Lustră LED pe cablu LED/22W/230V 4000K 120 cm pin/lemn masiv
Specificații
StilModern
Tipul de  bec recomandatLED
Tip controlÎntrerupător
AmplasareLiving și  dormitor
AbajurFără abajur
MaterialLemn
FormăRotundă
LocDormitor/Cameră de zi/Bucătărie
Culoarea luminiiAlb natural
Consumul total de energie al corpului de iluminat22 W
Modalitate de suspendarePe cablu
Perioadă de garanție36 luni
SocluModul LED integrat
Puterea de intrare a sursei22 W
Durata medie de viață a sursei30000 h
Temperatură de culoare4000 K
Becuri incluseDA (LED)
Număr de becuri1
Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice1
Grad de protecție ipIP20
Flux luminos total1700 lm
TipLustră pe cablu
FuncțieTehnologie LED
Echivalent cu un bec convențional120 W
Tensiune230 V
Puterea maximă de intrare a sursei22 W