Recomandăm
Istoricul prețurilor
- 27.05.2026 - 329,79 RON
- 17.04.2026 - 329,79 RON
- 14.04.2026 - 310,39 RON
- 05.03.2026 - 311,94 RON
- 05.03.2026 - 311,95 RON
- 24.02.2026 - 366,99 RON
- 20.02.2026 - 311,94 RON
- 16.02.2026 - 366,99 RON
- 14.02.2026 - 311,94 RON
- 02.02.2026 - 366,99 RON
- 10.01.2026 - 335,28 RON
- 06.01.2026 - 366,99 RON
- 27.12.2025 - 311,94 RON
- 05.12.2025 - 320,14 RON
- 28.11.2025 - 293,59 RON
- 01.11.2025 - 311,94 RON
- 27.10.2025 - 327,48 RON
- 23.10.2025 - 293,59 RON
- 15.07.2025 - 321 RON
- 11.07.2025 - 276 RON
- 26.06.2025 - 321 RON
- 20.06.2025 - 266 RON
- 17.06.2025 - 321 RON
- 10.06.2025 - 273 RON
- 06.06.2025 - 276 RON
- 28.05.2025 - 321 RON
- 27.05.2025 - 272,85 RON
- 23.05.2025 - 273 RON
- 20.05.2025 - 272,85 RON
- 16.05.2025 - 273 RON
- 13.05.2025 - 288,89 RON
- 09.05.2025 - 292,1 RON
- 02.05.2025 - 321 RON
- 30.04.2025 - 305 RON
- 25.04.2025 - 259 RON
- 18.04.2025 - 244 RON
- 15.04.2025 - 305 RON
- 10.04.2025 - 262 RON
- 25.03.2025 - 305 RON
- 20.03.2025 - 262 RON
- 10.03.2025 - 228,75 RON
- 05.03.2025 - 229 RON
- 26.02.2025 - 228,75 RON
- 26.02.2025 - 305 RON
- 22.02.2025 - 262 RON
- 15.02.2025 - 305 RON
- 13.02.2025 - 262 RON
- 11.02.2025 - 305 RON
- 16.01.2025 - 220,16 RON
- 10.01.2025 - 226,26 RON
- 14.11.2024 - 259,2 RON
- 06.11.2024 - 275,2 RON
- 01.11.2024 - 260 RON
- 30.10.2024 - 305 RON
- 29.10.2024 - 259 RON
- 29.10.2024 - 250 RON
- 28.10.2024 - 259 RON
- 28.10.2024 - 250 RON
- 27.10.2024 - 259 RON
- 27.10.2024 - 250 RON
- 21.10.2024 - 305 RON
- 16.10.2024 - 259 RON
- 08.10.2024 - 305 RON
- 04.10.2024 - 259 RON
- 01.10.2024 - 305 RON
- 27.09.2024 - 259 RON
- 17.09.2024 - 305 RON
- 13.09.2024 - 259 RON
- 30.08.2024 - 305 RON
- 25.08.2024 - 259 RON
- 20.08.2024 - 305 RON
- 16.08.2024 - 259 RON
- 30.04.2024 - 305 RON
- 29.04.2024 - 259 RON
- 18.04.2024 - 305 RON
- 17.04.2024 - 259 RON
- 16.04.2024 - 305 RON
- 15.04.2024 - 259 RON
Descrierea produsului
Bine de știut: modelul poate varia ușor de la o dimensiune a covorului la alta.
Dimensiuni
| Lăţime: | 140 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 200 cm |
Specificații
| Formă | Dreptunghiulară |
|---|---|
| Lungime fir | Fir lung/ shaggy, Fir mediu |
| Produs în | EG |
| Compoziție și tip de material | Polipropilenă |
| Grosime | 0.8 cm |
| Lungime fir covor | Cu fir scurt |
| Greutate | 4.5 kg |
| Lățime | 140 cm |
| Lungime | 200 cm |
| Certificări și standarde îndeplinite | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Amplasare | Interior |
| Tip de fabricație | Țesut la mașină |
| Tipul de bordură | Cu margini cusute |
| Tipul de fire | Tăietură (velur) |
| Seria | Luxor |
| Model | Oriental |
| Design | Clasic |
| Calitate | Basic |
| Densitate | 1550 g/m² |
| Densitatea materialului | Joasă |
| Îngrijire | A se aspira frecvent/a se folosi o spumă de curățare adecvată pentru curățarea produsului |
| Material partea din spate | Polipropilenă/iută |
| Compoziție țesătură | 100% polipropilenă |
| Culoare | Multicolor |
| Producător | Hanse Home |
Recenzii
Recenzii ale utilizatorilor
Se observă că este un produs mai ieftin prin fibrele sale, dar este perfect adecvat pentru uz casnic. Modelul este foarte frumos și bine definit.
Culori vii, plăcut la atingere, ușor de aspirat.
Modelul arată mult mai bine în imagine. În realitate, culorile nu sunt atât de vii. Calitatea nu este foarte bună. Covorul meu IKEA de aceeași dimensiune și categorie de preț are de două ori mai multe fibre.
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din metal

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
Covor tip traversă verde deschis lavabil 52x200 cm Ricci Monet – Universal
52×200 cm, Naproane de masă, la bucată

Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko

Cutie de depozitare pentru grădină gri City – Keter
55×58×44 cm, de plastic, diametru
Disponibil în 4 e-shop-uri

Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Suport magnetic pentru role de bucătărie Wenko Black Outdoor Kitchen Clayton, negru
Suporturi pentru prosoape, din metal

Scurgător vase Metaltex Felicia, 45 x 23 cm
Diametru

Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, decorativă, cu pene

Suport pentru prosoape negru din oțel inoxidabil Rivaltana – Wenko
Freestanding, diametru

Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

Covor pentru copii crem 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, clasic, dreptunghiular

Uscător de rufe de perete Pull Out 22m – Brabantia
8×8×48 cm, suspendat, diametru

























