










Colecția Seaford este caracterizată de o construcție subtilă din metal de culoare neagră și rafturi cu aspecty de lemn de stejar. Aruncați o privire la celelalte produse din gamă și creați un interior uniform inspirat de estetica industrială.
| Produs în | CN |
|---|---|
| Înălțime picior | 5 cm |
| Capacitate de încărcare | 20 kg |
| Greutate | 20.2 kg |
| Înălțime | 129 cm |
| Lățime | 56 cm |
| Sistem de închidere | Fără amortizare |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă umedă sau burete fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Materialul mânerelor | Metal |
| Fixare de siguranță pe perete | Da |
| Seria | Seaford |
| Necesită asamblare | Da |
| Design | Industrial/modern/scandinav |
| Calitate | Extra |
| Finisaj ușă | Hârtie |
| Material ușă | MDF |
| Finisaj rafturi | Hârtie |
| Material raft | MDF |
| Culoarea picioare | Negru |
| Material picioare | Oțel |
| Finisaj suprafață | Acoperit cu pulbere/hârtie |
| Culoare lemn | Lemn de caramel |
| Tip pantofar | Cu deschidere/fixare pe perete necesară/închis |
| Decor | Stejar |
| Material structură | Oțel |
| Material | MDF |
| Producător | Actona |
Recenzii ale utilizatorilor
dulap de pantofi excelent, potrivit pentru holuri mai mici.
Nu recomand! Lemn de proastă calitate, cu zgârieturi, sertarul din mijloc se blochează la deschidere din cauza sertarului de jos. Partea laterală din plastic a sertarului a sosit spartă, plasticul este prea subțire, mă așteptam să fie din metal. Totul și prost ambalat. Pentru banii aceștia, este revoltător!
Dulap de pantofi solid și încăpător. Îndeplinește așteptările.

Diametru, cu suport hârtie igienică, din metal

Din porțelan, lăţime, înălţime

18×49 cm, de perete, în stil modern

26×17×17 cm, cu capac, diametru

Cu ventuză, de perete, diametru

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

Naproane de masă, din poliester, la bucată

11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

Diametru

Diametru

Diametru

26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Tip traversă, cu fir scurt, unicolor

160×235 cm, - de joacă, clasic

Pentru alimente, set de, din plastic

Din metal

240×260 cm, înălţime, diametru