Recomandăm
Bibliotecă de copii verde 70x42 cm Esteban – Marckeric
Dimensiuni 42×70×35 cm
429,73 RON
Istoricul prețurilor
- 28.05.2026 - 429,73 RON
- 16.01.2025 - 429,73 RON
- 14.01.2025 - 457,89 RON
- 15.12.2024 - 704 RON
- 14.12.2024 - 634 RON
- 10.12.2024 - 704 RON
- 06.12.2024 - 598 RON
- 03.12.2024 - 704 RON
- 14.11.2024 - 598,4 RON
- 06.11.2024 - 662,4 RON
- 01.11.2024 - 599 RON
- 30.10.2024 - 704 RON
- 29.10.2024 - 598 RON
- 29.10.2024 - 577 RON
- 28.10.2024 - 598 RON
- 28.10.2024 - 577 RON
- 27.10.2024 - 598 RON
- 21.10.2024 - 704 RON
- 16.10.2024 - 598 RON
- 13.10.2024 - 704 RON
- 13.09.2024 - 598 RON
- 04.09.2024 - 704 RON
- 16.08.2024 - 599 RON
- 30.04.2024 - 704 RON
- 26.04.2024 - 598 RON
- 18.04.2024 - 704 RON
- 17.04.2024 - 598 RON
- 16.04.2024 - 704 RON
- 15.04.2024 - 598 RON
Descrierea produsului
Bibliotecă de copii verde 70x42 cm Esteban – Marckeric
Dimensiuni
| Lăţime: | 70 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 35 cm |
| Înălţime: | 42 cm |
Specificații
| Decor | Pin |
|---|---|
| Formă | Dreaptă |
| Culoare | Verde |
| Produs în | BR |
| Capacitate de încărcare | 3 kg |
| Greutate | 8.75 kg |
| Înălțime | 42 cm |
| Lățime | 70 cm |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă umedă sau burete fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Seria | Esteban |
| Necesită asamblare | Da |
| Design | Scandinav |
| Calitate | Basic/Back To School |
| Finisaj suprafață | Lăcuit |
| Culoare lemn | Lemn deschis la culoare |
| Material structură | Placă fibrolemnoasă |
| Material | Placă fibrolemnoasă/lemn masiv |
| Producător | Marckeric |
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

230,82 RON
Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din metal

125,02 RON
Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

62,84 RON
Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

138,34 RON
Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

46,91 RON
Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

775 RON
Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×48×13 cm, cu picioare, în stil modern
Livrare gratuită
82,38 RON
Raft pentru baie Wenko Alba, negru
11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

91,09 RON
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

82,77 RON
Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko

105,86 RON
Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

181,99 RON
Cutie de depozitare pentru grădină gri City – Keter
55×58×44 cm, de plastic, diametru
Disponibil în 4 e-shop-uri

95,07 RON
Suport pentru hârtie igienică din oțel inoxidabil – Wenko
Diametru

53,74 RON
Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, decorativă, cu pene

453,85 RON
Covor pentru copii crem 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, - de joacă, clasic

233,11 RON247,99 RON
Mop cu găleată H2PrO – Vileda
Diametru

182,92 RON
Raft pentru baie auriu autoadeziv din oțel inoxidabil Genova – Wenko
8×30×11 cm, dreaptă, diametru

271,17 RON
Cutie de depozitare pentru grădină gri închis Emily – Keter
58×118×45 cm, de plastic, diametru
Disponibil în 4 e-shop-uri

269,55 RON
Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal











