Recomandăm
69,69 RON
Istoricul prețurilor
- 28.05.2026 - 69,69 RON
- 19.04.2026 - 69,69 RON
- 05.03.2026 - 67,14 RON
- 05.03.2026 - 67,15 RON
- 20.02.2026 - 67,14 RON
- 10.01.2026 - 71,09 RON
- 06.01.2026 - 78,99 RON
- 01.11.2025 - 67,14 RON
- 27.10.2025 - 74,25 RON
- 25.10.2025 - 67,93 RON
- 22.10.2025 - 78,99 RON
- 26.06.2025 - 77 RON
- 20.06.2025 - 64 RON
- 10.06.2025 - 77 RON
- 06.06.2025 - 66 RON
- 27.05.2025 - 77 RON
- 23.05.2025 - 66 RON
- 10.04.2025 - 63 RON
- 28.01.2025 - 82 RON
- 24.01.2025 - 70 RON
- 21.01.2025 - 82 RON
- 17.01.2025 - 72 RON
- 08.01.2025 - 82 RON
- 27.12.2024 - 70 RON
- 24.12.2024 - 82 RON
- 20.12.2024 - 70 RON
- 10.12.2024 - 82 RON
- 06.12.2024 - 70 RON
- 03.12.2024 - 82 RON
- 30.11.2024 - 66 RON
- 28.11.2024 - 70 RON
- 26.11.2024 - 74 RON
- 22.11.2024 - 63 RON
- 20.11.2024 - 74 RON
- 19.11.2024 - 70 RON
- 14.11.2024 - 59 RON
- 12.11.2024 - 70 RON
- 08.11.2024 - 59 RON
- 30.10.2024 - 70 RON
- 29.10.2024 - 57 RON
- 29.10.2024 - 59 RON
- 29.10.2024 - 57 RON
- 28.10.2024 - 59 RON
- 27.10.2024 - 57 RON
- 27.10.2024 - 59 RON
- 21.10.2024 - 70 RON
- 16.10.2024 - 59 RON
- 08.10.2024 - 70 RON
- 04.10.2024 - 59 RON
- 01.10.2024 - 70 RON
- 27.09.2024 - 59 RON
- 17.09.2024 - 70 RON
- 13.09.2024 - 59 RON
- 30.08.2024 - 70 RON
- 25.08.2024 - 59 RON
- 20.08.2024 - 70 RON
- 16.08.2024 - 59 RON
- 01.08.2024 - 70 RON
- 28.07.2024 - 59 RON
- 18.04.2024 - 70 RON
- 17.04.2024 - 59 RON
- 16.04.2024 - 70 RON
Descrierea produsului
Pernă decorativă 40x40 cm Golden Sunset – douceur d'intérieur
Dimensiuni
| Lăţime: | 40 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 40 cm |
Specificații
| Tip | Decorativ |
|---|---|
| Formă | Pătrată |
| Motiv | Unicolor |
| Culoare | Bej |
| Compoziție și tip de material | Bumbac |
| Caracteristicile feței de pernă | Detașabilă |
| Greutate | 0.45 kg |
| Conține umplutură | Cu umplutură |
| Lățime | 40 cm |
| Lungime | 40 cm |
| Dimensiuni pernă | 40x40 |
| Seria | Golden Sunset |
| Sistem de închidere față de pernă | Prin fermoar |
| Model | În relief/monocrom |
| Design | Boho |
| Calitate | Basic |
| Umplutură | Fibră de poliester |
| Îngrijire | Neadecvat pentru uscător /spălare manuală/nu se albește chimic |
| Compoziție țesătură | 100% bumbac |
| Producător | Douceur d'intérieur |
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

230,82 RON
Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din plastic

125,02 RON
Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

62,84 RON
Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete, diametru

138,34 RON
Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

46,91 RON
Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

775 RON
Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×48×13 cm, cu picioare, în stil modern
Livrare gratuită
91,09 RON
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

82,38 RON
Raft pentru baie Wenko Alba, negru
11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

82,77 RON
Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko
Diametru

105,86 RON
Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

100,32 RON118,14 RON
Covorașe de baie gri/taupe 2 buc. 60x100 cm – Foutastic
60×100 cm, de baie, în set

95,07 RON
Suport pentru hârtie igienică din oțel inoxidabil – Wenko
Diametru

53,74 RON
Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, decorativă, hipoalergenică

111,14 RON140,21 RON
Traversă Universal Sprinty Amalfi, 52 x 200 cm
52×200 cm, tip traversă, cu fir scurt

233,11 RON247,99 RON
Mop cu găleată H2PrO – Vileda
Diametru

73,08 RON
Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm Bee Happy - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

177,82 RON189,17 RON
Mop rotativ cu găleată Turbo 3v1 – Vileda
Diametru

269,55 RON
Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal













