Recomandăm
Pantofar taupe cu deschidere înclinată din metal 98x86x15 cm Billy – Spinder Design
Dimensiuni 86×98×15 cm
Istoricul prețurilor
- 08.05.2026 - 1.498 RON
- 17.03.2026 - 1.498 RON
- 10.03.2026 - 1.611 RON
- 03.03.2026 - 1.612 RON
- 03.03.2026 - 1.613 RON
- 03.03.2026 - 1.612 RON
- 23.02.2026 - 1.613 RON
- 13.02.2026 - 1.614 RON
- 09.02.2026 - 1.615 RON
- 23.01.2026 - 1.618 RON
- 16.01.2026 - 1.619 RON
- 18.12.2025 - 1.761 RON
- 18.12.2025 - 1.762 RON
- 08.12.2025 - 1.602 RON
- 22.11.2025 - 1.681 RON
- 01.11.2025 - 1.682 RON
- 27.10.2025 - 1.857 RON
- 25.10.2025 - 1.701,94 RON
- 23.10.2025 - 1.979 RON
- 27.05.2025 - 1.839 RON
- 23.05.2025 - 1.582 RON
- 02.05.2025 - 1.839 RON
- 30.04.2025 - 1.749 RON
- 25.04.2025 - 1.487 RON
- 15.04.2025 - 1.749 RON
- 10.04.2025 - 1.504 RON
- 07.04.2025 - 1.749 RON
- 27.03.2025 - 1.739 RON
- 25.03.2025 - 1.699 RON
- 20.03.2025 - 1.461 RON
- 17.03.2025 - 1.699 RON
- 16.03.2025 - 1.444 RON
- 19.01.2025 - 1.461 RON
- 30.10.2024 - 1.699 RON
- 29.10.2024 - 1.393 RON
- 28.10.2024 - 1.444 RON
- 28.10.2024 - 1.393 RON
- 27.10.2024 - 1.444 RON
- 27.10.2024 - 1.393 RON
- 21.10.2024 - 1.699 RON
- 20.10.2024 - 1.444 RON
- 30.08.2024 - 1.699 RON
- 28.08.2024 - 1.444 RON
- 20.08.2024 - 1.699 RON
- 16.08.2024 - 1.359 RON
- 18.04.2024 - 2.299 RON
- 17.04.2024 - 1.954 RON
- 16.04.2024 - 2.299 RON
- 15.04.2024 - 1.954 RON
Descrierea produsului
Pantofar taupe cu deschidere înclinată din metal 98x86x15 cm Billy – Spinder Design
Dimensiuni
| Lăţime: | 98 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 15 cm |
| Înălţime: | 86 cm |
Specificații
| Culoare | Bej |
|---|---|
| Tip | Cu uși rabatabile |
| Material | Metal |
| Produs în | IT |
| Capacitate de încărcare | 75 kg |
| Greutate | 15.3 kg |
| Înălțime | 86 cm |
| Lățime | 98 cm |
| Sistem de închidere | Fără amortizare |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă uscată, fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Fixare de siguranță pe perete | Da |
| Seria | Billy |
| Necesită asamblare | Nu |
| Design | Scandinav/modern |
| Calitate | Extra |
| Finisaj suprafață | Acoperit cu pulbere |
| Tip pantofar | Fixare pe perete necesară/cu deschidere/închis |
| Sistem de agățare | Da, fără șuruburi/cuie/cârlige în perete |
| Material structură | Oțel |
| Producător | Spinder Design |
Recenzii
Recenzii ale utilizatorilor
Dulapul de pantofi este frumos, pare de calitate. Dar: Compartimentele mici de sus nu sunt bine gândite, nu este un sertar rabatabil, adică orice obiect mai alunecos puneți acolo, când îl închideți, va cădea în interiorul dulapului de pantofi. Vom încerca să găsim o soluție pe cont propriu. Atenție la dulapul de pantofi Billy înalt, mânerele diferă ca aspect.
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, din plastic

Suport pentru hârtie igienică auriu din oțel inoxidabil Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică, din plastic, din metal

Suport pentru hârtie igienică argintiu din oțel cromat – Wenko

Galerie de perdea 76 - 213 cm extensibilă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

Scurgător vase Metaltex Felicia, 45 x 23 cm

Rame negre de agățat din metal 5 buc 66x69 cm Exhibit – Umbra
69×66 cm, de perete, mai multe fotografii

Uscător de rufe de perete Pull Out 22m – Brabantia
7×8×47 cm, suspendat

Sistem modular de rafturi negru din metal 27x203,5 cm Solis – Umbra
203×26×35 cm, dreaptă
Livrare gratuită
Set de pahare 6 buc. de shoturi 50 ml – Lyngby Glas
Shot, - set

Coș de rufe bej din material textil 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cm, pătrat, din material textil
Livrare gratuită
Covor Universal Parma Garro, 120 x 170 cm
120×170 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy

Covor pentru copii crem 160x235 cm Hot Air Balloon – Hanse Home
160×235 cm, clasic, dreptunghiular

Covor bej 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cm, de interior, din material sintetic

Organizator de sertare cu 16 compartimente Bigso Box of Sweden Drawer, bej
11×29×29 cm, textilă

Covor Universal Moar Hakuna, 120 x 170 cm
120×170 cm, de interior, din material sintetic

Pat bej tapițat cu spațiu de depozitare cu saltea 90x200 cm Avela – Bonami Selection
92×90×200 cm, tapițat, în stil modern

Covor albastru/bej 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cm, de interior, din material sintetic













