




Dimensiuni 48×34 cm
Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziileLumea celor mici ar trebui să fie jucăușă, colorată, optimistă și magică. Jucăriile, accesoriile și decorațiunile Bloomingville Mini sunt în aceeași măsură și pentru cei care își retrăiesc copilăria. Așa că îi vor încânta nu doar pe micuți, ci și pe voi. Despre brand Designerul Betina Stampe iubește stilul de viață nordic iar în anul 2000 a creat brandul Bloomingville . De atunci, ea transmite entuziasmul său întregii lumi prin piesele create. Aduce pe piață soluții creative pentru orice casă, accesorii și decorațiuni scandi chiar și pentru cei mici. Împreună cu soțul ei, care a devenit CEO în companie, încearcă să mențină idea brandului chiar și după o îndelungată prezență pe piață, oferind bucurii prin lucruri mici.
| Lăţime: | 34 cm |
|---|---|
| Înălţime: | 48 cm |
| Tip | Oaie |
|---|---|
| Produs în | CN |
| Material specific | Poliester/lemn masiv de stejar |
| Material | Lemn |
| Capacitate de încărcare | 40 kg |
| Greutate | 3.8 kg |
| Înălțime | 48 cm |
| Lățime | 34 cm |
| Lungime | 65 cm |
| Vârsta recomandată | 1+ |
| Calitate | Premium |
| Culoare | Alb/maro |
| Producător | Bloomingville Mini |
Clienții menționează cel mai des
Recenzii ale utilizatorilor
Calitate excelentă, servicii excelente.
fără observații
Frumos, încântător,
Finisajul suprafeței de lemn nu este perfect și necesită asamblare la domiciliu. De asemenea, hârtia inclusă sugerează că se pot realiza și alte animale, nu doar oi. Ar fi de dorit ca și acestea să fie disponibile.
Așadar, acest balansoar în formă de oaie este cu adevărat minunat, material frumos.

Diametru, cu suport hârtie igienică, din plastic

18×49 cm, de perete, în stil modern

Cu ventuză, de perete, diametru

26×17×17 cm, cu capac, diametru

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

81×48×13 cm, cu picioare, în stil modern
Livrare gratuită
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

Diametru

26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

60×100 cm, de baie, în set

Diametru

Diametru

40×40 cm, decorativă, hipoalergenică

160×235 cm, - de joacă, clasic

60×100 cm, antiderapante, de baie

128×56×304 cm, freestanding

160×230 cm, de interior, din material sintetic
Livrare gratuită