm, dreaptă















