

Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziileWenko este întotdeauna o idee bună pentru a vă asigura că baia dvs. este curată și ordonată. Fără haos! Accesoriile Wenko, utile și frumoase, sunt o alegere înțeleaptă pentru toată lumea. Notă: Suportul se fixează pe perete în patru locuri - două în partea de sus și două în partea de jos. Sunt incluse șuruburile și diblurile pentru fixare.
| Tip | De perete |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Finisaj de suprafață | Cromat |
| Material specific | Oțel |
| Material | Metal |
| Greutate | 1.805 kg |
| Înălțime | 46 cm |
| Lățime | 56 cm |
| Calitate | Special Week 3/Basic |
| Îngrijire | A se curăța cu o cârpă umedă |
| Tipul fixării | Cuie/șuruburi |
| Sistem de agățare | Da |
| Producător | Wenko |
Clienții menționează cel mai des
Recenzii ale utilizatorilor
Calitate superioară, arată foarte bine!
Se potriveste la orice baie, ocupa spatiu mic si este necesar
Achiziționat de la Bonami.ro
Descărcat de la Bonami.ro
Produsul, în general, este ok, însă timpul de așteptare pentru comandă a fost prea lung, iar elementele metalice au fost ambalate câteva bucăți împreună, ceea ce a dus la zgâriere.
Produsul corespunde descrierii și îndeplinește așteptările, însă modul de execuție ar putea fi mai bun. Este vorba în principal despre șuruburile de fixare ale cuierului, care sunt vizibile – ar trebui să fie ascunse. În rest, nu am obiecții.
Frumos și modern.

Diametru, cu suport hârtie igienică, din plastic

26×17×17 cm, cu capac, diametru

18×49 cm, de perete, în stil modern

Cu ventuză, de perete, diametru

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

Diametru

Diametru

Din lemn, din metal

200×300 cm, unicolor, dreptunghiular

26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Din metal

160×235 cm, - de joacă, clasic

Diametru

Diametru

Diametru, cu suport hârtie igienică, din plastic

81×48×13 cm, cu picioare, în stil modern
Livrare gratuită