Recomandăm
Noptieră în culoare naturală cu aspect de lemn de stejar Ecrin – Marckeric
Dimensiuni 50×45 cm
709,75 RON
Istoricul prețurilor
- 29.05.2026 - 709,75 RON
- 19.04.2026 - 709,75 RON
- 20.02.2026 - 675,75 RON
- 16.02.2026 - 795 RON
- 14.02.2026 - 675,75 RON
- 14.02.2026 - 795 RON
- 23.01.2026 - 675,75 RON
- 16.01.2026 - 691,65 RON
- 27.12.2025 - 675,75 RON
- 18.12.2025 - 715 RON
- 18.12.2025 - 716 RON
- 15.12.2025 - 670 RON
- 11.12.2025 - 671 RON
- 08.12.2025 - 672 RON
- 28.11.2025 - 673 RON
- 24.11.2025 - 674 RON
- 01.11.2025 - 675 RON
- 31.10.2025 - 675,75 RON
- 28.10.2025 - 795 RON
- 25.10.2025 - 683,7 RON
- 23.10.2025 - 795 RON
- 03.02.2025 - 491,2 RON
- 16.01.2025 - 493,82 RON
- 10.01.2025 - 518,38 RON
- 10.01.2025 - 540,32 RON
- 05.01.2025 - 614 RON
- 20.12.2024 - 522 RON
- 15.12.2024 - 614 RON
- 14.12.2024 - 553 RON
- 10.12.2024 - 614 RON
- 06.12.2024 - 522 RON
- 03.12.2024 - 614 RON
- 21.11.2024 - 521,9 RON
- 18.04.2024 - 699 RON
- 17.04.2024 - 594 RON
- 16.04.2024 - 699 RON
- 15.04.2024 - 594 RON
Descrierea produsului
Noptieră în culoare naturală cu aspect de lemn de stejar Ecrin – Marckeric
Dimensiuni
| Lăţime: | 45 cm |
|---|---|
| Înălţime: | 50 cm |
Specificații
| Suprafață | Mată |
|---|---|
| Decor | Stejar |
| Material | PAL |
| Tip | Cu uși |
| Produs în | TR |
| Înălțime picior | 25.5 cm |
| Capacitate de încărcare | 15 kg |
| Greutate | 7.15 kg |
| Înălțime | 50.5 cm |
| Lățime | 45.5 cm |
| Sistem de închidere | Fără amortizare |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă uscată, fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Materialul părții din spate | Placă fibrolemnoasă |
| Seria | Ecrin |
| Necesită asamblare | Da |
| Design | Modern/boho |
| Calitate | Basic |
| Caracteristici | Cu uși |
| Culoarea picioare | Negru |
| Material picioare | Metal |
| Finisaj suprafață | Melamină |
| Culoare lemn | Lemn deschis la culoare |
| Culoare | Culoare naturală |
| Producător | Marckeric |
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

230,82 RON
Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din plastic

125,02 RON
Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

138,34 RON
Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

62,84 RON
Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete, diametru

46,91 RON
Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

775 RON
Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×48×13 cm, cu picioare, în stil modern
Livrare gratuită
91,09 RON
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

82,38 RON
Raft pentru baie Wenko Alba, negru
11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

1.063 RON
Covor crem 200x300 cm Wolly – BT Carpet
200×300 cm, unicolor, dreptunghiular

82,77 RON
Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko
Diametru

105,86 RON
Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

269,55 RON
Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

437,88 RON
Măsuță auxiliară rotundă din metal ø 25 cm Salo – House Nordic
54 cm, ⌀ 25 cm, rotundă, ovală
Disponibil în 2 e-shop-uri

68,69 RON
Suport magnetic pentru role de bucătărie Wenko Black Outdoor Kitchen Clayton, negru
Suporturi pentru prosoape, din metal

111,14 RON140,21 RON
Traversă Universal Sprinty Amalfi, 52 x 200 cm
Tip traversă, cu fir scurt, unicolor

725 RON
Covor crem 160x230 cm Leon – Villeroy&Boch
160×230 cm, de interior, din material sintetic
Livrare gratuită
53,74 RON
Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, decorativă, cu pene

275,99 RON
Perdea de duș tip roletă Wenko, 1,32 x 2,4 m
132×240 cm



















