Recomandăm
89,24 RON
Istoricul prețurilor
- 26.05.2026 - 89,24 RON
- 19.04.2026 - 89,24 RON
- 01.11.2025 - 84,99 RON
- 27.10.2025 - 89,99 RON
- 25.10.2025 - 85,99 RON
- 23.10.2025 - 99,99 RON
- 02.07.2025 - 93 RON
- 25.06.2025 - 74 RON
- 20.06.2025 - 77 RON
- 10.06.2025 - 93 RON
- 06.06.2025 - 80 RON
- 01.06.2025 - 93 RON
- 27.05.2025 - 79,05 RON
- 23.05.2025 - 79 RON
- 25.04.2025 - 77 RON
- 15.04.2025 - 91 RON
- 10.04.2025 - 78 RON
- 25.03.2025 - 91 RON
- 20.03.2025 - 78 RON
- 10.03.2025 - 91 RON
- 05.03.2025 - 78 RON
- 26.02.2025 - 91 RON
- 22.02.2025 - 78 RON
- 15.02.2025 - 91 RON
- 13.02.2025 - 78 RON
- 03.02.2025 - 91 RON
- 16.01.2025 - 80,53 RON
- 10.01.2025 - 85,54 RON
- 01.01.2025 - 91 RON
- 27.12.2024 - 77 RON
- 24.12.2024 - 91 RON
- 20.12.2024 - 77 RON
- 17.12.2024 - 91 RON
- 16.12.2024 - 81 RON
- 10.12.2024 - 91 RON
- 06.12.2024 - 77 RON
- 03.12.2024 - 91 RON
- 14.11.2024 - 77,3 RON
- 06.11.2024 - 84,8 RON
- 01.11.2024 - 78 RON
- 30.10.2024 - 91 RON
- 29.10.2024 - 75 RON
- 29.10.2024 - 77 RON
- 29.10.2024 - 75 RON
- 28.10.2024 - 77 RON
- 27.10.2024 - 75 RON
- 27.10.2024 - 77 RON
- 21.10.2024 - 91 RON
- 16.10.2024 - 77 RON
- 01.10.2024 - 91 RON
- 27.09.2024 - 77 RON
- 21.09.2024 - 91 RON
- 13.09.2024 - 77 RON
- 30.08.2024 - 91 RON
- 25.08.2024 - 77 RON
- 20.08.2024 - 91 RON
- 16.08.2024 - 77 RON
- 18.04.2024 - 91 RON
- 17.04.2024 - 77 RON
- 16.04.2024 - 91 RON
- 15.04.2024 - 77 RON
Descrierea produsului
Pernă decorativă 45x45 cm Crushed Velvet Diamante – Catherine Lansfield
Dimensiuni
| Lăţime: | 45 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 45 cm |
Specificații
| Formă | Pătrată |
|---|---|
| Motiv | Unicolor |
| Culoare | Gri |
| Compoziție și tip de material | Catifea |
| Greutate | 0.39 kg |
| Conține umplutură | Cu umplutură |
| Lățime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Dimensiuni pernă | 45x45 |
| Seria | Crushed Velvet |
| Model | Monocrom |
| Design | Glamour |
| Calitate | Basic |
| Îngrijire | Spălare la 30°c/adecvat pentru uscător/spălare la mașina de spălat |
| Compoziție țesătură | 100% poliester |
| Producător | Catherine Lansfield |
Recenzii
5.02 evaluări
5
2 x4
0 x3
0 x2
0 x1
0 x
Recenzii ale utilizatorilor
Utilizator mulțumit
Minunate. Se potrivesc de minune cu pledul. Iar nasturele din mijloc este superb.
Utilizator mulțumit
Calitatea e excelenta la un pret foarte bun, peste asteptari
Achiziționat de la Bonami.ro
Descărcat de la Bonami.ro
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

230,82 RON
Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică

138,34 RON
Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
25×17×17 cm, cu capac

125,02 RON
Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, din plastic

62,84 RON
Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

91,09 RON
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

46,91 RON
Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

216,54 RON
Covor albastru/bej 120x170 cm Terrain – Hanse Home
120×170 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy

269,55 RON
Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

53,74 RON
Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, cu pene, pătrată

275,99 RON
Perdea de duș tip roletă Wenko, 1,32 x 2,4 m
132×240 cm

776 RON
Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
255,36 RON
Galerie de perdea 107 - 305 cm extensibilă din oțel Bellwood – Umbra
Din metal

103,99 RON131,19 RON
Covor tip traversă verde deschis lavabil 52x200 cm Ricci Monet – Universal
52×200 cm, Naproane de masă, la bucată

230,3 RON
Suport pentru prosoape negru din oțel inoxidabil Rivaltana – Wenko

40,43 RON
Cârlig de perete Wenko Blandas, auriu mat
De perete

224,46 RON
Suport pentru hârtie igienică negru/în culoare naturală din oțel Pomarolo – Wenko

453,85 RON
Covor pentru copii crem 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, clasic, dreptunghiular

186,56 RON
Coș de gunoi argintiu cu pedală din plastic 45 l Chic Bin – KIS
60×44×29 cm, din plastic, pentru deșeuri mixte












