




Pernă decorativă 40x60 cm Raya Tassel – Pineapple Elephant
| Compoziție și tip de material | Bumbac |
|---|---|
| Formă | Dreptunghiulară |
| Greutate | 0.5 kg |
| Conține umplutură | Cu umplutură |
| Înălțime | 15 cm |
| Lățime | 60 cm |
| Lungime | 40 cm |
| Dimensiuni pernă | 40x60 |
| Model | Ornamental |
| Design | Boho |
| Calitate | Basic |
| Îngrijire | Spălare la 30°c/neadecvat pentru uscător /spălare la mașina de spălat |
| Compoziție țesătură | 100% bumbac |
| Producător | Pineapple Elephant |

Cu suport hârtie igienică

18×49 cm, de perete, din plastic

Cu ventuză, de perete

26×17×17 cm, cu capac, diametru

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

160×230 cm, cu fir scurt, de interior

Suporturi pentru prosoape, din metal

26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

154×230 cm, de interior, din material sintetic

160×230 cm, cu fir scurt, dreptunghiular
Livrare gratuită

160×230 cm, de interior, din material sintetic
Livrare gratuită
160×230 cm, de interior, din material sintetic

120×170 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy

40×40 cm, cu pene, pătrată

Din metal
