


Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziileOrganizarea este foarte importantă dacă vreți să petreceți cât mai puțin timp făcând curățenie. Fără organizare și o prioritizare clară a sarcinilor veți alerga dintr-o încăpere în alta fără a face nimic concret, pierzând timp foarte prețios. Brandul Wenko vă oferă soluții atât pentru baie, bucătărie cât și pentru hol.
| Material specific | Oțel inoxidabil |
|---|---|
| Material | Metal |
| Greutate | 1.267 kg |
| Înălțime | 76 cm |
| Lățime | 50 cm |
| Seria | Lioni |
| Calitate | Basic/Special Week 3 |
| Îngrijire | A se curăța cu o cârpă umedă |
| Tip | Fără suport |
| Producător | Wenko |
Clienții menționează cel mai des
Recenzii ale utilizatorilor
Raport calitate-preț excelent
Material ușor
Nu este menționat că acestea sunt tuburi subțiri, într-adevăr este specificată greutatea, dar nu am realizat acest lucru imediat. Este ușor, deși în realitate corespunde fotografiei și arată luxos. Sudurile sunt prea delicate.
Practic, elegant, îndeplinește așteptările.
Rezistență scăzută, economisire excesivă la grosimea materialului profilurilor, calitate slabă a sudurilor și a îmbinărilor. Produsul a sosit cu unul dintre profile îndoit și cu o sudură ruptă. După înlocuire, unul dintre profile a fost, la rândul său, îndoit...

Diametru, cu suport hârtie igienică, din metal

Din porțelan, lăţime, înălţime

18×49 cm, de perete, în stil modern

26×17×17 cm, cu capac, diametru

Cu ventuză, de perete, diametru

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

Naproane de masă, din poliester, la bucată

Diametru

Diametru

Diametru

Diametru

26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Pentru alimente, set de, din plastic

45×75 cm, textil, formă dreptunghiulară

Diametru

50×70 cm, din bumbac, set