


Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziileRaftul de pantofi Norway stivuibil, realizat din lemn de nuc, poate fi transformat cu ușurință într-un raft. Este suficient să stivuiți mai multe piese și veți avea un mobilier potrivit nu doar pentru hol.
| Produs în | CN |
|---|---|
| Înălțime picior | 10 cm |
| Greutate | 1.95 kg |
| Înălțime | 41 cm |
| Lățime | 69 cm |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă umedă sau burete fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Seria | Norway |
| Necesită asamblare | Da |
| Design | Rustic/boho/modern |
| Calitate | Basic |
| Culoarea picioare | Maro caramel |
| Material picioare | Lemn masiv de nuc |
| Finisaj suprafață | Tratat cu ulei |
| Culoare lemn | Lemn de caramel |
| Tip pantofar | Stivuibil/raft |
| Decor | Nuc |
| Material structură | Lemn masiv de nuc |
| Număr perechi încălțăminte | 6 |
| Material | Lemn masiv |
| Producător | Wenko |
Clienții menționează cel mai des
Recenzii ale utilizatorilor
Raport excelent calitate/preț
Lemnul ar fi putut fi șlefuit mai bine. Dar a fost vorba doar de rafturile interioare, pe care se așază pantofii. În rest, este solid, nu se clatină.
Ușor de asamblat, ușor, dar stabil, lemnul ar putea fi mai bine impregnat (uns cu ulei).
Practic, robust.
miroase a lemn, f usor de construit, doar unesti piesele intre ele
Achiziționat de la Bonami.ro
Descărcat de la Bonami.ro

Diametru, cu suport hârtie igienică, din plastic

Din porțelan, lăţime, înălţime

18×49 cm, de perete, în stil modern

26×17×17 cm, cu capac, diametru

Cu ventuză, de perete, diametru

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

Naproane de masă, din poliester, la bucată

11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

Diametru

Diametru

Diametru

Din lemn, din metal

Diametru

26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Pentru alimente, set de, din plastic

45×75 cm, textil, formă dreptunghiulară

Diametru