Recomandăm
Pantofar negru cu deschidere înclinată Shoes – Tvilum
Dimensiuni 85×70×17 cm
Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziile- Design frumos/minimalist (80%)
- Calitate bună (40%)
- Instabil, necesită fixare (40%)
- Defecte la plăci/vopsea (20%)
Istoricul prețurilor
- 28.05.2026 - 436,04 RON
- 05.03.2026 - 436,04 RON
- 03.03.2026 - 436 RON
- 16.01.2026 - 436,04 RON
- 18.12.2025 - 466,56 RON
- 31.10.2025 - 436,04 RON
- 28.10.2025 - 512,99 RON
- 25.10.2025 - 441,17 RON
- 23.10.2025 - 512,99 RON
- 26.06.2025 - 479 RON
- 20.06.2025 - 398 RON
- 10.06.2025 - 479 RON
- 06.06.2025 - 412 RON
- 27.05.2025 - 479 RON
- 23.05.2025 - 412 RON
- 17.05.2025 - 407 RON
- 16.05.2025 - 422 RON
- 16.05.2025 - 407 RON
- 16.05.2025 - 422 RON
- 02.05.2025 - 479 RON
- 30.04.2025 - 454 RON
- 25.04.2025 - 386 RON
- 15.04.2025 - 454 RON
- 10.04.2025 - 390 RON
- 07.04.2025 - 454 RON
- 27.03.2025 - 449 RON
- 25.03.2025 - 439 RON
- 20.03.2025 - 378 RON
- 17.03.2025 - 439 RON
- 10.03.2025 - 373,15 RON
- 05.03.2025 - 378 RON
- 26.02.2025 - 439 RON
- 22.02.2025 - 378 RON
- 15.02.2025 - 439 RON
- 13.02.2025 - 378 RON
- 03.02.2025 - 439 RON
- 16.01.2025 - 395,1 RON
- 10.01.2025 - 412,66 RON
- 01.01.2025 - 439 RON
- 27.12.2024 - 373 RON
- 24.12.2024 - 439 RON
- 20.12.2024 - 373 RON
- 10.12.2024 - 439 RON
- 06.12.2024 - 373 RON
- 03.12.2024 - 439 RON
- 14.11.2024 - 373,1 RON
- 06.11.2024 - 396 RON
- 01.11.2024 - 374 RON
- 30.10.2024 - 439 RON
- 29.10.2024 - 360 RON
- 29.10.2024 - 373 RON
- 27.10.2024 - 360 RON
- 27.10.2024 - 373 RON
- 21.10.2024 - 439 RON
- 16.10.2024 - 373 RON
- 08.10.2024 - 439 RON
- 04.10.2024 - 373 RON
- 01.10.2024 - 439 RON
- 27.09.2024 - 373 RON
- 17.09.2024 - 439 RON
- 13.09.2024 - 373 RON
- 30.08.2024 - 439 RON
- 25.08.2024 - 373 RON
- 20.08.2024 - 439 RON
- 16.08.2024 - 373 RON
- 01.08.2024 - 439 RON
- 28.07.2024 - 373 RON
- 16.07.2024 - 439 RON
- 12.07.2024 - 373 RON
- 26.06.2024 - 439 RON
- 20.06.2024 - 351 RON
- 19.06.2024 - 439 RON
- 12.06.2024 - 374 RON
- 30.04.2024 - 439 RON
- 26.04.2024 - 373 RON
- 25.04.2024 - 439 RON
- 18.04.2024 - 514 RON
- 17.04.2024 - 437 RON
- 16.04.2024 - 514 RON
- 14.04.2024 - 437 RON
Descrierea produsului
După cum sugerează și numele, Shoes este o colecție de suporturi pentru pantofi. Acestea economisesc spațiu datorită compartimentelor lor rabatabile pentru pantofi, astfel încât se potrivesc chiar și în cele mai mici holuri.
Dimensiuni
| Lăţime: | 70 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 17 cm |
| Înălţime: | 85 cm |
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Tip | Cu rafturi, Cu uși rabatabile |
| Produs în | DK |
| Capacitate de încărcare | 10 kg |
| Greutate | 14.1 kg |
| Înălțime | 85 cm |
| Lățime | 70 cm |
| Sistem de închidere | Fără amortizare |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă uscată, fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Materialul mânerelor | Metal |
| Fixare de siguranță pe perete | Da |
| Seria | Shoes |
| Necesită asamblare | Da |
| Design | Modern |
| Calitate | Basic |
| Finisaj ușă | Folie |
| Material ușă | Placă aglomerată din lemn |
| Finisaj suprafață | Folie |
| Tip pantofar | Fixare pe perete necesară/închis/cu deschidere |
| Sistem de agățare | Nu |
| Material | PAL (placă aglomerată de lemn) |
| Producător | Tvilum |
Recenzii
Clienții menționează cel mai des
- Design frumos/minimalist (80%)
- Calitate bună (40%)
- Exact ca în poze (20%)
- Instabil, necesită fixare (40%)
- Defecte la plăci/vopsea (20%)
- Îngust și înalt, funcționalitate scăzută (20%)
Recenzii ale utilizatorilor
Dulapul pentru pantofi este frumos, dar pe el se văd toate amprentele.
Super,exact ca în poze,calitate bună!
Achiziționat de la Bonami.ro
Descărcat de la Bonami.ro
Totul la 100%.
Plăcile aveau mici defecte și denivelări, iar în două locuri vopseaua era zgâriată. Se deschide destul de greu, trebuie fixată de perete, altfel tragi tot dulapul. Ca design, însă, este foarte frumoasă, minimalistă.
Este foarte frumos, dar prea îngust și înalt pentru a fi funcțional cum trebuie, iar din aceasta cauza când încerci sa deschizi pantofarul, cum nu are stabilitate, cade pe tine. Ar trebui montat în perete, dar din păcate pe partea din spate are placa de carton, nu din lemn și nu va tine.
Achiziționat de la Bonami.ro
Descărcat de la Bonami.ro
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din metal

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete, diametru

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

Masă de călcat pentru mâneci 52x12 cm Leona – Wenko
Freestanding, de masă, diametru

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×48×13 cm, cu picioare, în stil modern
Livrare gratuită
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

Raft pentru baie Wenko Alba, negru
11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko
Diametru

Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Covor crem 160x230 cm Leon – Villeroy&Boch
160×230 cm, de interior, din material sintetic
Livrare gratuită
Pat albastru tapițat cu spațiu de depozitare cu saltea 120x200 cm Avela – Bonami Selection
92×127×211 cm, cu saltea, tapițat

Covorașe de baie gri/taupe 2 buc. 60x100 cm – Foutastic
60×100 cm, de baie, în set

Suport pentru hârtie igienică din oțel inoxidabil – Wenko
Diametru

Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, decorativă, cu pene

Traversă Universal Sprinty Amalfi, 52 x 200 cm
52×200 cm, tip traversă, cu fir scurt

Scaun pentru cadă sau duș 45 x 45 cm Bath/Shower - Wenko
Diametru




























