Recomandăm
Comodă TV alb-gri cu aspect de beton 130x46 cm Angle – TemaHome
Dimensiuni 46×130×40 cm
1.376,15 RON
Istoricul prețurilor
- 26.05.2026 - 1.376,15 RON
- 19.04.2026 - 1.376,15 RON
- 05.03.2026 - 1.316,65 RON
- 12.02.2026 - 1.323 RON
- 23.01.2026 - 1.322 RON
- 16.01.2026 - 1.323 RON
- 18.12.2025 - 1.408 RON
- 01.11.2025 - 1.316 RON
- 27.10.2025 - 1.456 RON
- 25.10.2025 - 1.332,14 RON
- 23.10.2025 - 1.549 RON
- 25.03.2025 - 1.599 RON
- 20.03.2025 - 1.375 RON
- 10.03.2025 - 1.599 RON
- 05.03.2025 - 1.375 RON
- 28.02.2025 - 1.599 RON
- 04.02.2025 - 1.359 RON
- 03.02.2025 - 1.599 RON
- 17.01.2025 - 1.375 RON
- 18.04.2024 - 1.599 RON
- 17.04.2024 - 1.359 RON
- 16.04.2024 - 1.599 RON
- 15.04.2024 - 1.359 RON
Descrierea produsului
Comodă TV alb-gri cu aspect de beton 130x46 cm Angle – TemaHome
Dimensiuni
| Lăţime: | 130 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 40 cm |
| Înălţime: | 46 cm |
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Suprafață | Mată |
| Produs în | PT |
| Capacitate de încărcare | 75 kg |
| Greutate | 49 kg |
| Înălțime | 46 cm |
| Lățime | 130 cm |
| Sistem de închidere | Fără amortizare |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă uscată, fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Seria | Angle |
| Necesită asamblare | Da |
| Design | Modern |
| Calitate | Extra |
| Caracteristici | Fără picioare/cu uși/cu rafturi |
| Finisaj suprafață | Melamină |
| Material | PAL (placă aglomerată de lemn) |
| Culoare | Gri/alb |
| Producător | TemaHome |
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

116,44 RON
Perdea albă din voal 400x240 cm Lissea – douceur d'intérieur
400×240 cm, voal, cu margini drepte

48,44 RON52,79 RON
Raft suplimentar alb din oțel 25x25 cm Silos – Metaltex
Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

230,82 RON
Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică

103,69 RON
Termos pentru mâncare Termo – Orion

138,34 RON
Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
25×17×17 cm, cu capac

125,02 RON
Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, din plastic

135,14 RON
Tigaie din fontă ø 30 cm Litina – Orion
⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

62,84 RON
Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

243,09 RON
Cutie de depozitare pentru grădină gri deschis din plastic Woodys – Toomax
56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

388,44 RON423,86 RON
Dozator de băuturi 4,8 l Savita – Premier Housewares
Din sticlă

91,09 RON
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

46,91 RON
Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

221,82 RON
Suport pentru hârtie igienică auriu din oțel inoxidabil Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică, din plastic, din metal

296,46 RON
Uscător de rufe de perete Pull Out 22m – Brabantia
7×8×47 cm, suspendat

275,99 RON
Perdea de duș tip roletă Wenko, 1,32 x 2,4 m
132×240 cm

269,55 RON
Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

365,49 RON
Grătar pe cărbuni pentru masă Cattara Keg, ø 30 cm
Pe cărbuni, de masă, cu suprafața grilată

53,74 RON
Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, cu pene, pătrată
















