Recomandăm
Noptieră bej cu rafturi Pal – Kalune Design
Dimensiuni 50×45 cm
704,65 RON
Istoricul prețurilor
- 26.05.2026 - 704,65 RON
- 05.12.2025 - 704,65 RON
- 07.11.2025 - 663,2 RON
- 31.10.2025 - 704,65 RON
- 25.10.2025 - 712,94 RON
- 23.10.2025 - 829 RON
- 06.11.2024 - 590 RON
- 01.11.2024 - 594 RON
- 30.10.2024 - 814 RON
- 29.10.2024 - 667 RON
- 29.10.2024 - 692 RON
- 29.10.2024 - 667 RON
- 28.10.2024 - 692 RON
- 27.10.2024 - 667 RON
- 27.10.2024 - 692 RON
- 21.10.2024 - 814 RON
- 16.10.2024 - 692 RON
- 09.10.2024 - 814 RON
- 27.09.2024 - 692 RON
- 17.09.2024 - 814 RON
- 13.09.2024 - 692 RON
- 30.08.2024 - 814 RON
- 25.08.2024 - 692 RON
- 20.08.2024 - 814 RON
- 16.08.2024 - 692 RON
- 01.08.2024 - 814 RON
- 28.07.2024 - 692 RON
- 19.07.2024 - 814 RON
- 20.06.2024 - 651 RON
- 14.06.2024 - 814 RON
- 18.04.2024 - 774 RON
- 17.04.2024 - 658 RON
- 16.04.2024 - 774 RON
- 15.04.2024 - 658 RON
Descrierea produsului
Dimensiunile mesei: - înălțime 50 cm - lățime 45 cm - adâncime în partea superioară 33 cm - adâncime în partea inferioară 40 cm - înălțimea raftului 19 cm - înălțimea sertarului 17,5 cm
Dimensiuni
| Lăţime: | 45 cm |
|---|---|
| Înălţime: | 50 cm |
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Suprafață | Mată |
| Cu sertar | Da |
| Culoare | Bej |
| Material | PAL |
| Tip | Cu rafturi/cu sertare |
| Produs în | TR |
| Capacitate de încărcare | 175 kg |
| Greutate | 15.12 kg |
| Înălțime | 50 cm |
| Lățime | 45 cm |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă umedă sau burete fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Necesită asamblare | Parțial |
| Design | Modern |
| Calitate | Basic |
| Caracteristici | Cu sertare/cu rafturi |
| Culoarea picioare | Negru |
| Material picioare | Metal |
| Finisaj suprafață | Melamină |
| Producător | Kalune Design |
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

230,82 RON
Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică

125,02 RON
Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, din plastic

62,84 RON
Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

138,34 RON
Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
25×17×17 cm, cu capac

46,91 RON
Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

91,09 RON
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

432,25 RON545,3 RON
Covor Universal Anouk Abstract, 160 x 230 cm
160×230 cm, cu fir scurt, de interior

68,69 RON
Suport magnetic pentru role de bucătărie Wenko Black Outdoor Kitchen Clayton, negru
Din metal

315,89 RON398,51 RON
Covor bej 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cm, de interior, din material sintetic

759 RON
Covor bej din lână 160x230 cm – Flair Rugs
160×230 cm, din lână, de interior
Livrare gratuită
105,86 RON
Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
25 cm, ⌀ 21 cm

82,77 RON
Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko

726 RON
Covor crem 160x230 cm Leon – Villeroy&Boch
160×230 cm, de interior, din material sintetic
Livrare gratuită
408,85 RON515,78 RON
Covor Universal Moar Hakuna, 160 x 230 cm
160×230 cm, de interior, din material sintetic

216,54 RON
Covor albastru/bej 120x170 cm Terrain – Hanse Home
120×170 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy

269,55 RON
Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

53,74 RON
Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, cu pene, pătrată

230,3 RON











