




Dimensiuni 140×200 cm
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Lenjerie de pat pentru copii din bumbac pentru pat de o persoană 140x200 cm Princess – Jerry Fabrics
| Lăţime: | 140 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 200 cm |
| Motiv | Prințese |
|---|---|
| Destinate pentru | Pentru fete |
| Sortiment | Pentru pătuț, Clasice |
| Material | Bumbac |
| Caracteristici | Reversibil |
| Compoziție și tip de material | Bumbac |
| Număr de perne | 1 |
| Greutate | 0.85 kg |
| Conține umplutură | Fără umplutură |
| Set | Față de pernă inclusă |
| Lățime | 140 cm |
| Lungime | 200 cm |
| Dimensiuni lenjerie de pat | 140x200 |
| Dimensiuni pernă | 70x90 |
| Seria | Princesses |
| Sistem de închidere lenjerie de pat | Cu fermoar |
| Sistem de închidere față de pernă | Prin fermoar |
| Model | Cu imprimeu |
| Calitate | Basic |
| Densitate | 110 g/m² |
| Îngrijire | Adecvat pentru uscător/nu se albește chimic/spălare la 40°c |
| Compoziție țesătură | 100% bumbac |
| Culoare | Roz/multicolor |
| Producător | Jerry Fabrics |

Pentru fete, clasic, fabricată din bumbac

Cu motiv Frozen, pentru fete, clasic

400×240 cm, voal, cu margini drepte

Suporturi bucătărie, din plastic, din metal


Cu suport hârtie igienică

18×49 cm, de perete, din plastic

25×17×17 cm, cu capac

⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

Cu ventuză, de perete

56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

Din sticlă

25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

52×200 cm, tip traversă, cu fir scurt

81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
160×230 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy
Livrare gratuită

132×240 cm

25 cm, ⌀ 21 cm