





Dimensiuni 51×34 cm
Bine de știut: leagănul necesită să fie asamblat de un adult înainte de utilizare.
| Lăţime: | 34 cm |
|---|---|
| Înălţime: | 51 cm |
| Culoare | Maro |
|---|---|
| Tip | Balansoar |
| Produs în | CN |
| Material specific | Poliester/lemn masiv de plop/fier |
| Material | Lemn/textil |
| Capacitate de încărcare | 40 kg |
| Greutate | 3.3 kg |
| Înălțime | 51 cm |
| Lățime | 34 cm |
| Lungime | 66 cm |
| Vârsta recomandată | 2+ |
| Seria | Charlie |
| Calitate | Premium |
| Îngrijire | Curățarea petelor se face doar manual |
| Producător | Bloomingville Mini |

Diametru, cu suport hârtie igienică, din metal

18×49 cm, de perete, în stil modern

Cu ventuză, de perete

26×17×17 cm, cu capac, diametru

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

25×17×23 cm, cu pedală, cu capac


26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Suporturi pentru prosoape, din metal

Diametru

40×40 cm, decorativă, hipoalergenică

Freestanding, diametru

Autoadeziv, de perete, diametru

Din metal

Între 0,5 - 1 litru

8×30×11 cm, dreaptă, diametru

Suporturi pentru prosoape, Organizatoare ustensile, din plastic

275×23×31 cm, de colț