Recomandăm
Pantofar negru cu deschidere înclinată Madrid – Tvilum
Dimensiuni 103×102×25 cm
Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziile- Arată bine/superb (67%)
- Calitate bună/corespunde prețului (67%)
- Dificil de asamblat/montat (83%)
- Timp mare de montaj (50%)
Istoricul prețurilor
- 27.05.2026 - 1.104,15 RON
- 19.04.2026 - 1.104,15 RON
- 10.03.2026 - 884 RON
- 04.03.2026 - 885 RON
- 23.02.2026 - 886 RON
- 13.02.2026 - 887 RON
- 06.02.2026 - 888 RON
- 06.02.2026 - 889 RON
- 30.01.2026 - 890 RON
- 23.01.2026 - 891 RON
- 16.01.2026 - 892 RON
- 18.12.2025 - 970 RON
- 08.12.2025 - 882 RON
- 05.12.2025 - 980 RON
- 28.11.2025 - 981 RON
- 22.11.2025 - 982 RON
- 01.11.2025 - 983 RON
- 27.10.2025 - 1.081 RON
- 25.10.2025 - 1.056,94 RON
- 23.10.2025 - 1.229 RON
- 03.07.2025 - 1.149 RON
- 01.06.2025 - 976 RON
- 01.06.2025 - 1.149 RON
- 16.05.2025 - 976 RON
- 13.05.2025 - 1.034 RON
- 09.05.2025 - 1.045 RON
- 02.05.2025 - 1.149 RON
- 30.04.2025 - 1.089 RON
- 25.04.2025 - 926 RON
- 15.04.2025 - 1.089 RON
- 20.03.2025 - 937 RON
- 17.03.2025 - 1.089 RON
- 10.03.2025 - 925 RON
- 05.03.2025 - 937 RON
- 26.02.2025 - 1.089 RON
- 22.02.2025 - 937 RON
- 15.02.2025 - 1.089 RON
- 14.02.2025 - 937 RON
- 03.02.2025 - 1.089 RON
- 16.01.2025 - 914 RON
- 10.01.2025 - 958 RON
- 01.01.2025 - 1.089 RON
- 27.12.2024 - 926 RON
- 24.12.2024 - 1.089 RON
- 20.12.2024 - 926 RON
- 10.12.2024 - 1.089 RON
- 06.12.2024 - 926 RON
- 06.11.2024 - 983,6 RON
- 01.11.2024 - 929 RON
- 30.10.2024 - 1.089 RON
- 29.10.2024 - 926 RON
- 29.10.2024 - 893 RON
- 29.10.2024 - 926 RON
- 28.10.2024 - 893 RON
- 28.10.2024 - 926 RON
- 28.10.2024 - 893 RON
- 27.10.2024 - 926 RON
- 21.10.2024 - 1.089 RON
- 16.10.2024 - 926 RON
- 13.10.2024 - 1.089 RON
- 04.10.2024 - 926 RON
- 01.10.2024 - 1.089 RON
- 27.09.2024 - 926 RON
- 17.09.2024 - 1.089 RON
- 13.09.2024 - 926 RON
- 30.08.2024 - 1.089 RON
- 25.08.2024 - 926 RON
- 20.08.2024 - 1.089 RON
- 16.08.2024 - 926 RON
- 01.08.2024 - 1.089 RON
- 28.07.2024 - 926 RON
- 16.07.2024 - 1.089 RON
- 12.07.2024 - 926 RON
- 26.06.2024 - 1.089 RON
- 20.06.2024 - 871 RON
- 19.06.2024 - 1.089 RON
- 12.06.2024 - 929 RON
- 30.04.2024 - 1.089 RON
- 26.04.2024 - 926 RON
- 15.04.2024 - 1.209 RON
Descrierea produsului
Colecția de mobilier de depozitare Madrid este deosebit de atrăgătoare datorită mânerelor din piele, care sunt foarte populare în acest moment. Cu toate acestea, dacă doriți un aspect clasic, alegeți doar mânerele rotunde din metal, care sunt, de asemenea, incluse.
Dimensiuni
| Lăţime: | 102 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 25 cm |
| Înălţime: | 103 cm |
Specificații
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Tip | Cu uși rabatabile |
| Produs în | DK |
| Înălțime picior | 10 cm |
| Capacitate de încărcare | 25 kg |
| Greutate | 29.1 kg |
| Înălțime | 103 cm |
| Lățime | 102 cm |
| Sistem de închidere | Fără amortizare |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă uscată, fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Materialul mânerelor | Piele naturală/metal |
| Fixare de siguranță pe perete | Da |
| Certificări și standarde îndeplinite | FSC Mix |
| Seria | Madrid |
| Necesită asamblare | Da |
| Design | Scandinav/clasic/modern |
| Calitate | Basic |
| Material picioare | MDF |
| Finisaj suprafață | Folie |
| Tip pantofar | Închis/fixare pe perete necesară/cu deschidere |
| Sistem de agățare | Nu |
| Material | PAL (placă aglomerată de lemn) |
| Producător | Tvilum |
Recenzii
Clienții menționează cel mai des
- Arată bine/superb (67%)
- Calitate bună/corespunde prețului (67%)
- Încăpător/își îndeplinește scopul (33%)
- Dificil de asamblat/montat (83%)
- Timp mare de montaj (50%)
- Folie anti-amprentă deranjantă (17%)
Recenzii ale utilizatorilor
Relativ mai dificil de asamblat. Calitatea corespunde prețului. Arată bine și își îndeplinește scopul.
În principiu, produsul arată ca în imagine. Montajul este simplu și dulapul pare destul de solid. În pachet se găsesc ambele tipuri de mânere. Singurul lucru care mă deranjează puțin este folia (probabil anti-amprentă) de pe panouri, din cauza căreia marginile par uzate.
Pantofarul este exact ca în descriere, timpul de montaj: 3 ore și jumătate ( o persoană )
Achiziționat de la Bonami.ro
Descărcat de la Bonami.ro
Pantofarul este superb și pentru mine, pentru locul in care l am pus, e perfect. Este foarte slim dar foarte încăpător și arată superb! Chiar dacă este din mdf calitatea este foarte buna! Montare extrem de dificilă!
Achiziționat de la Bonami.ro
Descărcat de la Bonami.ro
Pantofarul arată foarte frumos, însă se montează greu (4-5 ore durează).
Achiziționat de la Bonami.ro
Descărcat de la Bonami.ro
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din metal

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko

Cutie de depozitare pentru grădină gri City – Keter
55×58×44 cm, de plastic, diametru
Disponibil în 4 e-shop-uri

Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Suport magnetic pentru role de bucătărie Wenko Black Outdoor Kitchen Clayton, negru
Suporturi pentru prosoape, din metal

Scurgător vase Metaltex Felicia, 45 x 23 cm
Diametru

Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, decorativă, hipoalergenică

Suport pentru prosoape negru din oțel inoxidabil Rivaltana – Wenko
Freestanding, diametru

Termos alb/auriu 1 l Alessia – Vialli Design
Între 0,5 - 1 litru

Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

Raft pentru baie Wenko Alba, negru
11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

Suport pentru scurs vase Wenko Exclusive Duo
Diametru

Mop rotativ cu găleată Turbo 3v1 – Vileda
Diametru
























